Dodaj do ulubionych

Nowe zdjęcie

19.01.14, 22:35
Zdjęcie jest jak symbol, ta kobieta stojąca na skraju urwistej skały.
Z czym może się kojarzyć?
Obserwuj wątek
    • lidka449 Re: Nowe zdjęcie 27.01.14, 14:51
      nie pytaj proszę .....
      • lidka449 Re: Nowe zdjęcie 27.01.14, 15:12

        Haruki Murakami

        " Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy. "
        • wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 27.01.14, 15:44
          lidka449 napisała:

          >
          > Haruki Murakami
          >
          > " Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie
          > można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada c
          > ias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy. "


          Śnieg ma do siebie to, że wystarczy odrobina ciepła i topnieje.
          Niech ciepło sprawi by śnieg stopniał.
          • mala200333 Re: Nowe zdjęcie 28.01.14, 11:19
            Gabriel García Márquez: Nig­dy nie przes­ta­waj się uśmie­chać, na­wet jeśli jes­teś smut­ny, po­nieważ nig­dy nie wiesz, kto może się za­kochać w twoim uśmiechu.
            • wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 28.01.14, 20:59
              Dziękuję.
              Dziękuję za codzienność zwykłą
              Dziekuję za milośc jeszcze nie znikłą
              Dziękują za noc
              Dziękuję za dzień
              Za gwiazd migotania
              Za poranne wstawania
              Dziękuję za uśmiech i łzy
              Dziękuję za dzień który mija
              Bo nie był zły.
              Dziękuję za to, że jestem
              Dziękuję za wszystko uśmiechem.
              Juz nie stoję na urwisku
              I nie patrzę w smutku blysku
              Na przedwczoraj, wczoraj
              A jutro?
              Jutro będzie dobry dzień
              Tylko Boże smutek w uśmiech zmień.
              • wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 28.01.14, 21:03
                Lidziu, rymowankę napisałam dla Ciebie.
                Uśmiechnij się, jak będziesz czytała i smutek w radość zmień.
                Pozdrawiam.
                D.

                wirujacypunkt napisał:

                > Dziękuję.
                > Dziękuję za codzienność zwykłą
                > Dziekuję za milośc jeszcze nie znikłą
                > Dziękują za noc
                > Dziękuję za dzień
                > Za gwiazd migotania
                > Za poranne wstawania
                > Dziękuję za uśmiech i łzy
                > Dziękuję za dzień który mija
                > Bo nie był zły.
                > Dziękuję za to, że jestem
                > Dziękuję za wszystko uśmiechem.
                > Juz nie stoję na urwisku
                > I nie patrzę w smutku blysku
                > Na przedwczoraj, wczoraj
                > A jutro?
                > Jutro będzie dobry dzień
                > Tylko Boże smutek w uśmiech zmień.
                • lidka449 Re: Nowe zdjęcie 29.01.14, 09:55
                  Kochane jesteście wspaniałe
                  dzieki za wiersz i ciepłe słowa
                  i ja się pozbieram nadejdzie taki czas.
                  • skuter44 Re: Nowe zdjęcie 30.01.14, 15:12
                    A na nowym zdjęciu jest - oczekiwanie, nadzieja, obawa i niepokój.
                    • skuter44 Re: Nowe zdjęcie 30.01.14, 15:14
                      A jeśli uznasz, że motylek odlatuje to - żal, smutek, łzy, .....
                      • wirujacypunkt Re: Nowe zdjęcie 31.01.14, 17:49
                        Nic nie jest ostateczne.
                        Motylek wiosną wraca
                        Motylek lubi blask słońca,
                        Co życie nam wyzłaca.
                        Serdeczy usmich ludzi
                        Wita wiosennego''skrzata''.
                        Łzy już nie budzą lęku
                        Ni trwogą ne wystraszą
                        Motylek jest radosny
                        Radosna ziemia cała
                        Kobieta na urwisku
                        Już nie będzie stała.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka