wirujacypunkt 19.01.14, 22:35 Zdjęcie jest jak symbol, ta kobieta stojąca na skraju urwistej skały. Z czym może się kojarzyć? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lidka449 Re: Nowe zdjęcie 27.01.14, 15:12 Haruki Murakami " Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy. " Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 27.01.14, 15:44 lidka449 napisała: > > Haruki Murakami > > " Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie > można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada c > iasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy. " Śnieg ma do siebie to, że wystarczy odrobina ciepła i topnieje. Niech ciepło sprawi by śnieg stopniał. Odpowiedz Link
mala200333 Re: Nowe zdjęcie 28.01.14, 11:19 Gabriel García Márquez: Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu. Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 28.01.14, 20:59 Dziękuję. Dziękuję za codzienność zwykłą Dziekuję za milośc jeszcze nie znikłą Dziękują za noc Dziękuję za dzień Za gwiazd migotania Za poranne wstawania Dziękuję za uśmiech i łzy Dziękuję za dzień który mija Bo nie był zły. Dziękuję za to, że jestem Dziękuję za wszystko uśmiechem. Juz nie stoję na urwisku I nie patrzę w smutku blysku Na przedwczoraj, wczoraj A jutro? Jutro będzie dobry dzień Tylko Boże smutek w uśmiech zmień. Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 28.01.14, 21:03 Lidziu, rymowankę napisałam dla Ciebie. Uśmiechnij się, jak będziesz czytała i smutek w radość zmień. Pozdrawiam. D. wirujacypunkt napisał: > Dziękuję. > Dziękuję za codzienność zwykłą > Dziekuję za milośc jeszcze nie znikłą > Dziękują za noc > Dziękuję za dzień > Za gwiazd migotania > Za poranne wstawania > Dziękuję za uśmiech i łzy > Dziękuję za dzień który mija > Bo nie był zły. > Dziękuję za to, że jestem > Dziękuję za wszystko uśmiechem. > Juz nie stoję na urwisku > I nie patrzę w smutku blysku > Na przedwczoraj, wczoraj > A jutro? > Jutro będzie dobry dzień > Tylko Boże smutek w uśmiech zmień. Odpowiedz Link
lidka449 Re: Nowe zdjęcie 29.01.14, 09:55 Kochane jesteście wspaniałe dzieki za wiersz i ciepłe słowa i ja się pozbieram nadejdzie taki czas. Odpowiedz Link
skuter44 Re: Nowe zdjęcie 30.01.14, 15:12 A na nowym zdjęciu jest - oczekiwanie, nadzieja, obawa i niepokój. Odpowiedz Link
skuter44 Re: Nowe zdjęcie 30.01.14, 15:14 A jeśli uznasz, że motylek odlatuje to - żal, smutek, łzy, ..... Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 31.01.14, 17:49 Nic nie jest ostateczne. Motylek wiosną wraca Motylek lubi blask słońca, Co życie nam wyzłaca. Serdeczy usmich ludzi Wita wiosennego''skrzata''. Łzy już nie budzą lęku Ni trwogą ne wystraszą Motylek jest radosny Radosna ziemia cała Kobieta na urwisku Już nie będzie stała. Odpowiedz Link