Dodaj do ulubionych

Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowego :)

30.12.06, 21:55
Dla leniuchów i marudnych nocnych markówsmile
Obserwuj wątek
    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 21:59
      Po takim markowaniu jak wczoraj to 25 000 murowane w Sylwestra smile
      • arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:01
        No to sobie nareszcie z wami pomarkuję w nocke sylwestrowąsmile))) bo siedzimy sami
        w domeczkusmile)))
      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:02
        111majka napisała:

        > Po takim markowaniu jak wczoraj to 25 000 murowane w Sylwestra smile

        smile
        A ja właśnie nie mogę nadążyć ,żeby się wpisać w jakiś wątek smile
        • arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:05

          Nie ma się co przejmowaćsmile)) ja też nigdy za"NIMI" nie nadążam. Zawsze są
          szybszesmile))))
          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:11
            Obie zdążyłyście. I macie sporą przewagę przed innymi smile

            Ja się odmeldowuję. Chyba pora znowu coś powiesić... smile
            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:57
              111majka napisała:

              > Obie zdążyłyście. I macie sporą przewagę przed innymi smile
              >
              > Ja się odmeldowuję. Chyba pora znowu coś powiesić... smile

              smile) Ty tak zawsze w nocy wieszasz smile
              • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:05
                asidea napisała:
                > smile) Ty tak zawsze w nocy wieszasz smile

                Tak. Ja wieszam a doomi prasuje smile
          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:57
            arkadia67 napisała:

            >
            > Nie ma się co przejmowaćsmile)) ja też nigdy za"NIMI" nie nadążam. Zawsze są
            > szybszesmile))))

            smile))
            • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:15
              Dobry wieczór! smile
              Oooo, nareszcie nowy wątek smile
              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:26
                Dobry wieczór wszystkim smile
                • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:30
                  Widziałem, że "atakowałaś" Meffista wink
                  Jak komp?
                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:36
                    wave32 napisał:

                    > Widziałem, że "atakowałaś" Meffista wink
                    > Jak komp?

                    Dzisiaj działał bez zarzutu, i to mnie jeszcze bardziej zaniepokoiło.

                    Ale już wyjaśniam z Mefisto(em) sprawy techniczne, trochę będzie trudno mi
                    wszystko przekazać.

                    Dzięki za zainteresowanie smile
                    • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:39
                      O qrcze! Miałem podesłać Ci kilka linków... Sorki <wstydniś> "Wariacki" dzień miałem sad
                      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:41

                        No dobrze, ostatecznie raz mogę wybaczyć smile
    • 111majka 25 000 30.12.06, 23:30
      Jak tak dalej pójdzie, to będzie przedsylwestrowy falstart smile
      • wave32 Re: 25 000 30.12.06, 23:33
        Hehe, Ty mnie lepiej nie prowokuj... ;DDDDD
        • 111majka Re: 25 000 30.12.06, 23:36
          No tak. Wiem, że możesz swobodnie dospamować do tego 25000 przekazując nam jedno dlugie zdanie
          (no, może bardzo dlugie) smile))
          • asidea Re: 25 000 30.12.06, 23:38
            To dzisiaj ?
            A ja planowałam pójśc wcześniej spać - tak chociaż przed 1.00 ...
            • 111majka Re: 25 000 30.12.06, 23:42
              asidea napisała:
              > A ja planowałam pójśc wcześniej spać - tak chociaż przed 1.00 ...


              Noooo, wczoraj też planowałaś smile)))
              • asidea Re: 25 000 30.12.06, 23:52
                111majka napisała:

                > Noooo, wczoraj też planowałaś smile)))

                Masz rację... smile)

          • wave32 Re: 25 000 30.12.06, 23:51
            111majka napisała:

            >jedno dlugie zdanie
            > (no, może bardzo dlugie) smile))

            Ze względu na potworny ból głowy, ogólne "rozbicie" spowodowane najprawdopodobniej poprawą pogody, a także mając na wzgledzie czystą, sportową rywalizację, kategorycznie stwierdzam, że niestety nie jestem w stanie wyprodukować w tej chwili takiego długiego zdania mającego w dodatku sens, za co pragnę gorąco przeprosić, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Ciebie ustrzelenie tego "numerka" ;D
            • 111majka Re: 25 000 30.12.06, 23:56
              big_grinDD
              Czy policzyłeś ilość wpisow do 25000 i liter w twoim zdaniu? Zgadza się?
              Ale zdanie powinno być pionowe smile

              Nie zależy mi, już sobie potrafiałam na tym forum. Ktoś się szykował na ten numerek...
              Ja dziś zmykam, dobranocsmile
              • asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:02
                > Nie zależy mi, już sobie potrafiałam na tym forum. Ktoś się szykował na ten
                numerek...

                Kto?

                > Ja dziś zmykam, dobranocsmile

                Dobranoc Majka smile
                • asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:05
                  ale to jeszcze 70 wpisów...

                  Chyba jutro padnie rekord smile
              • wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:14
                Dobrej nocy Majka smile
                I kolorowych... smile

                Szlifujesz formę przed Sylwestrem? ;DDDD
                • asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:37
                  wave32 napisał:

                  > Dobrej nocy Majka smile
                  > I kolorowych... smile
                  >
                  > Szlifujesz formę przed Sylwestrem? ;DDDD

                  Chyba wszyscy szlifują smile
                  • wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:50
                    Tjaaaaaaaa...
                    Czas na szlifowanko wink

                    Dobrej nocki Asidea big_grin
                    • asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:52
                      Tobie również smile
                      • 111majka Re: 25 000 31.12.06, 00:54
                        No, nareszcie poszli spać.
                        Mogę sobie spokojnie dopykać do 25000 smile
                        • asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:55
                          111majka napisała:

                          > No, nareszcie poszli spać.
                          > Mogę sobie spokojnie dopykać do 25000 smile

                          smile))))
                        • wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:59
                          111majka napisała:

                          > No, nareszcie poszli spać.

                          Chcialabyś! wink

                          > Mogę sobie spokojnie dopykać do 25000 smile

                          Próbuj... ;DDDD
                      • asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:54
                        Majka Tobie po raz 2 także smile

                        Dobranoc wszystkim z tego forum smile
                        • wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:58
                          Kolorowych smile
                          • asidea Re: 25 000 31.12.06, 01:00
                            wave32 napisał:

                            > Kolorowych smile

                            Idź jeszcze TAM-będziesz miał kolorową 100 smile
                            • wave32 Re: 25 000 31.12.06, 01:03
                              Wiesz, ja już nie mam gdzie magazynować swoich ustrzelonych numerków... ;D
                              • asidea Re: 25 000 31.12.06, 01:06
                                wave32 napisał:

                                > Wiesz, ja już nie mam gdzie magazynować swoich ustrzelonych numerków... ;D

                                a ja (jak na razie) mam smile
                                • asidea Re: 25 000 31.12.06, 01:13
                                  Teraz juz naprawdę dobranoc smile

                                  I gratuluję zwycięz(-czyni,-cy?) smile

                                  U mnie wola walki jest ale siły już brak smile

                                  Dobranoc smile
                                  • asidea Re: 25 000 31.12.06, 12:36
                                    Ja już się wyłączam z dziejszej rywalizacji, dlatego ponownie :

                                    Gratuluję zwycięz(-czyni,-cy?) 25 OOO smile





                                    • arkadia67 Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:48
                                      asidea, poczekamy może jeszcze ktoś był i wstawi swoje śliczne zdjęcia z
                                      fajerwerków.
                                      Niestety ja zaraz będę spadać z netusad(( jutro idę do pracy, a po tak długim
                                      leniuchowaniu pewnie nie będzie mi się chciało wstać.
                                      • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:52
                                        arkadia67 napisała:

                                        > asidea, poczekamy może jeszcze ktoś był i wstawi swoje śliczne zdjęcia z
                                        > fajerwerków.

                                        poczekamysmile

                                        > Niestety ja zaraz będę spadać z netusad(( jutro idę do pracy, a po tak długim
                                        > leniuchowaniu pewnie nie będzie mi się chciało wstać.

                                        smile)to prawdasmile

                                        Ja też dzisiaj będę krócejsmile
                                        • wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:54
                                          asidea napisała:

                                          > poczekamysmile

                                          Ja nie mam, niestety sad
                                          • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:58
                                            wave32 napisał:

                                            > Ja nie mam, niestety sad

                                            A dlaczego nie masz ? smile)
                                            • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:59
                                              Ciekawe kto ma smile
                                            • wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:06
                                              asidea napisała:

                                              > A dlaczego nie masz ? smile)

                                              Nie "wyszły" crying
                                              • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:10
                                                wave32 napisał:

                                                > Nie "wyszły" crying

                                                Trudno, może bedzie jeszcze okazja(Niekoniecznie za roksmile )
                                                P.s Ani jedno ?
                                                • wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:16
                                                  asidea napisała:

                                                  > Ani jedno ?

                                                  Powiem tak - żadnego nie wkleję.
                                                  • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:23
                                                    wave32 napisał:

                                                    > Powiem tak - żadnego nie wkleję.

                                                    Rozumiem.
                                                    Chyba dzisiaj samokrytyka ma przewagę.
                                                    Masz @

                                                  • wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:26
                                                    asidea napisała:

                                                    > Masz @

                                                    Jeszcze listonosz nie dzwonił... wink
                                                  • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:54
                                                    wave32 napisał:
                                                    > Jeszcze listonosz nie dzwonił... wink
                                                    Ma daleką drogę smile
                                          • arkadia67 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:59
                                            A byłaś na pokazie?
                                            Szkoda, że "FUSY" były zamknięte. Tak mi nogi zmarzły, że chciałam się z małżem
                                            cieplutkiej pyszniutkiej herbatki napić a tu guzzzikkksad((
                                            • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:03
                                              arkadia67 napisała:

                                              > A byłaś na pokazie?

                                              Ja nie jestem z Józefowa niestety.

                                              > Szkoda, że "FUSY" były zamknięte. Tak mi nogi zmarzły, że chciałam się z
                                              małżem cieplutkiej pyszniutkiej herbatki napić a tu guzzzikkksad((

                                              Mhm to szkoda .

                                              • asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 01:06
                                                Dobranoc wsystkim smile
    • morkub Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 31.12.06, 22:16
      Do północy już tylko niecałe 2 godzinki smile
      Co robicie, józefowskie marki?

      • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.01.07, 02:42
        morkub napisała:

        > Co robicie, józefowskie marki?

        Markuję, patrolluję wink
        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:19
          Dobry wieczór smile

          Arkadia miałaś rację z tym wstawaniem... smile

          Dobranoc smile
    • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:19
      Ponieważ pora juz wybitnie markowa, więc serdecznie witam wszystkich
      dzisiejszych marków smile
      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:21
        smile)

        W tej samej minucie smile

        Ja niestety muszę powiedzieć dobranocsmile

        Miłego markowania Doomi smile
        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:22
          asidea napisała:

          > Miłego markowania Doomi smile

          Do oczywiście smile))

          Chyba naprawdę muszę iść już spać...
          • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:24
            Cześć i dobranoc big_grin
            • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:47
              Cześć marki i markowiesmile
              Ja też na chwilę, jeszcze trzeba podosypiać chyba.....
    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 07.01.07, 21:44
      Końcoweekendowy dobry wieczórsmile
      Takiego bezwpisowego dnia jak dzisiaj jeszcze nie było w historii tego forum. No, odkąd ono naprawdę
      ruszyło.
      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 07.01.07, 23:17
        To już teraz będą(przynajmniej) dwa wspisy smile

        Ja mówię(zmęczone i zapracowane)Dobry Wieczór smile

        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 07.01.07, 23:34
          ...i dobranoc smile





          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 09:12
            O, asidea smile
            To wczoraj się PRAWIE spotkalyśmy na forum smile
            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:09
              111majka napisała:

              > O, asidea smile
              > To wczoraj się PRAWIE spotkalyśmy na forum smile

              smile) tak ale PRAWIE robi ... smile

              Może dzisiaj będzie całkiem smile

              Ja co prawda tylko na pół, no może na godzinkę...hmm..,a właściwie to nie ode
              mnie zależy.Dzisiaj powrócił komputerowy problem.
              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:10
                asidea napisała:

                > 111majka napisała:
                >
                > > O, asidea smile
                > > To wczoraj się PRAWIE spotkalyśmy na forum smile
                >
                > smile) tak ale PRAWIE robi ... smile
                >
                > Może dzisiaj będzie całkiem smile
                >
                > Ja co prawda tylko na pół, no może na godzinkę...hmm..,a właściwie to nie ode
                > mnie zależy.Dzisiaj powrócił komputerowy problem.

                O i niechcący nacisnęłam.

                Niestety dzisiaj, jak chciałam odpocząć po pracowitych dniach.
                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:41
                  To chyba nagroda za te pracowite dni smile
                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:45
                    asidea napisała:

                    > To chyba nagroda za te pracowite dni smile

                    (numerki oczywiście)

                    p.s To straszne.. nigdy nie miałm skłonności do "hazardu"...
                    p.s Tak jak nigdy się tyle nie nagadałam sama ze sobą...

                    Chyba już śpicie smile

                    A ja tym miłym akcentem ( bo i numerki, i komputer działa)zakończę sobie
                    dzisiejszy dzień mówiąc wszystkim: Kolorowych i Spokojnych snów smile
                    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 09.01.07, 20:46
                      To sobie rzeczywiście wczoraj miło porozmawiałaś smile
                      Gratuluję numerków, na fotoforum też coś równego ustrzeliłaś smile
                      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 13.01.07, 22:51
                        111majka napisała:

                        > To sobie rzeczywiście wczoraj miło porozmawiałaś smile

                        Nawet bardzo miło smile)

                        Ale bądźmy szczere- wiadomo,że "najbardziej" można z kimś innym smile

                        Tym razem poczekam smile
                        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 13.01.07, 23:33
                          No to się nie doczekałam smile

                          Dobranoc smile
                          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 14.01.07, 12:12
                            Coś to józefowskie markowanie kuleje ostatnio...
                            Ale w końcu to karnawał, pewnie wszyscy balują.
                            Taaaaaa...
                            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 14.01.07, 22:23
                              111majka napisała:

                              > Coś to józefowskie markowanie kuleje ostatnio...
                              > Ale w końcu to karnawał, pewnie wszyscy balują.
                              > Taaaaaa...

                              smile)

                              Dobry Wieczór smile
                              Czy dzisiaj jest ktoś, kto nie baluje albo(jeszcze)nie śpi? smile
                              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 14.01.07, 23:06

                                Znowu mówię dobranoc smile

                                Kolorowych snów życzę smile

                                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 15.01.07, 23:20

                                  A dzisiaj jaka jest frekwencja "markowa" ?


                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 15.01.07, 23:36
                                    No tak....
                                    Dobranoc wszystkim smile
                                    Śpijcie sobie spokojnie smile


    • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 22:53
      A gdzie nocne marki? Jeszcze nie wstały?
      Pobudka!!! Już czas...
      • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:15
        No dobra, nie chcecie gadać, to ja też pójdę już sobie.
        A swoją drogą to coś ostatnio opuściło się to nasze forum, a zwłaszcza markowe :
        (
        Dobranoc
        • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:22
          Dobranoc smile
          Tez zaraz idę spać sad(((
          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:31
            wave32 napisał:

            > Dobranoc smile
            > Tez zaraz idę spać sad(((

            Dobranoc Wave smile
          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:31
            My ostatnio jesteśmy takie NMM. Czyli Nocne Marki Mijające. Się oczywiście smile
            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:34
              111majka napisała:

              > My ostatnio jesteśmy takie NMM. Czyli Nocne Marki Mijające. Się oczywiście smile

              Dzisiaj chyba niekoniecznie smile
              Cześć Majka smile

              ...A może też idziesz zaraz spać smile ?
        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:30
          do73 napisała:

          > No dobra, nie chcecie gadać, to ja też pójdę już sobie.

          Ja też ostatnio rozmawiałam sama ze sobą smile
          > A swoją drogą to coś ostatnio opuściło się to nasze forum, a zwłaszcza
          markowe sad
          > Dobranoc

          Dobranoc Do smile
          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:44
            smile))

            dobranoc?
            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:51
              Dobranoc smile
              • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:58
                Odeszlam tylko na chwilę.....

                Czyżbyśmy się aż tak dokladnie wstrzeliwali w nasze przerwy?
                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.01.07, 00:00
                  111majka napisała:

                  > Odeszlam tylko na chwilę.....
                  >
                  > Czyżbyśmy się aż tak dokladnie wstrzeliwali w nasze przerwy?

                  smile
                  Chyba tak smile
                  Ja wróciłam tylko na moment (północsmile )
                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.01.07, 00:06
                    Wróciłaś i trafilaśsmile

                    Ja zajrzałam do naszej galerii. Wiosna, panowie! I panie też oczywiciesmile
                    • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 25.01.07, 23:45
                      Dawno nikt tu nie pisał.

                      Dobry wieczór smile
                      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 25.01.07, 23:54
                        i dobranoc smile
                        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:03
                          Dobry wieczorsmile
                          Widzę, że jeszcze jesteś i strzelasz nieźle. Północ, 200 wpis...
                          Pora na dwudziestosześciotysięczny wpis na fprum smile
                          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:04
                            111majka napisała:

                            > Dobry wieczorsmile
                            > Widzę, że jeszcze jesteś i strzelasz nieźle. Północ, 200 wpis...

                            smile
                            > Pora na dwudziestosześciotysięczny wpis na fprum smile

                            Tak po prostu ? smile
                            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:15
                              Rozpoczynając dzień miłym("trafieniowym") akcentem, chciałam powiedzieć :
                              Dobranoc smile


                              • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:27
                                Dobranoc... zieeeew.......
                                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 23:15
                                  Dobry wieczór smile

                                  ..i uciekam do zagadki smile
                                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 23:39
                                    Dobry wieczorsmile
                                    Powodzenia!
                                    • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 23:48
                                      111majka napisała:

                                      > Dobry wieczorsmile
                                      > Powodzenia!

                                      Dziękuję smile

                                      Będę zgadywać w ratach, bo teraz mam limit czasu na forum (do 24.00) smile

    • lamelka007 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.02.07, 22:00
      okazuje się że jest za wcześnie na forumowiczów z tego wątku! niestety obawiam
      się że nie dotrwam do właściwej pory.
      w każdym razie pozdrawiam
      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.02.07, 23:31
        lamelka007 napisała:

        > okazuje się że jest za wcześnie na forumowiczów z tego wątku! niestety obawiam
        > się że nie dotrwam do właściwej pory.
        smile

        > w każdym razie pozdrawiam

        Miłych snów Lamelka smile

        • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.02.07, 00:51
          Ależ Wy wcześnie kończycie sad
          • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 03.02.07, 01:23
            Ja dopiero zaczynam wink)))
            • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.02.07, 01:33
              Śpicie?
              ;D
              • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.02.07, 01:51
                Nie smile
    • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:20
      A może jednak nie wszyscy poszli dzisiaj spać?
      • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:27
        Oczywiście, że nie wszyscy.
        Ale pewnie wszyscy by chcieli...
        Zaraz zmykam smile
        • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:36
          Oooo, cześć majka smile
          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:46
            Oooo, cześć do smile
            To już raczej pożegnalne cześć. Dobranoc smile
            • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 01:07
              Cześć! smile
              Moje "cześć" także dobranockowe wink
              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 23:55
                A ja się witam śnieżnie smile
                • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 00:45
                  Hej asideo smile
                  Witasz się tak późno wczoraj, czy tak wcześnie dzisiaj?
                  Ja się chyba bedę już żegnala.
                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 00:52
                    111majka napisała:

                    > Hej asideo smile
                    > Witasz się tak późno wczoraj, czy tak wcześnie dzisiaj?
                    > Ja się chyba bedę już żegnala.

                    smileChyba tak wcześnie dzisiaj, ale nie wiem na jak długo smile
                    p.s A możesz przed snem tylko coś obejrzeć na @ ,i powiedzieć mi czy jest
                    ostrość ?
                    • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 01:24
                      Juz czas spać- dobranoc smile
                      • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 01:31
                        Dobranoc smile
                        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 23:48
                          Już usnęłam smile
                          markowania nie będzie ..

                          smiledobranoc
                          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 23:53
                            Wave widziałam odpowiedź (napisałeś akurat jak już spałam smile )
                            Jutro ją przeczytam przemyślę i odpiszę smile
                            Dobranoc...
                            • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 23:54
                              Hehe smile
                              Dobrej nocy smile
                              • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 12.02.07, 00:07
                                Dobranoc smile
                                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 12.02.07, 23:47
                                  Dobranoc smile
                                  • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 16.02.07, 23:40
                                    Markujecie piątkowo?
                                    Ja miałam się dzisiaj wyspać, ale w ogóle mi się nie chce spać, a w dodatku
                                    właśnie objadłam się pizzą z dominium smile
                                    • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 00:57
                                      Ja markuję smile
                                      • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 01:00
                                        Ja wlaśnie zasiadlam na chwilę.
                                        Ale postanowilam chodzić wcześniej spać, więc marek ze mnie kiepski.
                                        • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 01:17
                                          Hehe, rzeczywiście jest dość wcześnie ;D
                                          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 01:26
                                            No... jeszcze niedawno było wcześnie...
                                            Kurcze, jak ten czas szybko leci. Zmykam, dobranoc smile
                                            • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 02:06
                                              ja tam sobie jeszcze posiedzę. Niedługo zrobi się bardzo wcześnie smile
                                              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 21:55
                                                doomi napisała:

                                                > ja tam sobie jeszcze posiedzę. Niedługo zrobi się bardzo wcześnie smile

                                                Doomi podniosłaś "poprzeczkę" smile
                                                Ja (o ile dobrze pamiętam) nigdy nie markowałam do tej godziny smile

                                                P.s Hmm. Teraz to już nie wiem, czy nie jest za wcześnie na ten wątek... smile
                                                • arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 21:57
                                                  Ten wątek o różnych godzinach się zaczyna i o baaardzo różnych kończysmile
                                                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:07
                                                    To prawda smile
                                                    JA robię małą przerwę na spacerek z psem. Hmmm.... nie za późno?
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:09
                                                    111majka napisała:

                                                    > To prawda smile
                                                    > JA robię małą przerwę na spacerek z psem. Hmmm.... nie za późno?

                                                    Za późno ? smile
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:08
                                                    arkadia67 napisała:

                                                    > Ten wątek o różnych godzinach się zaczyna i o baaardzo różnych kończysmile

                                                    smile)

                                                    Witaj Arkadio smile

                                                  • arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:12
                                                    Długo mnie nie byłosmile Niestety praca zajmuje mi oooogrom czasu, a jak wrócę do
                                                    domu to tylko zaglądam na chwileczkę i muszę iść spaćsad Szczęśliwi co mogą
                                                    pracować w domu i sami mogą wyznaczać sobie godziny pracysmile
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:16
                                                    arkadia67 napisała:

                                                    > Długo mnie nie byłosmile Niestety praca zajmuje mi oooogrom czasu, a jak wrócę do
                                                    > domu to tylko zaglądam na chwileczkę i muszę iść spaćsad

                                                    Ja też mam ostatnio podobniesmile
                                                    Dzisiaj też idziesz wcześniej spać ? Czy jesteś na dłużej ?

                                                    Szczęśliwi co mogą
                                                    > pracować w domu i sami mogą wyznaczać sobie godziny pracysmile

                                                    smile
                                                  • arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:48
                                                    Niestety spadam zaraz spać! Praca do 21 oraz powroty do domu wykańczają mnie,
                                                    więc wpadłam na chwilę zobaczyć co się dzieje i coś napisać aby o mnie nie
                                                    zapomnielismile))
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:56
                                                    arkadia67 napisała:

                                                    > Niestety spadam zaraz spać! Praca do 21 oraz powroty do domu wykańczają mnie,
                                                    > więc wpadłam na chwilę zobaczyć co się dzieje i coś napisać aby o mnie nie
                                                    > zapomnielismile))

                                                    Chyba nie zapomną smile)
                                                    Ja też już pójdę smile
                                                    Dobranoc smile
                                                  • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:01
                                                    Dobranoc? już? no co Wy wink
    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:17
      Kto mowił że wiosna idzie?
      Zimno jak diabli.... sad
      • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:19
        w piątek ma być -20. Przynajmniej tak trąbią w TV sad
        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:48
          A to dobre smile
          Dziś ktoś mi mówił o tych dwodziestu. Ale albo mówił o plus 20, albo ja tak zrozumiałam big_grinDD
          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:51
            Wszystko jasne - w tej chwili temperatura odczuwalna w Otwocku jest -20. Więc nic dziwnego, że
            "chlodek" mnie ogarnął...
            • arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.02.07, 22:43
              Dobranoc skarbysmile)) ja się z wami równać nie mogę, bo wy w domkach pracujecie!
              A ja biedny żuczek muszę rencistów i emerytów muszę utrzymywaćsmile))
              • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.02.07, 23:13
                Miłego utrzymywania Ci życzę smile
                • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.02.07, 23:54
                  wink
                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 19.02.07, 00:02
                    smile)
              • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 19.02.07, 13:54
                że niby my nie musimy? 8)
                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 22.02.07, 20:44
                  Bardzo radosne Dobry Wieczór smile
                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 22.02.07, 23:13
                    asidea napisała:

                    > Bardzo radosne Dobry Wieczór smile

                    ... i jeszcze bardziej radosne Dobranoc smile
                    • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 24.02.07, 01:50
                      big_grin
                      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 22:48
                        Witam smile


                        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:03
                          Witaj asideasmile
                          Marek dzisiaj ze mnie kiepski. A właściwie to z mojego komputera. Leni się dziś okrutnie.
                          Wasze też tak mają?
                          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:12
                            111majka napisała:

                            > Witaj asideasmile
                            > Marek dzisiaj ze mnie kiepski. A właściwie to z mojego komputera. Leni się
                            dzi
                            > ś okrutnie.
                            > Wasze też tak mają?

                            Cześć Majka smile
                            Wcześniej tak, a teraz już nie.
                            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:18
                              Ciekawe ile czasu Twoja odpowiedź będzie się błąkać w wirtulaności smile
                              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:28
                                no,no...

                                poczekam do 24.00...

                                Majka ,a może zrezygnowałaś i poszłas spać smile
                                Jeśli tak to miłych snów smile
                                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 00:00
                                  Dobranoc wszystkim smile
                          • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:25
                            Majka, a jakie tempo jest dzisiaj?

                            A właściwie to z mojego komputera. Leni się dziś okrutnie.
                            > Wasze też tak mają?

                            • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:46
                              Jest okrutna internetowa guzdrowatość. Zniechęca i wkurza.

                              W związku z tym idę od niego (kompa tego) odpocząć. Niestety tylko do jutra... sad
                              Nie chce mi się gadać, nie chce mi się klikać, nic mi się nie chce. Nawet spać. Ale idę....

                              Dobranoc Asidea i Resztasmile
                              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:49
                                111majka napisała:

                                > Jest okrutna internetowa guzdrowatość. Zniechęca i wkurza.
                                >
                                > W związku z tym idę od niego (kompa tego) odpocząć. Niestety tylko do
                                jutra...
                                > sad
                                > Nie chce mi się gadać, nie chce mi się klikać, nic mi się nie chce. Nawet
                                spać.
                                > Ale idę....
                                >
                                > Dobranoc Asidea i Resztasmile

                                Dobranoc Majka smile

                                Życzę Ci,żebyś się wyspała tak jak ja dzisiaj smile
                                Miłych snów smile

                                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:59
                                  Dobranocsmile
                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 00:00
                                    asidea napisała:

                                    > Dobranocsmile

                                    Hmm.. za wcześnie ale to nic smile
                                    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 08:31
                                      A już myślałam, że to przypadek ta 0.00 smile

                                      Jeszcze bardziej mi się nie chce... sad
                                      • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 21:50
                                        111majka napisała:

                                        > A już myślałam, że to przypadek ta 0.00 smile
                                        smile

                                        > Jeszcze bardziej mi się nie chce... sad

                                        Nic ?
                                        • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 21:51
                                          Cześć wszystkim smile
                                          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:08
                                            Cześćsmile
                                          • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:09
                                            Czy Wam też się wyświetla cholerna reklama ergów pracy na środku każdego okna???
                                            Szlag mnie znią trafia...uncertain
                                            • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:10
                                              Ech, nie "ergów" tylko targow.
                                              To te ne nerwy przez tą reklamęuncertain
                                              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:20
                                                111majka napisała:

                                                > Ech, nie "ergów" tylko targow.

                                                Nie wiem jak inni ale ja zrozumiałam ten nerw smile

                                                > To te ne nerwy przez tą reklamęuncertain
                                                >
                                            • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:13
                                              111majka napisała:

                                              > Czy Wam też się wyświetla cholerna reklama ergów pracy na środku każdego
                                              okna??
                                              > ?
                                              > Szlag mnie znią trafia...uncertain


                                              Ja też ją mam smile
                                              • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:15
                                                P.s Sprostowanie smile

                                                Tzn. nie, żebym się z tego faktu jakoś specjalnie cieszyła...
                                                • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:17
                                                  Majka, czy Ty lubisz gąsienice ?
                                                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:31
                                                    asidea napisała:
                                                    > Majka, czy Ty lubisz gąsienice ?

                                                    Na pewno bardziej niż tą reklamę....

                                                    Ale... hm.... jakimi zmysłami czy je lubię?
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:37
                                                    111majka napisała:

                                                    > asidea napisała:
                                                    > > Majka, czy Ty lubisz gąsienice ?
                                                    >
                                                    > Na pewno bardziej niż tą reklamę....
                                                    >
                                                    > Ale... hm.... jakimi zmysłami czy je lubię?

                                                    wzroku...

                                                    ???tzn.smak też jest Ci nieobcy...???smile))

                                                    Tak pytam, bo jak zaglądalam na forum makrofot.,to zastanawiałam się co jest w
                                                    nich ładnego.Dobrze,że ten watek spadł niżej, bo jak ktoś by dał jescze w
                                                    zbliżeniu taką włochatą to dla mnie koniec...
                                                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:59
                                                    Bardzo liczę, że gąsiennicowy wątek się rozwinie.
                                                    Wzrokowo je uwielbiam smile

                                                    Obrzydliwą to ja mam larwę ważki, na ktorej siedzą dwie muchy. Brrrr......
                                                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:00
                                                    Mówię szybko dobranoc i się rozłączam. Znowu siadła sieć i dzielić się muszę. Nie widzę co piszę przez
                                                    te targi...
                                                    Ech, życie....
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:03
                                                    Dobranoc smile

                                                    Nie przejmuj się, kiedyś Targi muszą zniknąć smile

                                                    Miłych snów smile
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:01
                                                    111majka napisała:

                                                    > Bardzo liczę, że gąsiennicowy wątek się rozwinie.
                                                    > Wzrokowo je uwielbiam smile
                                                    >???Niemożliwe! ale dlaczego?

                                                    > Obrzydliwą to ja mam larwę ważki, na ktorej siedzą dwie muchy. Brrrr......

                                                    Majka.. Ty lepiej nie zaczynaj... ja jestem dobra w wizualizaji...
                                                  • asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:42
                                                    Dobranoc smile

    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 02:24
      Dobranoc markującym smile
      • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:03
        Markowa pora już chyba się zaczęła, a więc witam wszystkich marków i wszystkie
        marki smile
        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:10
          Józefowska marka sie wita smile
          • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:13
            Dzisiaj i ja trzymam nocną wartę smile
            • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:14
              No to marki - razem na Marki?
              • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:18
                smile Jak się dobrze rozgadamy, to wszystko jest możliwe smile
                Bywały takie wieczory smile
                • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:27
                  Jeszcze 72. Ale ja padnę. Wczoraj poszłam spać o 3, wstalam przed 8 sad
                  • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:30
                    Do, są nowe bardzo latwe zagadki smile
                    • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:34
                      Byłam tam juz wcześniej, ale coś mi się kiepsko kojarzyło
                      Muszę tam jeszcze pozaglądać smile
                  • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:30
                    Oglądałaś zaćmienie? smile
                    A ja kompletnie o tym zapomniałam, wróciłam do domciu i szybko wskoczyłam do
                    łóżeczka smile

                    No, jeszcze ligę+ obejrzałam wink
                    • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:36
                      Jak wracałam widzialam cieniutki rogalik (nieświadoma zaćmienia). Potem przeczytalam na forum, że
                      jest. I wyszłam pooglądać, ale już nie było. Ksieżyca nie bylo, więc pewnie wlaśnie bylo zaćmienie. To
                      chyba widziałam, sama nie wiem smile
                      • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:40
                        hehe, dobre (nie było księżyca - więc chyba było zaćmienie smile )
                        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:41
                          No tak to sobie wytlumaczyłam.
                          Optymistycznie, że udalo mi się jednak zobaczyć smile))
                          • do73 A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:46
                            No właśnie, gdzie? smile
                            • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:48
                              Może gdzieś na czujkach stoi....
                              A myślałam, że bedzie bliżej smile
                              • do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:51
                                Z deklaracji wynikało, że całkiem blisko smile
                                • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:53
                                  To może że ciałem blisko. ALe duchem pewnie w Ogrodach smile
                                  • do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:58
                                    No tak, jeszcze one istnieją big_grin
                                    • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:00
                                      Pamiętajmy o Ogrodach....

                                      Ja o Makro muszę pamiętać.
                                      • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:02
                                        No, te 50 możemy na jutro zostawić smile
                                        Wracam na chwilę do Żubusia Puchatka.

                                        ...jeszcze 49...
                                        • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:03
                                          111majka napisała:
                                          > Wracam na chwilę do Żubusia Puchatka

                                          "kubusia' chyba

                                          48
                                          • do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:05
                                            hihi
                                            zajrzyj na zagadki smile
                                            47
                                            • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:06
                                              A już zajrzałam smile hi hi smile

                                              46?
                                              • do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:07
                                                zauważyłam smile

                                                ale juz chyba faktycznie kończymy, co?

                                                Maluchy na pewno strasznie wcześnie dziś wstaną, bo wczoraj wcześnie poszły spać sad
                                                • 111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:08
                                                  Ok smile
                                                  Dobrej nocki życzę smile
                                                • do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:09
                                                  W związku z powyższym: Dobranoc smile
    • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 22:54
      Nie bacząc na poważne Marki, witam wszystkie nasze, swojskie marki smile
      • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 22:54
        i marków oczywiście też smile
        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 23:20
          Też witam marki i marków. Ale nie posiedzę dzisiaj. Piwo jest straszliwie usypiające...............
          • do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 23:25
            smile)
            • wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.03.07, 02:38
              Czekam na start Kubicy.
    • sqh Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.05.07, 01:32
      Ależ się dziś zasiedziałem... A jutro do fabryki na 8:00, więc raczej dobranoc
      mówię, niż dobry wieczór smile
      • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.05.07, 11:36
        Tak się zastanawialam, kto ten stary dobry wątek odgrzebał po takim czasie...
        A to Pruszkow nocnomarkował smile
    • sqh Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.06.07, 01:52
      Pozdrawiam po zakończonym właśnie popołudniowo-wieczorno-nocnym grillowaniu,
      tym razem z Waszej strony Wielkiej Wody, albowiem jestem aktualnie w
      Międzylesiu. Czyli całkiem blisko. Dobranoc smile
      • doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.07.07, 22:52
        Marki-smarki gdzie jesteście?
        bo że jesteście w sieci to wiem smile widzę Was na foto-forum hi hi...
        • 111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.07.07, 23:11
          Józkowe dzieci
          buszują w sieci...
          smile
          • 111majka Zagadka nocnomarkowa 01.07.07, 23:19
            Co to jest "osobówka"? Albo kto...?
            • doomi Re: Zagadka nocnomarkowa 01.07.07, 23:26
              ?
              • 111majka Re: Zagadka nocnomarkowa 02.07.07, 22:38
                Zagadka jest jak najbardziej józefowska. Polecam lekturę głównej strony LO
                (elektronicznej) smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka