111majka 30.12.06, 21:55 Dla leniuchów i marudnych nocnych marków Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 21:59 Po takim markowaniu jak wczoraj to 25 000 murowane w Sylwestra Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:01 No to sobie nareszcie z wami pomarkuję w nocke sylwestrową))) bo siedzimy sami w domeczku))) Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:02 111majka napisała: > Po takim markowaniu jak wczoraj to 25 000 murowane w Sylwestra A ja właśnie nie mogę nadążyć ,żeby się wpisać w jakiś wątek Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:05 Nie ma się co przejmować)) ja też nigdy za"NIMI" nie nadążam. Zawsze są szybsze)))) Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:11 Obie zdążyłyście. I macie sporą przewagę przed innymi Ja się odmeldowuję. Chyba pora znowu coś powiesić... Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:57 111majka napisała: > Obie zdążyłyście. I macie sporą przewagę przed innymi > > Ja się odmeldowuję. Chyba pora znowu coś powiesić... ) Ty tak zawsze w nocy wieszasz Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:05 asidea napisała: > ) Ty tak zawsze w nocy wieszasz Tak. Ja wieszam a doomi prasuje Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 22:57 arkadia67 napisała: > > Nie ma się co przejmować)) ja też nigdy za"NIMI" nie nadążam. Zawsze są > szybsze)))) )) Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:15 Dobry wieczór! Oooo, nareszcie nowy wątek Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:26 Dobry wieczór wszystkim Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:30 Widziałem, że "atakowałaś" Meffista Jak komp? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:36 wave32 napisał: > Widziałem, że "atakowałaś" Meffista > Jak komp? Dzisiaj działał bez zarzutu, i to mnie jeszcze bardziej zaniepokoiło. Ale już wyjaśniam z Mefisto(em) sprawy techniczne, trochę będzie trudno mi wszystko przekazać. Dzięki za zainteresowanie Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:39 O qrcze! Miałem podesłać Ci kilka linków... Sorki <wstydniś> "Wariacki" dzień miałem Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 30.12.06, 23:41 No dobrze, ostatecznie raz mogę wybaczyć Odpowiedz Link
111majka 25 000 30.12.06, 23:30 Jak tak dalej pójdzie, to będzie przedsylwestrowy falstart Odpowiedz Link
111majka Re: 25 000 30.12.06, 23:36 No tak. Wiem, że możesz swobodnie dospamować do tego 25000 przekazując nam jedno dlugie zdanie (no, może bardzo dlugie) )) Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 30.12.06, 23:38 To dzisiaj ? A ja planowałam pójśc wcześniej spać - tak chociaż przed 1.00 ... Odpowiedz Link
111majka Re: 25 000 30.12.06, 23:42 asidea napisała: > A ja planowałam pójśc wcześniej spać - tak chociaż przed 1.00 ... Noooo, wczoraj też planowałaś ))) Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 30.12.06, 23:52 111majka napisała: > Noooo, wczoraj też planowałaś ))) Masz rację... ) Odpowiedz Link
wave32 Re: 25 000 30.12.06, 23:51 111majka napisała: >jedno dlugie zdanie > (no, może bardzo dlugie) )) Ze względu na potworny ból głowy, ogólne "rozbicie" spowodowane najprawdopodobniej poprawą pogody, a także mając na wzgledzie czystą, sportową rywalizację, kategorycznie stwierdzam, że niestety nie jestem w stanie wyprodukować w tej chwili takiego długiego zdania mającego w dodatku sens, za co pragnę gorąco przeprosić, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Ciebie ustrzelenie tego "numerka" ;D Odpowiedz Link
111majka Re: 25 000 30.12.06, 23:56 DD Czy policzyłeś ilość wpisow do 25000 i liter w twoim zdaniu? Zgadza się? Ale zdanie powinno być pionowe Nie zależy mi, już sobie potrafiałam na tym forum. Ktoś się szykował na ten numerek... Ja dziś zmykam, dobranoc Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:02 > Nie zależy mi, już sobie potrafiałam na tym forum. Ktoś się szykował na ten numerek... Kto? > Ja dziś zmykam, dobranoc Dobranoc Majka Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:05 ale to jeszcze 70 wpisów... Chyba jutro padnie rekord Odpowiedz Link
wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:14 Dobrej nocy Majka I kolorowych... Szlifujesz formę przed Sylwestrem? ;DDDD Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:37 wave32 napisał: > Dobrej nocy Majka > I kolorowych... > > Szlifujesz formę przed Sylwestrem? ;DDDD Chyba wszyscy szlifują Odpowiedz Link
wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:50 Tjaaaaaaaa... Czas na szlifowanko Dobrej nocki Asidea Odpowiedz Link
111majka Re: 25 000 31.12.06, 00:54 No, nareszcie poszli spać. Mogę sobie spokojnie dopykać do 25000 Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:55 111majka napisała: > No, nareszcie poszli spać. > Mogę sobie spokojnie dopykać do 25000 )))) Odpowiedz Link
wave32 Re: 25 000 31.12.06, 00:59 111majka napisała: > No, nareszcie poszli spać. Chcialabyś! > Mogę sobie spokojnie dopykać do 25000 Próbuj... ;DDDD Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 00:54 Majka Tobie po raz 2 także Dobranoc wszystkim z tego forum Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 01:00 wave32 napisał: > Kolorowych Idź jeszcze TAM-będziesz miał kolorową 100 Odpowiedz Link
wave32 Re: 25 000 31.12.06, 01:03 Wiesz, ja już nie mam gdzie magazynować swoich ustrzelonych numerków... ;D Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 01:06 wave32 napisał: > Wiesz, ja już nie mam gdzie magazynować swoich ustrzelonych numerków... ;D a ja (jak na razie) mam Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 01:13 Teraz juz naprawdę dobranoc I gratuluję zwycięz(-czyni,-cy?) U mnie wola walki jest ale siły już brak Dobranoc Odpowiedz Link
asidea Re: 25 000 31.12.06, 12:36 Ja już się wyłączam z dziejszej rywalizacji, dlatego ponownie : Gratuluję zwycięz(-czyni,-cy?) 25 OOO Odpowiedz Link
arkadia67 Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:48 asidea, poczekamy może jeszcze ktoś był i wstawi swoje śliczne zdjęcia z fajerwerków. Niestety ja zaraz będę spadać z netu(( jutro idę do pracy, a po tak długim leniuchowaniu pewnie nie będzie mi się chciało wstać. Odpowiedz Link
asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:52 arkadia67 napisała: > asidea, poczekamy może jeszcze ktoś był i wstawi swoje śliczne zdjęcia z > fajerwerków. poczekamy > Niestety ja zaraz będę spadać z netu(( jutro idę do pracy, a po tak długim > leniuchowaniu pewnie nie będzie mi się chciało wstać. )to prawda Ja też dzisiaj będę krócej Odpowiedz Link
wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:54 asidea napisała: > poczekamy Ja nie mam, niestety Odpowiedz Link
asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:58 wave32 napisał: > Ja nie mam, niestety A dlaczego nie masz ? ) Odpowiedz Link
wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:06 asidea napisała: > A dlaczego nie masz ? ) Nie "wyszły" Odpowiedz Link
asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:10 wave32 napisał: > Nie "wyszły" Trudno, może bedzie jeszcze okazja(Niekoniecznie za rok ) P.s Ani jedno ? Odpowiedz Link
wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:16 asidea napisała: > Ani jedno ? Powiem tak - żadnego nie wkleję. Odpowiedz Link
asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:23 wave32 napisał: > Powiem tak - żadnego nie wkleję. Rozumiem. Chyba dzisiaj samokrytyka ma przewagę. Masz @ Odpowiedz Link
wave32 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:26 asidea napisała: > Masz @ Jeszcze listonosz nie dzwonił... Odpowiedz Link
asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:54 wave32 napisał: > Jeszcze listonosz nie dzwonił... Ma daleką drogę Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Zaraz będe odpadać w spanko 01.01.07, 23:59 A byłaś na pokazie? Szkoda, że "FUSY" były zamknięte. Tak mi nogi zmarzły, że chciałam się z małżem cieplutkiej pyszniutkiej herbatki napić a tu guzzzikkk(( Odpowiedz Link
asidea Re: Zaraz będe odpadać w spanko 02.01.07, 00:03 arkadia67 napisała: > A byłaś na pokazie? Ja nie jestem z Józefowa niestety. > Szkoda, że "FUSY" były zamknięte. Tak mi nogi zmarzły, że chciałam się z małżem cieplutkiej pyszniutkiej herbatki napić a tu guzzzikkk(( Mhm to szkoda . Odpowiedz Link
morkub Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 31.12.06, 22:16 Do północy już tylko niecałe 2 godzinki Co robicie, józefowskie marki? Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.01.07, 02:42 morkub napisała: > Co robicie, józefowskie marki? Markuję, patrolluję Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:19 Dobry wieczór Arkadia miałaś rację z tym wstawaniem... Dobranoc Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:19 Ponieważ pora juz wybitnie markowa, więc serdecznie witam wszystkich dzisiejszych marków Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:21 ) W tej samej minucie Ja niestety muszę powiedzieć dobranoc Miłego markowania Doomi Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:22 asidea napisała: > Miłego markowania Doomi Do oczywiście )) Chyba naprawdę muszę iść już spać... Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:24 Cześć i dobranoc Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.01.07, 23:47 Cześć marki i markowie Ja też na chwilę, jeszcze trzeba podosypiać chyba..... Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 07.01.07, 21:44 Końcoweekendowy dobry wieczór Takiego bezwpisowego dnia jak dzisiaj jeszcze nie było w historii tego forum. No, odkąd ono naprawdę ruszyło. Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 07.01.07, 23:17 To już teraz będą(przynajmniej) dwa wspisy Ja mówię(zmęczone i zapracowane)Dobry Wieczór Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 07.01.07, 23:34 ...i dobranoc Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 09:12 O, asidea To wczoraj się PRAWIE spotkalyśmy na forum Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:09 111majka napisała: > O, asidea > To wczoraj się PRAWIE spotkalyśmy na forum ) tak ale PRAWIE robi ... Może dzisiaj będzie całkiem Ja co prawda tylko na pół, no może na godzinkę...hmm..,a właściwie to nie ode mnie zależy.Dzisiaj powrócił komputerowy problem. Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:10 asidea napisała: > 111majka napisała: > > > O, asidea > > To wczoraj się PRAWIE spotkalyśmy na forum > > ) tak ale PRAWIE robi ... > > Może dzisiaj będzie całkiem > > Ja co prawda tylko na pół, no może na godzinkę...hmm..,a właściwie to nie ode > mnie zależy.Dzisiaj powrócił komputerowy problem. O i niechcący nacisnęłam. Niestety dzisiaj, jak chciałam odpocząć po pracowitych dniach. Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:41 To chyba nagroda za te pracowite dni Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 08.01.07, 23:45 asidea napisała: > To chyba nagroda za te pracowite dni (numerki oczywiście) p.s To straszne.. nigdy nie miałm skłonności do "hazardu"... p.s Tak jak nigdy się tyle nie nagadałam sama ze sobą... Chyba już śpicie A ja tym miłym akcentem ( bo i numerki, i komputer działa)zakończę sobie dzisiejszy dzień mówiąc wszystkim: Kolorowych i Spokojnych snów Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 09.01.07, 20:46 To sobie rzeczywiście wczoraj miło porozmawiałaś Gratuluję numerków, na fotoforum też coś równego ustrzeliłaś Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 13.01.07, 22:51 111majka napisała: > To sobie rzeczywiście wczoraj miło porozmawiałaś Nawet bardzo miło ) Ale bądźmy szczere- wiadomo,że "najbardziej" można z kimś innym Tym razem poczekam Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 13.01.07, 23:33 No to się nie doczekałam Dobranoc Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 14.01.07, 12:12 Coś to józefowskie markowanie kuleje ostatnio... Ale w końcu to karnawał, pewnie wszyscy balują. Taaaaaa... Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 14.01.07, 22:23 111majka napisała: > Coś to józefowskie markowanie kuleje ostatnio... > Ale w końcu to karnawał, pewnie wszyscy balują. > Taaaaaa... ) Dobry Wieczór Czy dzisiaj jest ktoś, kto nie baluje albo(jeszcze)nie śpi? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 14.01.07, 23:06 Znowu mówię dobranoc Kolorowych snów życzę Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 15.01.07, 23:20 A dzisiaj jaka jest frekwencja "markowa" ? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 15.01.07, 23:36 No tak.... Dobranoc wszystkim Śpijcie sobie spokojnie Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 22:53 A gdzie nocne marki? Jeszcze nie wstały? Pobudka!!! Już czas... Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:15 No dobra, nie chcecie gadać, to ja też pójdę już sobie. A swoją drogą to coś ostatnio opuściło się to nasze forum, a zwłaszcza markowe : ( Dobranoc Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:22 Dobranoc Tez zaraz idę spać ((( Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:31 wave32 napisał: > Dobranoc > Tez zaraz idę spać ((( Dobranoc Wave Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:31 My ostatnio jesteśmy takie NMM. Czyli Nocne Marki Mijające. Się oczywiście Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:34 111majka napisała: > My ostatnio jesteśmy takie NMM. Czyli Nocne Marki Mijające. Się oczywiście Dzisiaj chyba niekoniecznie Cześć Majka ...A może też idziesz zaraz spać ? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:30 do73 napisała: > No dobra, nie chcecie gadać, to ja też pójdę już sobie. Ja też ostatnio rozmawiałam sama ze sobą > A swoją drogą to coś ostatnio opuściło się to nasze forum, a zwłaszcza markowe > Dobranoc Dobranoc Do Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.01.07, 23:58 Odeszlam tylko na chwilę..... Czyżbyśmy się aż tak dokladnie wstrzeliwali w nasze przerwy? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.01.07, 00:00 111majka napisała: > Odeszlam tylko na chwilę..... > > Czyżbyśmy się aż tak dokladnie wstrzeliwali w nasze przerwy? Chyba tak Ja wróciłam tylko na moment (północ ) Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.01.07, 00:06 Wróciłaś i trafilaś Ja zajrzałam do naszej galerii. Wiosna, panowie! I panie też oczywicie Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 25.01.07, 23:45 Dawno nikt tu nie pisał. Dobry wieczór Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:03 Dobry wieczor Widzę, że jeszcze jesteś i strzelasz nieźle. Północ, 200 wpis... Pora na dwudziestosześciotysięczny wpis na fprum Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:04 111majka napisała: > Dobry wieczor > Widzę, że jeszcze jesteś i strzelasz nieźle. Północ, 200 wpis... > Pora na dwudziestosześciotysięczny wpis na fprum Tak po prostu ? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:15 Rozpoczynając dzień miłym("trafieniowym") akcentem, chciałam powiedzieć : Dobranoc Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 00:27 Dobranoc... zieeeew....... Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 23:15 Dobry wieczór ..i uciekam do zagadki Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 23:39 Dobry wieczor Powodzenia! Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 26.01.07, 23:48 111majka napisała: > Dobry wieczor > Powodzenia! Dziękuję Będę zgadywać w ratach, bo teraz mam limit czasu na forum (do 24.00) Odpowiedz Link
lamelka007 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.02.07, 22:00 okazuje się że jest za wcześnie na forumowiczów z tego wątku! niestety obawiam się że nie dotrwam do właściwej pory. w każdym razie pozdrawiam Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.02.07, 23:31 lamelka007 napisała: > okazuje się że jest za wcześnie na forumowiczów z tego wątku! niestety obawiam > się że nie dotrwam do właściwej pory. > w każdym razie pozdrawiam Miłych snów Lamelka Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.02.07, 00:51 Ależ Wy wcześnie kończycie Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 03.02.07, 01:23 Ja dopiero zaczynam ))) Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:20 A może jednak nie wszyscy poszli dzisiaj spać? Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:27 Oczywiście, że nie wszyscy. Ale pewnie wszyscy by chcieli... Zaraz zmykam Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:36 Oooo, cześć majka Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 00:46 Oooo, cześć do To już raczej pożegnalne cześć. Dobranoc Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 01:07 Cześć! Moje "cześć" także dobranockowe Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 10.02.07, 23:55 A ja się witam śnieżnie Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 00:45 Hej asideo Witasz się tak późno wczoraj, czy tak wcześnie dzisiaj? Ja się chyba bedę już żegnala. Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 00:52 111majka napisała: > Hej asideo > Witasz się tak późno wczoraj, czy tak wcześnie dzisiaj? > Ja się chyba bedę już żegnala. Chyba tak wcześnie dzisiaj, ale nie wiem na jak długo p.s A możesz przed snem tylko coś obejrzeć na @ ,i powiedzieć mi czy jest ostrość ? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 01:24 Juz czas spać- dobranoc Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 23:48 Już usnęłam markowania nie będzie .. dobranoc Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 23:53 Wave widziałam odpowiedź (napisałeś akurat jak już spałam ) Jutro ją przeczytam przemyślę i odpiszę Dobranoc... Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 11.02.07, 23:54 Hehe Dobrej nocy Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 16.02.07, 23:40 Markujecie piątkowo? Ja miałam się dzisiaj wyspać, ale w ogóle mi się nie chce spać, a w dodatku właśnie objadłam się pizzą z dominium Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 01:00 Ja wlaśnie zasiadlam na chwilę. Ale postanowilam chodzić wcześniej spać, więc marek ze mnie kiepski. Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 01:17 Hehe, rzeczywiście jest dość wcześnie ;D Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 01:26 No... jeszcze niedawno było wcześnie... Kurcze, jak ten czas szybko leci. Zmykam, dobranoc Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 02:06 ja tam sobie jeszcze posiedzę. Niedługo zrobi się bardzo wcześnie Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 21:55 doomi napisała: > ja tam sobie jeszcze posiedzę. Niedługo zrobi się bardzo wcześnie Doomi podniosłaś "poprzeczkę" Ja (o ile dobrze pamiętam) nigdy nie markowałam do tej godziny P.s Hmm. Teraz to już nie wiem, czy nie jest za wcześnie na ten wątek... Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 21:57 Ten wątek o różnych godzinach się zaczyna i o baaardzo różnych kończy Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:07 To prawda JA robię małą przerwę na spacerek z psem. Hmmm.... nie za późno? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:09 111majka napisała: > To prawda > JA robię małą przerwę na spacerek z psem. Hmmm.... nie za późno? Za późno ? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:08 arkadia67 napisała: > Ten wątek o różnych godzinach się zaczyna i o baaardzo różnych kończy ) Witaj Arkadio Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:12 Długo mnie nie było Niestety praca zajmuje mi oooogrom czasu, a jak wrócę do domu to tylko zaglądam na chwileczkę i muszę iść spać Szczęśliwi co mogą pracować w domu i sami mogą wyznaczać sobie godziny pracy Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:16 arkadia67 napisała: > Długo mnie nie było Niestety praca zajmuje mi oooogrom czasu, a jak wrócę do > domu to tylko zaglądam na chwileczkę i muszę iść spać Ja też mam ostatnio podobnie Dzisiaj też idziesz wcześniej spać ? Czy jesteś na dłużej ? Szczęśliwi co mogą > pracować w domu i sami mogą wyznaczać sobie godziny pracy Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:48 Niestety spadam zaraz spać! Praca do 21 oraz powroty do domu wykańczają mnie, więc wpadłam na chwilę zobaczyć co się dzieje i coś napisać aby o mnie nie zapomnieli)) Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 22:56 arkadia67 napisała: > Niestety spadam zaraz spać! Praca do 21 oraz powroty do domu wykańczają mnie, > więc wpadłam na chwilę zobaczyć co się dzieje i coś napisać aby o mnie nie > zapomnieli)) Chyba nie zapomną ) Ja też już pójdę Dobranoc Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:01 Dobranoc? już? no co Wy Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:17 Kto mowił że wiosna idzie? Zimno jak diabli.... Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:19 w piątek ma być -20. Przynajmniej tak trąbią w TV Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:48 A to dobre Dziś ktoś mi mówił o tych dwodziestu. Ale albo mówił o plus 20, albo ja tak zrozumiałam DD Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 17.02.07, 23:51 Wszystko jasne - w tej chwili temperatura odczuwalna w Otwocku jest -20. Więc nic dziwnego, że "chlodek" mnie ogarnął... Odpowiedz Link
arkadia67 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.02.07, 22:43 Dobranoc skarby)) ja się z wami równać nie mogę, bo wy w domkach pracujecie! A ja biedny żuczek muszę rencistów i emerytów muszę utrzymywać)) Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.02.07, 23:13 Miłego utrzymywania Ci życzę Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 19.02.07, 13:54 że niby my nie musimy? 8) Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 22.02.07, 20:44 Bardzo radosne Dobry Wieczór Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 22.02.07, 23:13 asidea napisała: > Bardzo radosne Dobry Wieczór ... i jeszcze bardziej radosne Dobranoc Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:03 Witaj asidea Marek dzisiaj ze mnie kiepski. A właściwie to z mojego komputera. Leni się dziś okrutnie. Wasze też tak mają? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:12 111majka napisała: > Witaj asidea > Marek dzisiaj ze mnie kiepski. A właściwie to z mojego komputera. Leni się dzi > ś okrutnie. > Wasze też tak mają? Cześć Majka Wcześniej tak, a teraz już nie. Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:18 Ciekawe ile czasu Twoja odpowiedź będzie się błąkać w wirtulaności Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 27.02.07, 23:28 no,no... poczekam do 24.00... Majka ,a może zrezygnowałaś i poszłas spać Jeśli tak to miłych snów Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 00:00 Dobranoc wszystkim Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:25 Majka, a jakie tempo jest dzisiaj? A właściwie to z mojego komputera. Leni się dziś okrutnie. > Wasze też tak mają? Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:46 Jest okrutna internetowa guzdrowatość. Zniechęca i wkurza. W związku z tym idę od niego (kompa tego) odpocząć. Niestety tylko do jutra... Nie chce mi się gadać, nie chce mi się klikać, nic mi się nie chce. Nawet spać. Ale idę.... Dobranoc Asidea i Reszta Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 28.02.07, 23:49 111majka napisała: > Jest okrutna internetowa guzdrowatość. Zniechęca i wkurza. > > W związku z tym idę od niego (kompa tego) odpocząć. Niestety tylko do jutra... > > Nie chce mi się gadać, nie chce mi się klikać, nic mi się nie chce. Nawet spać. > Ale idę.... > > Dobranoc Asidea i Reszta Dobranoc Majka Życzę Ci,żebyś się wyspała tak jak ja dzisiaj Miłych snów Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 00:00 asidea napisała: > Dobranoc Hmm.. za wcześnie ale to nic Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 08:31 A już myślałam, że to przypadek ta 0.00 Jeszcze bardziej mi się nie chce... Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 21:50 111majka napisała: > A już myślałam, że to przypadek ta 0.00 > Jeszcze bardziej mi się nie chce... Nic ? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 21:51 Cześć wszystkim Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:09 Czy Wam też się wyświetla cholerna reklama ergów pracy na środku każdego okna??? Szlag mnie znią trafia... Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:10 Ech, nie "ergów" tylko targow. To te ne nerwy przez tą reklamę Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:20 111majka napisała: > Ech, nie "ergów" tylko targow. Nie wiem jak inni ale ja zrozumiałam ten nerw > To te ne nerwy przez tą reklamę > Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:13 111majka napisała: > Czy Wam też się wyświetla cholerna reklama ergów pracy na środku każdego okna?? > ? > Szlag mnie znią trafia... Ja też ją mam Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:15 P.s Sprostowanie Tzn. nie, żebym się z tego faktu jakoś specjalnie cieszyła... Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:17 Majka, czy Ty lubisz gąsienice ? Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:31 asidea napisała: > Majka, czy Ty lubisz gąsienice ? Na pewno bardziej niż tą reklamę.... Ale... hm.... jakimi zmysłami czy je lubię? Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:37 111majka napisała: > asidea napisała: > > Majka, czy Ty lubisz gąsienice ? > > Na pewno bardziej niż tą reklamę.... > > Ale... hm.... jakimi zmysłami czy je lubię? wzroku... ???tzn.smak też jest Ci nieobcy...???)) Tak pytam, bo jak zaglądalam na forum makrofot.,to zastanawiałam się co jest w nich ładnego.Dobrze,że ten watek spadł niżej, bo jak ktoś by dał jescze w zbliżeniu taką włochatą to dla mnie koniec... Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 22:59 Bardzo liczę, że gąsiennicowy wątek się rozwinie. Wzrokowo je uwielbiam Obrzydliwą to ja mam larwę ważki, na ktorej siedzą dwie muchy. Brrrr...... Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:00 Mówię szybko dobranoc i się rozłączam. Znowu siadła sieć i dzielić się muszę. Nie widzę co piszę przez te targi... Ech, życie.... Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:03 Dobranoc Nie przejmuj się, kiedyś Targi muszą zniknąć Miłych snów Odpowiedz Link
asidea Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.03.07, 23:01 111majka napisała: > Bardzo liczę, że gąsiennicowy wątek się rozwinie. > Wzrokowo je uwielbiam >???Niemożliwe! ale dlaczego? > Obrzydliwą to ja mam larwę ważki, na ktorej siedzą dwie muchy. Brrrr...... Majka.. Ty lepiej nie zaczynaj... ja jestem dobra w wizualizaji... Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 02:24 Dobranoc markującym Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:03 Markowa pora już chyba się zaczęła, a więc witam wszystkich marków i wszystkie marki Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:10 Józefowska marka sie wita Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:13 Dzisiaj i ja trzymam nocną wartę Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:14 No to marki - razem na Marki? Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:18 Jak się dobrze rozgadamy, to wszystko jest możliwe Bywały takie wieczory Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:27 Jeszcze 72. Ale ja padnę. Wczoraj poszłam spać o 3, wstalam przed 8 Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:30 Do, są nowe bardzo latwe zagadki Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:34 Byłam tam juz wcześniej, ale coś mi się kiepsko kojarzyło Muszę tam jeszcze pozaglądać Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:30 Oglądałaś zaćmienie? A ja kompletnie o tym zapomniałam, wróciłam do domciu i szybko wskoczyłam do łóżeczka No, jeszcze ligę+ obejrzałam Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:36 Jak wracałam widzialam cieniutki rogalik (nieświadoma zaćmienia). Potem przeczytalam na forum, że jest. I wyszłam pooglądać, ale już nie było. Ksieżyca nie bylo, więc pewnie wlaśnie bylo zaćmienie. To chyba widziałam, sama nie wiem Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:40 hehe, dobre (nie było księżyca - więc chyba było zaćmienie ) Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 04.03.07, 23:41 No tak to sobie wytlumaczyłam. Optymistycznie, że udalo mi się jednak zobaczyć )) Odpowiedz Link
111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:48 Może gdzieś na czujkach stoi.... A myślałam, że bedzie bliżej Odpowiedz Link
do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:51 Z deklaracji wynikało, że całkiem blisko Odpowiedz Link
111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 04.03.07, 23:53 To może że ciałem blisko. ALe duchem pewnie w Ogrodach Odpowiedz Link
111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:00 Pamiętajmy o Ogrodach.... Ja o Makro muszę pamiętać. Odpowiedz Link
111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:02 No, te 50 możemy na jutro zostawić Wracam na chwilę do Żubusia Puchatka. ...jeszcze 49... Odpowiedz Link
111majka Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:03 111majka napisała: > Wracam na chwilę do Żubusia Puchatka "kubusia' chyba 48 Odpowiedz Link
do73 Re: A gdzie Doomi z wartą?? 05.03.07, 00:07 zauważyłam ale juz chyba faktycznie kończymy, co? Maluchy na pewno strasznie wcześnie dziś wstaną, bo wczoraj wcześnie poszły spać Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 22:54 Nie bacząc na poważne Marki, witam wszystkie nasze, swojskie marki Odpowiedz Link
do73 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 22:54 i marków oczywiście też Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 05.03.07, 23:20 Też witam marki i marków. Ale nie posiedzę dzisiaj. Piwo jest straszliwie usypiające............... Odpowiedz Link
wave32 Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.03.07, 02:38 Czekam na start Kubicy. Odpowiedz Link
sqh Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.05.07, 01:32 Ależ się dziś zasiedziałem... A jutro do fabryki na 8:00, więc raczej dobranoc mówię, niż dobry wieczór Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 18.05.07, 11:36 Tak się zastanawialam, kto ten stary dobry wątek odgrzebał po takim czasie... A to Pruszkow nocnomarkował Odpowiedz Link
sqh Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 02.06.07, 01:52 Pozdrawiam po zakończonym właśnie popołudniowo-wieczorno-nocnym grillowaniu, tym razem z Waszej strony Wielkiej Wody, albowiem jestem aktualnie w Międzylesiu. Czyli całkiem blisko. Dobranoc Odpowiedz Link
doomi Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.07.07, 22:52 Marki-smarki gdzie jesteście? bo że jesteście w sieci to wiem widzę Was na foto-forum hi hi... Odpowiedz Link
111majka Re: Najnowszy wątek nocnomarkowy - nowszy od nowe 01.07.07, 23:11 Józkowe dzieci buszują w sieci... Odpowiedz Link
111majka Re: Zagadka nocnomarkowa 02.07.07, 22:38 Zagadka jest jak najbardziej józefowska. Polecam lekturę głównej strony LO (elektronicznej) Odpowiedz Link