01.12.05, 10:09
Mam pytanie czy wiecie moze jak sie nazywa lamblia po holendersku,czy po
prostu lamblia?
Obserwuj wątek
    • tijgertje Re: Lamblia 01.12.05, 10:26
      Ja niestety nie wiem. Jutro idziemy do pediatry i mam ochote ja "wybadac", wiec moze i tego przy okazji sie dowiem.
    • kubek_w_kubek Re: Lamblia 01.12.05, 20:58
      Według mnie po prostu lamblia, zresztą możesz użyć nazwy łacińskiej, jeśli
      będziesz rozmawiać z lekarzem "Giardia lamblia". Wrzuciłam do wyszukiwarki i na
      stronach holenderskojęzycznych, jeśli coś o tym piszą, to piszą to tak "...de
      parasiet Giardia lamblia...". Swoją drogą mam nadzieję, że to nie to, bo podobno
      niezbyt łatwo się to leczy. Ale nie znam się aż tak bardzo, więc nie straszę.
      Powodzenia!
    • tijgertje Re: Lamblia 02.12.05, 14:00
      Bylam u lekarza, dostalismy skierowanie na badanie kalu,na ktorym pisze po prostu lamblia:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka