marna123 05.08.08, 21:47 Proszę o fotki z hotelu Panorama na adres marna123@wp.pl.Jedziemy pierwszy raz i nie bardzo wiemy czego się spodziewać.Dzięki.Pozdrowionka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: joanna Re: panorama IP: *.icpnet.pl 09.08.08, 19:10 jesli nie jestes wymagajaca spodoba sie ;) Odpowiedz Link Zgłoś