retro-story
31.05.12, 11:00
trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,11833444,Skandaliczne_flagi_na_Euro__Nie_ozdabiajmy_ich_na.html
Tak a propos oburzania sie.
Co sadzicie na ten temat? Moim zdaniem burza troche przesadzona. Z jednej strony owszem, trzeba dbac o dokladnosc flagi (nie bardzo rozumiem mody na bandere, ale niech bedzie), z drugiej strony nie odbieram napisow na fladze ("Tychy pozdrawiaja", "Lec, Adas, lec!") jako brak poszanowania. No i tez zal mi tego, ze nie ma w sprzedazy fajnych ciuchow z polska flaga.