renste
02.03.09, 19:39
Najpierw było zapalenie napletka,chirurg kazał okładać rivanolem.I
tak od miesiąca się męczymy.SIUSIAK CO PRAWDA NIE JEST W OGÓLE JUŻ
OD DAWNA OPUCHNIĘTY ALE PRZY ŚCIĄGANIU SKÓRKI SYNEK WRZESZCZY.nie
wiem czy to od skórki która schodzi ładnie bo jak chę przemyć żołądź
do wrzask się wzmaga.A ostatnio po nieszczęśliwie wziętym
antybiotyku chyba doszły nam grzyby:(( bo pod skórką jest dużo
białej mastki którą trudno jest usunąć.
We środę idziemy do homeo pokurację sanum która zadziałała na moją
córkę niegdyś.
Jeśli ktoś coś wie w tym temacie to proszęo wpis:).
Mam dość chorego siusiaka:P.