Dodaj do ulubionych

Progesteron

31.07.05, 10:15
Mam problem ... odebrałam wynik progesteronu który wynosi 23,16 ng/ml.
Jest to wyniki po wyżej normy jakie podaje laboratorium.
Badanie było robione w 20 dc, dodam jeszcze,że ostatnio tego samego dnia wynik
miałam w normie 17 ng/ml.
Powiedzcie mi czy przekroczenie normy tego hormonu oznacza, że zobaczę za
kilka dni na teście II kreseczki???( ten wynki jest w normach ciążowych)
Nie wiem co o tym myśleć???
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • asiulka1976 Re: Progesteron 31.07.05, 10:20
      lekko wyzej moze byc byle nie nizej !!!!!!!
      dobrze ze zbadalas surprised)
      • miaa26 Re: Progesteron 31.07.05, 10:24
        Dzięki!
    • katia13 Re: Progesteron 31.07.05, 10:36
      Może Cię zasmucę ale tak jak pisze nasza Ewa nie ma takiego poziomu
      progesteronu, który świadczyłby o ciąży. Ale chyba im wyższy tym lepszy.
      • miaa26 Re: Progesteron 31.07.05, 10:45
        Tak właśnie myślałam sad((
        Wychodzi na to ,że czekam 4 dni i testuję.
        Jestem po hsg i po pierwszym monitoringu na którym potwierdziła ginka
        owulację.Pęcherzyk pękł , endo 14mm ginka się uśmiechnęła i kazała czekać....no
        i zbadać progesteron.
        A ja już zaczynam świrować...
        • samanta25 Re: Progesteron 01.08.05, 14:10
          Miaa26 a czy bierzesz jakieś leki po owulacji np. duphaston albo luteinę bo one
          też mają wpływ na podwyższony poziom PRG

          POWODZENIA smile))

          ********
          44 cykl starań i właśnie teraz będę w ciąży wink)

          www2.fertilityfriend.com/home/samanta
          • miaa26 Re: Progesteron 01.08.05, 21:50
            Nie biorę żadnych środków, oczywiście oprócz kwasu foliowego smile

            Samanta Trzymam za Ciebie kciuki
            Dzielna z Ciebie kobitka smile))
            • samanta25 Re: Progesteron 03.08.05, 17:23
              Trzymam kciuki za test z II krechami smile))

              ********
              44 cykl starań i właśnie teraz będę w ciąży wink)

              www2.fertilityfriend.com/home/samanta
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka