Dodaj do ulubionych

Endometrium

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.04, 16:38
Mam pytanie. Byłam wczoraj u gina mówił mi że mam pęcherzyk grubości 17 mm i
endometrium 11 mm. Co to jest to endometrium, do czego ono służy czy te 11 mm
to jest dobrze czy nie.
Obserwuj wątek
    • martini_very_bianco Re: Endometrium 21.04.04, 16:47
      ciesz się, że je maszsmile

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=11977524&a=11977524
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=191&w=11459665&a=11459665
      tu troszkie byłosmile

      16%VOL
      22%VAT
    • mutantowa Re: Endometrium 21.04.04, 17:34
      No masz bardzo ładny pęcherzyk i bardzo ładne endometrium, nie jedna z nas by
      tak chciałasmile
      Pozdrawiam
    • martyna1231 Re: Endometrium 21.04.04, 19:13
      witam
      Nie wiem w którym dniu cyklu byłaś badana??
      Moim zdaniem pęcherzyk jest za mały ,ja ostatnio w 13 d.c miałam 2 pęcherzyki
      17mm i 15mm i gin.nie robił iUi bo stwierdził ,że są za małe.
      Jeżeli chodzi o endometrium to jest ok dolna granica w okresie owulacji to 8mm.
      A endometrium to po prostu błona która wyściela macicę.W błonie tej zagnieżdża
      się zarodek ,dlatego im grubsza tym lepiej.Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka