12.01.05, 13:23
Czy byl ktos moze na Technische Universitat Dresden ? Moze podzielic sie
jakimis wrazeniami ? Wlasnie zastanwawiam sie nad wyjazdem.Dodam ze niestety
nie znam zbyt dobrze niemieckiego - maja tam byc studia anglojezyczne.Kazda
informacje bedzie na wage zlota :)
pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka