Dodaj do ulubionych

Ryanair - Hertz

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.11, 10:27
Witam,

czy ceny wypozyczen aut na stronach ryanair Hertz sa juz rzeczywiscie ostateczne ? Korzystal ktos ?
Obserwuj wątek
    • aviel Re: Ryanair - Hertz 22.02.11, 11:04
      wypozyczalam auta z Herza w Mediolanie, bylo troche taniej niz przez ich strone, nie bardzo wiem co masz na mysli piszac cena ostateczna ale jezeli chodzi ci o to czy cos doplacalam to absolutnie nie, cena zaplacona przez internet byla cena ostateczna. Pozdrawiam.
        • aviel Re: Ryanair - Hertz 23.02.11, 08:33
          nie, nic nie trzeba dodatkowo wykupywac, tak samo sie rezerwuje przez Ryana jak i bezposrednio. Przez Ryanaz podanie nr lotu bylo troche taniej, jakies 10-15 €. Jedyna roznica ale to dot. Mediolanu byla taka, ze nie ma tam w poblizu stacji benzynowej i czy oddajesz auto z bakiem w 95% pelnym czy w 5% pelnym i tak cie skasuja za caly bak. Zostalismy o tym uprzedzeni i wyjezdzilismy caly bak.
    • Gość: bryd Hertz - nigdy więcej !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.13, 09:03
      No niestety nie , mimo telefonicznego potwierdzenia rezerwacji i upewnienia się co do ostatecznuch kosztów po zakończeniu wynajmu doliczono mi około 30% ceny za jakieś bliżej niesprecyzowane usługi dodatkowe , dwa razy spotkałem się z tego typu potraktowaniem , mimo prób złożenia reklamacji przez pół roku nie otrzymałem żadnej odpowiedzi . Jestem tylko zbywany . Dużo podróżuję i korzystam z wypożyczalni aut ale z takim postępowaniem spotkałem się po raz pierwszy . dlatego mówię zdecydowanie HERTZ NIGDY WIĘCEJ !! . Oferty łączona z ryanairem niby tania ale po doliczeniu tych " kosztów dodatkowych " staję się jedną z najdroższych na rynku i chyba na tym ma to polegać , ewidentne wprowadzenie klienta w błąd .
    • Gość: Wypozyczacz . Re: Ryanair - Hertz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.13, 14:40
      Zgadzam się z opinia hertz - nigdy więcej , szczególnie jeśli nie macie doświadczenia w takich transakcjach . Na każdym kroku , a szczególnie jeśli zauważą że nie posługujecie się lokalnym językiem a umowy często są sporządzane w lokalnym języku . Okaże się że przy rozliczaniu wypożyczenia musicie dopłacić 30-40 procent . To chore ale tak jest niestety , korzystajcie z mniejszych wypożyczalni jeśli jest to możliwe , oni nie mogą sobie pozwolić na niepochlebne recenzje a korporacja Hertz ma to gdzieś .
      • Gość: Konrad . Re: Ryanair - Hertz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.13, 14:55
        Jeśli chcecie spędzić urlop bezstresowo nie martwiąc się o wypożyczone auto nie korzystajcie z hertz-a , mnie podstawili samochód 5 godzin po umówionym terminie ( koczowanie na lotnisku ) i zażądali zwrotu dzień wcześniej bo szef tak kazał i już . Klimatyzacja nie działała nie wspominając o brudzie w aucie bo nie zdążyli posprzątać a ceny oczywiście zupełnie inne niż te przy rezerwacji internetowej .
      • Gość: Gość . Re: Ryanair - Hertz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.13, 16:44
        Nie dajcie się złapać w sidła wypożyczalni hertz , porażka , porażka i jeszcze raz porażka , zamiast zamiawianego auta na 6 osób podatawiono mi 2 małe auta , no niby fajnie bo cena taka sama ale tylko jedna osoba miała prawo jazdy , i co , i nic , nawet przepraszam nie usłyszłem więc zostawiłęm im te auta na lotnisku to jeszcze grozili że mi jakies opłaty nalicza . Trzymajcie się z daleka .
      • Gość: Dominika Re: Ryanair - Hertz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.14, 12:36
        Dokladnie tak!!! Po powrocie z wakacji "odkrylam" ze sciagneli mi z konta 800 euro dodatkowo. Caly kontrakt byl po francusku i teraz zaluje ze nie kazalismy sobie go przetlumaczyc zdanie po zdaniu. Najlepsze ze kiedy oddalam auto i dostalam potwierdzenie bylo tam tyle dodatkowych kolumn z roznymi oplatami ze sie pogubilam wiec poszlam do biura Hertza zapytac czy to sa jakies dodatkowe oplaty to pan mi powiedzial ze nie - zadnych dodatkowych oplat. Wiec wyobrazcie sobie niespodzianke kiedy z konta mi nagle odplynelo tyle kasy!
    • Gość: Artur . Nie polecam . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.13, 15:19
      Pierwszy i mam nadzieje ostatni raz korzystałęm z usług firmy hertz ( Włochy 2013 ) , po przylocie okazało sie ze mimo wczesniej korespondecji mailowej nikt nie czekał na nas w biurze firmy . Musielismy skorzystac z taksówki ponieawz infolinia tez była bezradna . Nastepnego dnia skorzystalismy z usług lokalnej wypożyczalni - zdecydowanie tańszej a do tej pory walczymy o zwrot pieniedzy z HERTZA - MIJA JUZ 3 MIESIACE . Odradzam jak wiekszość forumowiczów korzystanie z tej wypożyczalni .
      • Gość: Nemo . Żenada . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.13, 18:04
        Noz kurde czemu dopiero teraz znalazłem te informacje , zostałem załatwiony przez firme Hertz we Francji , nie dość że nie było rezerwowanego miesiąc wcześniej auta to nie było także żadnego innego , kazali napisać reklamacje . Tylko co z tego jak mnie te auto było pilnie potrzebne - żenada . Dołącze do opinii innych - TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD FIRMY HERTZ .
        • Gość: kas Re: Żenada . IP: *.adsl.inetia.pl 17.09.14, 14:34
          Wypożyczyłem samochód w Bergamo koło Mediolanu na 3 dni. Po miesiącu od tego pobrali sobie (ukradli) z karty prawie 500 euro -jakoby za to, że do diesla zatankowałem benzynę. Na ich nieszczęście mam wszystkie faktury za tankowanie olejem napędowym, więc im się nie uda "zarobić na frajerze". Teraz od 2 miesięcy "trwa walka" o zwrot skradzionej kasy. "Walk"a to za dużo powiedziane: ja pisze maile z reklamacjami a oni na nie odpowiadają.
    • Gość: LIPIEC 2013 Re: Ryanair - Hertz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.13, 13:47
      Co z tego że ceny niby nieżłe jak samochód podstawili dobę pózniej , padłem na tym 90 euro ( dodatkowy nocleg plus dojazd z i na lotnisko ) i nawet nikt przepraszam nie powiedział , totalne olewactwo klienta , a za te 90 euro mogłbym wypozyczyc auto o 2 klasy lepsze i jeszcze starczyłoby na benzyne na 3 dni .
    • Gość: rutek Re: Ryanair - Hertz IP: *.internetia.net.pl 05.12.13, 10:29
      Strasznie nie Polecam Firmy Hertz. Wynajmujesz od nich auto na stronie i wygląda wszytko super. Ale biorą i skanują twoją kartę kredytową i się zaczyna: dodatkowe opłaty nawet dwa tygodnie po oddaniu auta. Mnie skasowali ponad 100 euro dodatkowo. Do tej pory piszemy do siebie maile w sprawie reklamacji. Po prostu bardzo nie uczciwa firma
    • Gość: lemich Re: Ryanair - Hertz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.05.14, 18:13
      Odradzam Hertza wszystkim. Zapłaciłem za samochód dwa razy. Raz przy zakupie biletów w Raynarze - do Salonik, dwa tygodnie temu,drugi raz ściągnieto mi z karty przy odbiorze samochodu na lotniksu. Tłumaczono ściąganie z karty tym, że suma jest jedynie blokowana na wypadek wypadku, Tym czasem po powrocie zobaczyłem, że ściagnieto ją z karty. Wszczynam procedurę reklamacji przez bank. Chyba bez sensu bo widzę , że mam do czynienia za złodziejami.
        • Gość: JS CNS Re: Hertz IP: *.knc.pl 12.06.14, 21:14
          za wynajem zapłąciłem 147,44 zł a potem pobrali 842,04 PLN (w systemie widzę jako HERTZ RENTAL SYSTEMS) ale bank zablokował tę drugą transakcję. Co więcej zadzwonili z propozycją zablokowania karty i wydania nowej. Skorzystałem...
          • Gość: grzziel@wp.pl Re: Hertz IP: *.samarytanki.waw.supermedia.pl 13.06.14, 16:13
            Hertz to oszuści! 3 raz mnie oszukali, wróciłem 8.06.2014 z Francji, gdzie miałem zarezerwowany samochód za 270 EU, przy odbiorze okazało się ze jest 500 EU i albo płacisz albo wypad!
            Zapłaciłem bo nie miałem wyjścia, i tyle pobrali z karty ale nigdy więcej!
            Przestrzegam wszystkich- nie wynajmujcie aut od Hertza!
          • mtn01 Re: Hertz 10.09.16, 22:24

jestem w takiej samej sytuacji. Zablokowałam karty zamknęłam konto. Teraz dostaję wezwania z jakiegoś banku norweskiego a pośredniczący w transakcji Rentalcars nie pomogł tylko straszy że zostanę ciągnięta na europejską listę dłużników. Tobie odpuścili czy próbują dalej?
        • Gość: tomber Re: Ryanair - Hertz IP: 193.227.131.* 31.07.14, 10:07
          Mi również ściągnęli ok. 100 EUR nie wiadomo za co - już po zwrocie samochodu. Wykupiłem na miejscu pełne ubezpieczenie, więc nie mają podstaw, żeby wciskać mi ewentualne uszkodzenia auta. Napisałem wiadomość przez formularz na stronie Hertza i od tygodnia nikt nie raczył odpisać.
      • Gość: K. re IP: *.torun.mm.pl 19.08.14, 19:06
        Skąd ja to znam... Wynajem samochodu był w całości opłacony, a na miejscu okazało się, że jest jakiś problem. Spędziliśmy tam ok. 2 godzin, aż Pani wpadła na "pomysł", który pozwolił nam jednak wynająć opłacony już samochód. Mianowicie poinformowano nas, że zablokują środki na koncie (ok. 400 €), ale zostaną one "odblokowane" w przypadku gdy z samochodem będzie wszystko ok. Wyraziliśmy zgodę. Nie mieliśmy innego wyjścia. Jak oddawaliśmy samochód wszystko było w porządku. Zdanie samochodu trwało zaledwie 2 minuty. Pani nawet zakreśliła długopisem ile wyniósł całkowity koszt wynajmu samochodu. Kwota zgadzała się z tą początkową. Po powrocie do Polski, po tygodniu została ściągnięta opłata... niecałe 400 €. Próbowaliśmy wyjaśnić zaistniałą sytuację przez znajomych mieszkających we Włoszech. Powiedziano im, że w ogóle nie powinniśmy mieć wynajętego samochodu... Nawet data urodzenia kolegi nie zgadzała się z jego dowodem osobistym. Zawyżono jego wiek... Tylko można się domyślać czemu miało to służyć. A sprawę możemy skierować na drogę postępowania sądowego. No coż... NIE POLECAM! Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat tej firmy.
    • hubert445 Re: Ryanair - Hertz 25.07.14, 00:14
      Nudzisz się na wakacjach ?
      Wygraj wycieczkę do Barcelony !
      Opłacona podróż w dwie strony, pięciogwiazdkowy hotel oraz wszystkie atrakcje turystyczne !

Wejdź na:
      q3q.pl/wycieczkadobarcelony/
      i weź udział w konkursie !
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka