27.05.07, 19:05
Czy ktos z was zazywal chlorelle i spiruline.Prosze odpowiedzcie mi ,bo mam
zamiar stosowac,ale nie wiem czy przypadkiem nie wyrzuce pieniedzy w
bloto.Pozdrawiam wszystkich ,ktorzy zechca mi odpowiedziec
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka