28.08.07, 11:28
Jestem ciekawa, jak Ci sie ulozylo. Jak tylko bedziesz miala
chwilke, to daj znac.
Mam nadzieje, ze Ci sie poszczescilo...
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka