monikat4 01.12.05, 10:09 Mam pytanie czy wiecie moze jak sie nazywa lamblia po holendersku,czy po prostu lamblia? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tijgertje Re: Lamblia 01.12.05, 10:26 Ja niestety nie wiem. Jutro idziemy do pediatry i mam ochote ja "wybadac", wiec moze i tego przy okazji sie dowiem. Odpowiedz Link
kubek_w_kubek Re: Lamblia 01.12.05, 20:58 Według mnie po prostu lamblia, zresztą możesz użyć nazwy łacińskiej, jeśli będziesz rozmawiać z lekarzem "Giardia lamblia". Wrzuciłam do wyszukiwarki i na stronach holenderskojęzycznych, jeśli coś o tym piszą, to piszą to tak "...de parasiet Giardia lamblia...". Swoją drogą mam nadzieję, że to nie to, bo podobno niezbyt łatwo się to leczy. Ale nie znam się aż tak bardzo, więc nie straszę. Powodzenia! Odpowiedz Link
tijgertje Re: Lamblia 02.12.05, 14:00 Bylam u lekarza, dostalismy skierowanie na badanie kalu,na ktorym pisze po prostu lamblia:-) Odpowiedz Link