oazowiczka2 13.10.07, 12:47 Wczoraj o 23-tej grono Aniołków zasilił Danielek-HLHS :( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baska121 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 13.10.07, 17:16 dla aniolka Danielka (*)(*)(*)Swiatelka Odpowiedz Link
kundzz Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 13.10.07, 18:02 dla Danielka [*] Nikusiu zaopiekuj się Danielkiem po tamtej stronie... Odpowiedz Link
edytek1909 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 13.10.07, 20:00 (*)(*)(*) dla Danielka Odpowiedz Link
julia30bb Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 13.10.07, 22:39 (*)(*)(*) dla Danielka Odpowiedz Link
e_olcia76 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 18.10.07, 20:42 Tam na gorze Pan sie zaopiekuje kolejnym Aniolkiem (*) Odpowiedz Link
daria45-net Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 14.10.07, 05:29 Danielku Aniolku Spij Slodko (***)(***)(***) Odpowiedz Link
malgosia0023 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 14.10.07, 13:06 [*][*][*].Przykro mi Odpowiedz Link
reda77 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 18.10.07, 09:44 (*****) dla Aniołka Danielka Odpowiedz Link
danusia1958 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 19.10.07, 22:55 Swiatełko dla Danielka (*****) babcia Aniolka Natalki i 18 mcy Julki Odpowiedz Link
bunio1 Re: kolejne dziecko jest Aniołkiem :( 12.01.08, 20:38 (*)(*)(*). Adam tata Bunia-Roberta-aniołka. Odpowiedz Link