05.08.08, 21:47
Proszę o fotki z hotelu Panorama na adres marna123@wp.pl.Jedziemy
pierwszy raz i nie bardzo wiemy czego się
spodziewać.Dzięki.Pozdrowionka!
Obserwuj wątek
    • Gość: joanna Re: panorama IP: *.icpnet.pl 09.08.08, 19:10
      jesli nie jestes wymagajaca spodoba sie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka