Dodaj do ulubionych

Tarotowa Plotkarnia

06.08.16, 15:44
Jak ktos, lub cos Was ciekawi..drazni..zastanawia..to tu mozna do woli....

Tarotowo, metafizycznie, zyciowo, jak sie chce, tylko prosze nie podawac danych osobowych!

Karty na ewentualnie denerwujacych sasiadow, nieznosnych facetow, czy niegrzeczne kobiety..wink

Co jaka karta moze znaczyc, lub nie znaczyc ...

Jak sobie poradzic z dana karta Dworska, lub inna ... itd. itp.

smile
Obserwuj wątek
        • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 07.08.16, 22:44
          ale sek w tym, ze ja juz coraz mniej mam faktyczna ochote posluzyc ludziom, ktorym sie samym nie chce posluzyc mnie...to chyba dobrze, prawda? wink

Jak uwazacie, komu lepiej sie zwierzyc z jakichs swoich rozterek zwiazanych ze sprawami intymno-moralnymi...z kolezanka, czy z nie bedacym strona kolega? Pytam powaznie smile
          • rrozsypana80 Re: Tarotowa Plotkarnia 07.08.16, 23:33
            Jest to zdrowy odruch raczej.
            Ja jestem czasem niewyuczalna w tym aspekcie. Pomoge kazdemu choc dostaje za to nieraz po tylku. Jak sie ma miekkie serce to trzeba miec dupe ze stali.
            Odnośnie Twojego pytania to ciezko stwierdzic. Ogolnie faceci sa bardziej empatyczni i praktyczni ale sa wsrod nich nielada plotkarze, gorsi niz kobiety. Z kolezankami to tez roznie bywa. Chyba nie chodzi o plec a o osobe.
            • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 07.08.16, 23:43
              Co racja, to racja..-ale sprobuje u kolegi, bo kolezanki na ogol tak skupione na kolegach, ze gadaja non stop tylko o sobie. Wlasnie..faceci potrafia byc mega plotkarzami - dobrze, ze ktos to wreszcie "powiedzial glosno" wink

Kolorowych senkow i milego poniedzialku...ja wiem, ale mimo wszystko wink
    • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 08.08.16, 22:50
      Poplotkowala bym troche tarotowo, ale tu nie ma z kim: Tabuli jeszcze nie ma...Free juz wyjechala...reszte wywialo....a Rozsypana pozostawila dzis tylko 1 post - na swoj temat, oczywiscie...a to sobie jednak poplotkowalam wink Pozdrawiam Cie droga Rozsypana bardzo serdecznie - z zarzadem trzeba zyc w miare w zgodzie wink aaa, poplotkuje chwile na swoj temat: probowalam rano kilka razy zamiescic watek dla Tabuli i mialam ciagle jakis nieokreslony blad...pomyslalam w koncu, ze to kara za ten watek "Tarot, a KK"..hihihi, jaki czlowiek glupi - znaczy sie nie tyle czlowiek, co ja konkretnie wink Luknelam teraz na moja przepastna liste muzycznych zakladek i macie piosenke, ktora kiedys dostalam od kogos - to tak z dedykacja dla tych, co w konflikcie z partnerem, czy przyjacielem:
      www.youtube.com/watch?v=29GWMT0GB6s
        • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 09.08.16, 20:56
          Diabel i 10 bulaw, zebys wiedziala...i pozostalo tylko isc spac, bo czlowiek z tego pozadania diabelsko-bulawowego strasznie oslabl..wink Tak dobrze sie mi spalo, az zadzwonil jakis facet od neta do domofonu...on do mnie "jestem z firmy blabla, nie chce przeszkadzac, ale"...to mu powiedzialam: pan przeszkadza! i zamknelam drzwi. chyba bede wylaczac domofon, a na drzwiach jeszcze taka zawieszka "nie przeszkadzac", jak w hotelu, zeby czasem nie pukali..bo zawsze mnie jakas gadzina obudzi - jak nie Swiadkowie Jehowy, to mi chca cos sprzedac....a ja w domu jestem, a nie w supermarkecie. ahhh, Kochana, o tych ognistych sprawach, to dlugo by pisac...cos bedzie, czuje to w kosciach i nie tylko wink Jeszcze tylko nie wiem z kim zgrzesze w tym pokoju hotelowym - opcje sa trzy, a jedna z nich jest zatwierdzona przed USC wink no co...podaje sposoby na udany seks, to przeciez nie jakies niewyprobowane....te wersje ekonomiczne, to mialam juz dawno zaliczona, dlatego podalam, ale wersje de luxe, to sobie fundne na Mikolajki wink tylko jeszcze nie wiem, czy z Mikolajem..czy z Reniferem..czy ze Sniezynkiem..wink Przepraszam za moj post...jak cos, to mozna wykasowac, ale bylo by szkoda...niech sobie ktos przeczyta...wink
    • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 10.08.16, 20:35
      Tarotowa plotka roku: pani Zalozycielka Forumka Tarotowego uzywa "wycyganionej?" talii, bo tak jest..."mniej tarotowo" smile Moze sie zrzucimy, zeby odkupic te talie osobie, od ktorej "wycyganilas"? smile
      a moze by to podciagnac pod "szewc bez butow chodzi"..? Rozsypana, wez sie zbierz w sobie, wez pare tych "ksiazek prawdziwych autorytetow", opchnij w Antykwariacie i juz jest na Twoja pierwsza talie...smile
      • rrozsypana80 Re: Tarotowa Plotkarnia 10.08.16, 20:53
        O daj spokoj gdybym to opchnela to by sie dopiero dzialo...
        Szewc bez butow chodzi ale wiesz co nie czuje sie specem tarotowym a bardziej zoltodziobem wiec sytuacja nie wyglada narazie zle...

No przynajmniej slubny mi powtarza, ze o tarocie to ja mam pojecie jak o okrecie wink
        • rrozsypana80 Re: Tarotowa Plotkarnia 10.08.16, 21:08
          Apre szuka rycerza mieczowego we mnie widze... a guzik jakos go tam ni ma wink mimo, ze wyszedl w tym tygodniu z wieza. Bardzo daleka jestem od wojen i jakos mocno wyciszona ale nie chwalmy dnia.. bo tydzień sie nie skończył
          • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 11.08.16, 11:30
            Szewc bez butow chodzi - tak, to jest dobra teoria wink ale wiesz, jakbysmy byli kolkiem plywackim, a Ty bys byla tez "nasza Przewodniczaca" i bys plywala w pozyczonych gatkach, to wtedy chyba lepiej nago? wink Chodzisz do kina, na pizze, to moze przejdz sie raz do ksiegarni i kup sobie te swoja pierwsza talie, czy pozyczona lepsza? No nie wiem, jak Ci tak to tarotowo pasuje, to ja musze z tym nauczyc sie jakos zyc wink
            Mysle o jakims konkursiku z bonusem, ale w sklepie ezo, w ktorym mi taka opcja mignela (kupon upominkowy), to teraz nie moge tego znalezc - moze to jest tylko widoczna opcja przy placeniu za towar, jako dokup jeszcze to? Musze zglebic w przyszlym tygodniu temat, chyba, ze ktos z Czytajacych wie cos na ten temat? No, bo jakby cos ezo nawet prosto ze sklepu, to trzeba to wyslac, a co bedzie, jak osoba, ktora wygra, nie bedzie mogla podac adresu do przesylki - to moze jakis talon i wtedy kod podac zwyciescy przez e-mail? No chyba, ze nie poda maila, to juz wtedy dostaje nastepny w kolejce. Musze kiedys pomyslec.
    • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 13.08.16, 22:18
      Plotka glosi, ze jutro mi nogi do czterech liter wejda..ale okolo srody sie tu pojawie na dluzej, jak cos. Pozostawilam kilka nowych watkow. Ciesze sie, ze zagladacie..wypowiadacie swoje zdanie..ze krazy krew w naszych zylach smile Sciskam wszystkich i kazdego z osobna.

P.S. Widzialam, ze nasz jednoosobowy "zarzad" lecial "na dwa baty"...zazdroszcze ja i nie tylko ja wink
      aaa i bez sprosnych skojarzen prosze wink

no i teraz moj wpis na watku plotkarskim nie jest tylko jego spamowaniem..smile

P.P.S. Dla Rozsypanej: cmokus w policzus smile eee, to tylko plotka wink
    • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 14.08.16, 13:37
      Czy to tylko plotka, ze do srody na Forumku beda przeprosiny Karolka dla ludzi, ktorych nie stac na dzielenie sie swoim darem gratis z ludzmi, ktorych stac na wiecej, niz dziekuje? i czy to tylko plotka, ze nie nazywajac juz tego, czy innego zlodziejem, bedziemy sobie dalej forumkowac?

Wrozki i Wrozbici Forumkowe nie nazywaja korzystajacych zlodziejami...wiec i Ty nim nie jestes, prawda? smile I nie badz az tak zadowolony ze swej "Magowosci", bo...eee, to pewno tylko tarotowa plotka wink Masz czas do srody, czas start smile

To z sympatii moj drogi Karolu - mam nadzieje, ze bedziesz mial w zyciu cos wiecej, niz glownie gadane i zadowolenie ze swej Mag`owosci...wink Niech Moc bedzie z Toba smile
      • rrozsypana80 Re: Tarotowa Plotkarnia 14.08.16, 14:05
        Apre no chyba sobie zartujesz w tym momencie. Postawa wysoce roszczeniowa i niczym nieuzasadniona. Wybacz moja droga ale Twoje domaganie sie przeprosin od kazdej osoby innego zdania niz Ty jest juz lekko mowiac groteskowe. Kazda sroczka swoj ogonek chwali ale Apre szczegolnie. Predzej czy pozniej wejdziesz w taki spor slowny z kazdym tutaj i co za kazdym razem i od każdego bedziesz chciala przeprosin? Wybacz ale takim zachowaniem pokazujesz jaka jestes malostkowa i po prostu smieszna. Pretendujesz do miana najmadrzejszej a obnazasz tylko wlasna glupote. Nawet jesli dostaniesz przeprosiny to nie sa one wiele warte bo sa dla swietego spokoju. No coz przybylas, zwyciezylas i co? Czy to nie jest pyrrusowe zwycięstwo bo zwykle madrzejszy potakuje glupiemu. Obroslas w piorka i stawiasz sie na piedestale ale pamietaj, ze piedestal ustawiony przez siebie jest kruchy im wyzej sie ustawisz tym upadek bedzie bardziej bolal. A Ty runiesz kiedys z tego na maksa. Twoje ego mocno ucierpi bo za grosz nie ma pokory. Wierz mi, ze to całkiem przyjacielska mowa. Pewnie nie przyjmiesz jej do wiadomości ale to akurat juz Twoja broszka.
        • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 14.08.16, 14:10
          Ok, to milego Wam tu forumowania i postawa, ze bede z Wami gadac na tematy tarotowe i nie domagac sie przeprosin za nazywanie Wrozek zlodziejami, to postawa juz za wysoce "roszczeniowa" - Twoje ulubione slowo, Rozsypana?

Zycze powodzeniasmile
          • rrozsypana80 Re: Tarotowa Plotkarnia 14.08.16, 14:30
            Apre uwazaj, zebys w tym swoim rycerzu mieczy po głowie nie oberwala. Naprawdę nie widze powodu do ustawiania sie tu kazdemu w kacie, ktory Apre wyznacza. Co to ma byc do ciezkiej cholery? Tyrania jakas? Hegemonia? Proponuje puknij sie w glowe. Wypraszanie, odgrazanie sie, zabieranie zabawek i wyjscia z piaskownicy.... hehehe bardzo hehehehe
    • aprepope Re: Tarotowa Plotkarnia 14.08.16, 21:46
      Wiersz Jana Brzechwy, na dobranoc:

"Zdolna jestem niesłychanie,
      Najpiękniejsze mam ubranie,
      Moja buzia tryska zdrowiem,
      Jak coś powiem, to już powiem,
      Jak odpowiem, to roztropnie,
      W szkole mam najlepsze stopnie,
      Śpiewam lepiej niż w operze,
      Świetnie jeżdżę na rowerze,
      Znakomicie muchy łapię,
      Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,