Dodaj do ulubionych

Dr Małgorzata Stępińska, W-wa

17.11.09, 16:19
Czy ktoś ma jakieś doswiadczenia z tą panią ? wyszukiwarka niestety
nie chce mi pomóc :(
Obserwuj wątek
     • chorowitka85 Re: Dr Małgorzata Stępińska, W-wa 21.10.11, 10:59
      Witam, czy jeszcze ktoś tu zagląda? :)
      Pozwalam sobie odświeżyć wątek, bo bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś o pani dr Stępińskiej. Jestem do niej umówiona na wizytę, ale nic o niej nie wiem. Godna polecenia? Mam poważne problemy ze zdrowiem, bardzo zależy mi na każdej opinii.
       • chorowitka85 Re: Dr Małgorzata Stępińska, W-wa 23.10.11, 13:57
        mati.pati, dzięki wielkie za odpowiedź!
        Twoje dzieci były zapewne diagnozowane aparatem mora super? diagnoza była trafiona, to co wykazał aparat pokrywało się z ich dolegliwościami? pomogła im, czują się lepiej? jakie leczenie proponuje dr Stępińska, czy tylko homeopatię czy na przykład również jakieś zioła, suplementy naturalne? czy tym aparatem można wykryć także nietolerancje pokarmowe? jak wygląda wizyta? czy dr Stępińska prowadzi szczegółowy wywiad, jest uważna, dopytuje pacjenta, jaka ogólnie jest? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i przepraszam, że tyle pytań. :) pozdrawiam :)
         • zbyszekdziopa Re: Dr Małgorzata Stępińska, W-wa 25.10.11, 14:46
          Oliwia244 napisała:

          > ja na zlecenie mojego homeopaty chadzam do dr Stępińskiej na diagnozę aparatem
          > mora.
          > Nie leczy ona mojej córki.
          > Ogólne wrażenie z wizyt mam ok, choć nienawidzę naciągactwa.

          To podobnie jak i ja. Ale zaś z drugiej strony patrząc, znający się na rzeczy homeopata nie ma potrzeby korzystania z pomocy innych i nowoczesnych technologii badawczych i diagnozujących.
          Ja na przykład nie muszę sobie mierzyć ciśnienia krwi, bo odrazu czuję i wiem, że mam np. 210-230/120-130 czy nawet jeszcze wyższe i dobry lekarz nawet po pobierznym spojrzeniu powinien zaraz to zauważyć.
          Najśmiszniejsze jest w tym wszystkim to, że niekiedy ludzie nie znający się na medycynie zauważają ten stan, -że coś z człowiekiem jest nie tak, a lekarzowi się wydaje-zdaje, że wszystko jest Ok, a to nie jest tak. A to jest tak, że się nawet człowiekowi nie chce myśleć-zastanawiać co i jak a jeszcze językiem przebiarać i gębę otwierać żeby gadać. Ale skąd to ma wiedzieć lekarz, kiedy on jest całe życie zdrowy, bo przecież tak jak lekarze o swoje zdrowie dbają , to niedba o nie nikt.
          Dobry lekarz widzi i wie, czy pacjent jest już zdrowy czy jeszcze nie. A jeśli się posiłkuje to znaczy, że jeszcze nie zgłębił wszystkich tajników homeopatycznej sztuki uzdrawiania, koniec i kropka

          I tego mojego przekonania nie zmieni nikt, bo taka jest prawda. A jeśli ktoś nie może znieś prawdy, to niech jeszcze nad sobą i swoimi umięjętnościami popracuje i wyjdzie to jemu na zdrowie i pacjentom. A wtedy to nawet nie będzie musiał się specjalnie afiszować jaki to jest dobry, bo ludzie i tak się zwiedzą, kto jest dobry a kto nie jest. A tak to jest :)

          pozdrowionka dla Ciebie i dzieci
        • mati.pati Re: Dr Małgorzata Stępińska, W-wa 30.10.11, 17:50
         Ja byłam ze względu na pasożyty i nietolerancję pokarmową. Pasożyty udało nam się wytępić, dietę cały czas trzymamy. Co do leczenia to na pasożyty dostaliśmy dużo różnych zaleceń (w tym lek chemiczny, ziołowe dobrane do chłopców i homeopatyczne). Wywiad dość szczegółowy, kilkukrotnie oglądany język, skóra. Problemy z brzuszkiem na szczęście się skończyły. Ale nie wiem czy gdybym zaprzestała diety, to odczulibyśmy zmiany.
         • chorowitka85 Re: Dr Małgorzata Stępińska, W-wa 31.10.11, 20:56
          Dzięki!!! No ja się wybieram w następny czwartek, zobaczymy... I tak trzymam od dawna ścisłą dietę (bo wiem, że na pewno mam candidę), pasożyty pewnie też mam... (z całą pewnością lamblie) A ze "zwykłych" badań to mi wyszła przewlekła borelioza, mycoplasma pn i chlamydia pn... :/ Tak więc jestem bardzo ciekawa co wyjdzie na aparacie mora i jakie leczenie zaproponuje pani doktor...
        • marlie1 Re: Dr Małgorzata Stępińska, W-wa 19.11.16, 13:10
         Leczyłam się kilka lat u Pani Doktor. Jest bardzo rzetelna, uważna i naprawdę zależy jej na dobru pacjenta. Gdy trzeba sprowadza leki zza granicy np. niemieckie. Ja dostawałam też różne probiotyki, kt,óre masowo nie występują w aptekach. Miałam: nietolerancję pokarmową, Candidę albicans i nawracajace, obrzydliwe zapalenia pęcherza. W tym ostatnim mi pomogła, niestety nie na długo, bo jak się później okazało jest to dolegliwość towarzysząca cukrzycy, a u mnie wykryto później typu II. Czekam na szczepionkę, również zza granicy. Podsumowując - bardzo polecam Panią doktor. Gdy miałam ostre zapalenie pęcherza bez wahania wypisywała zwolnienie, nawet na 2 tygodnie, co w przypadku niektórych lekarzy jest po prostu nierealne. Ona naprawdę dba o pacjenta. Atmosfera w gabinecie też jest bardzo przyjazdna.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka