urszulka_r 28.08.07, 11:28 Jestem ciekawa, jak Ci sie ulozylo. Jak tylko bedziesz miala chwilke, to daj znac. Mam nadzieje, ze Ci sie poszczescilo... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj