04.01.07, 21:51
Czy może ktoś orientuje się jak jeździ się stopem we Francji? Chętnie
zabierają obcokrajowców? Czy jest to w ogóle tam legalne i praktykowane?
Obserwuj wątek
    • aseretka Re: autostop 05.01.07, 07:14
      Temat był już poruszany na forum:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20573&w=47930879&v=2&s=0
      Jak widać zdania są podzielone. Przypuszczam jednak, że na krótsze trasy na
      drogach krajowych i departamentowych da się złapać jakąś okazję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka