ingra 04.01.07, 21:51 Czy może ktoś orientuje się jak jeździ się stopem we Francji? Chętnie zabierają obcokrajowców? Czy jest to w ogóle tam legalne i praktykowane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aseretka Re: autostop 05.01.07, 07:14 Temat był już poruszany na forum: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20573&w=47930879&v=2&s=0 Jak widać zdania są podzielone. Przypuszczam jednak, że na krótsze trasy na drogach krajowych i departamentowych da się złapać jakąś okazję. Odpowiedz Link Zgłoś