Dodaj do ulubionych

włosy na dłoniach

22.02.06, 19:42
czy wy też macie włosy na dłoniach? przejrzałam już to forum prawie całe ale
jak dotąd chyba nikt z was nie pisał o tym problemie.chodzi mi oczywiście o
zewnętrzną stronę dłoni( nie ręki) moje wcześniej były takie jasne i
króciutkie, ale ostatnio robią się coraz bardziej widoczne coraz dłuższe i
czarne, wiem że pewnie powiecie, że powinnam się leczyć, ale te włosy które
już wyrosły i tak nie znikną po braniu tabletek a są już bardzo widoczne , a
nie da się ich zasłaniać. co mam z nimi zrobić? czy wy też tak macie?
Obserwuj wątek
      • portret.doriana.graya Re: włosy na dłoniach 23.02.06, 08:37
        Przykro Ci? Mnie też, ale dlatego, że ja mam włosy na dłoniach. Cienkie i
        delikatne ale jakby coraz dłuższe. Na dłonach i na pacach. Na palcach u nóg też
        i czasami na stopie pojawiają mi się jakiś pojedyncza, ale mocne. Jeszcze rok,
        jeszcze dwa, a będę maiała stopy jak Frodo.
          • mika261 Re: włosy na dłoniach 23.02.06, 18:18
            No ja tez ostatnio zauwazyłam u siebie na dłoniach włoski, bo o rękach nie
            wspomnę-po tym jak w lecie traktowałam te na rękach depilatorem odrosły jakies
            grubsze i ciemniejsze..no ale nic..postanowiłam chodzic do kosmetyczki na
            woskownie rąk..jedna cała ręka to koszt 25 zł czyli 50 zł na miesiac.Po wosku
            odrastaja takie słabsze, i "ładniejsze" niz po depilatorze.i nie wrastają.
      • igielka82 Re: włosy na dłoniach 28.02.06, 21:32
        Dziewczyny nie popadajcie w PARANOJE - każda człowiek również kobieta nie jest
        stworzeniem bez włosów.
        Włosy z racji tego że bądź co bądź jesteśmy zwierzętami występują u nas na
        całym ciele z wyjątkiem kilku miejscy. Jedyną osobą która nie ma włosów może
        być osoba która się goli od góry do dołu w całości. Ale takie postępowania jest
        BEZSENSU.Występowanie włosów na ciele jest sprawą całkowicie normalną zarówno
        na rękach i palcach u nóg. KAZDY TAK MA jeden jaśniejsze drugi ciemniejsz,
        jedne dłuższe drugi krótsze, ale jest to całkowicie NORMALNE, problem
        rozpoczyna się dopiero wtedy gdy włosy CIEMNE i GRUBE rosną na brodzie, szyi,
        klatce piersiowej, piersiach, plecach, zewnętrznej części ud, oraz pod górną
        warką i trzeba tutaj zaznaczyc jeszcze jedna BARDZO WAŻNĄ rzecz o problemach z
        chormonami czy też hirstuyźmie można mówić tylko wtedy jeśli włoski te rosną
        bez Waszej pomocy, a więc jeśli te miejsca nie były przez Was golone - bo jeśli
        były to wierzcie włosy będą rosnąć coraz mocniejsze coraz ciemniejsze itd aż
        wkońcu kiedys nie będziecie w stanie ogolić się w całości i dopiero będziecie
        miały włosy.
        Osobiście uważam że oprócz nóg, pach i okolic bikini nie ma sensu się golić.

Pozostałe pojedyncze włoski (te która sama mam) wystraczy wyrywać.

NIE CHCE NIKOGO URAZIĆ TYM POSTEM, A KIERUJE GO TYLKO DO OSÓB KTÓRY WYDZIWIAJĄ
        I UWAŻAJA ŻE WŁOSY NA RĘKACH LUB TEŻ W KAŻDYM INNYM MIEJSCU Z WYJĄTKIEM GŁOWY
        TO JEST JUŻ H.

BO JA OSOBIŚCIE MAM CIEMNE WŁOSY NA SZYI CZY TEŻ BRODZIE, A POSTY TYPU MAM
        WŁOSY NA RĘKACH MNIE DOBIJAJĄ...

NIE MA SENSU SIE GOLIĆ W 99%
        • nacht_vogel Re: włosy na dłoniach 28.02.06, 22:19
          A jesli niektore nie przesadzaja? Moze maja na zwnetrznej stronie dłoni
          naprawde widoczne włosy tak samo jak na przedramionach? Nie mozna wszystkich
          wrzucac do jednego worka, nie ktorzy maja naprawde ciezki stopień h.
          • nikita62 Re: włosy na dłoniach 02.03.06, 17:54
            nacht_vogel ma rację ja akurat mam dość widoczne włosy na dłoniach(może nie tak
            jak na przedramionach) i dzieje się to bez mojej pomocy tzn nigdy nie usuwałam
            tam włosów golić oczywiście nie zamierzam dlatego pytam o inne sposoby
            usuwania.I mówisz że wystarczy wyrywać pojedyńcze włoski-tobie łatwo mówić
            jeśli masz pojedyńcze ale jak ktoś ma długie i gęste?to już nie jest taka
            prosta sprawa
        • kaczryka Re: włosy na dłoniach 02.03.06, 18:16
          nie ma sensu, chyba że ktoś ma ciało pokryte mocną ilością włosów. nie mam tego
          aż tak wiele, ale sporo do golenia się nadaj-całe
          nogi,pośladki,piersi,brzuch,plecy.tam mam np.włosy dł.ok.3-5 cm i jakoś nie
          wyobrażam sobie,że to tak zostawię,niech rośnie:/
        • igielka82 Re: włosy na dłoniach 02.03.06, 23:13
          dziewczyny ja nie mam kilku pojedynczych włosków ani na rękach ani na dłoniach,
          chodzi mi tylko o to że nie ma sensu się golić w 100% bo to wcale nie pomoże -
          takie jest moje zdanie. Bo włosy na rękach mam od zawsze i sa one ciemne i
          długie podobnie jest z nogami.

A jeśli chodzi o takie miejsca jak piersi jak broda wąsik czy szyja to szczerze
          wam powiem nie odważyłabym się tego golić wolę wyrywać pensetą... bo też mam te
          ciemne i grube włosy w tych miejscach.

No a z tego co czytam w tym temacie to wcale nie jest to aż tak strasznie, żeby
          myśleć o ciężkim h. A jeszcze jedno włosy na rękach nie są objawem h.

Zresztą mam wrażenie że dużo część dziewczyn uważa za nieprawidłowość że mają
          na ciele jakiekolwiek włosy a posiadanie włosów jest całkowicie normalne. I
          upewniam się o tym na kazdym kroku, ponieważ znam dużo dziewczyn które mają
          włosy ciemne na dużym palcu i na stopie, na rękach również.
          Ale chodzi mi o to aby posiadanie włosów nie stało się wkrutce czymś anormalnym
          a wszystko zmierza w tym kierunku...

nacht vogel -> tyle tylko że mój post nie jest kierowany to osób z duzym h. i
          nie wrzucam wszystkich do jednego worka, co zresztą napisałam nawet duzymi
          literami.

Mnie przeraża tylko to zmierzamy do obrazu kobiety która ma włosy jedynie na
          głowie... a to jest niewłaściwe ... i dlaczego tak by się miało stać?. Kiedyś w
          jakimś poście przeczytałam że ochydne są włosy na rękach kobiety - a przecież
          to jest poprostu fizjologiczne, gatunkowe uwarunkowanie. Nie mam na myśli h.

Z drugiej strony mam wrażenie że nie przeczytałyście tego postu dokładnie, lub
          też nie zrozumiałyście moich intencji.

Ja osobiście mając busz włosów na rękach i dłoniach niejednokrotnie o długości
          2-3cm nie zamierzam tego golić...a na piersiach nogach czy szyi mam też 3-5cm.
          Te akurat na szyi,brodzie, staram sie wyrywać pensetą.
          • igielka82 Re: włosy na dłoniach 02.03.06, 23:18
            jedynie nogi golę ale nie wyobrażam sobie żeby mieć taką szczotkę na rękach jak
            mam na nogach

nikita -> "I mówisz że wystarczy wyrywać pojedyńcze włoski-tobie łatwo mówić
            jeśli masz pojedyńcze ale jak ktoś ma długie i gęste?to już nie jest taka
            prosta sprawa" mam właśnie długie i gęste
              • igielka82 Re: włosy na dłoniach 03.03.06, 11:35
                wiem, że problem tkwi w nasilaniu suę tego problemu. Mam nadzieje że wkońcu
                zrozumiałyście moją intencję tamtych postów.

Ja zastanawiam się nad laserem, bo jest to chyba jak narazie najlepsza
                alternatywa. Tyle że biorę w tej chwili antybiotyk przy ktorym nie można sie
                naświetlać.
                Ale tym laserem to również raczej na ręce się nie zdecyduję-chyba tylko na
                brodę szyję i dekold. Jak narazie. Bo to wkońcu kosztuje, muszę to zrobić
                teraz bo mam jeszcze ulge studencką.

Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka