Dodaj do ulubionych

korona ten tego

28.02.20, 00:10
jak to bedzie
8 bulaw wieża król bulaw

zakończy sie to wszystko , runie .
i zaswieci slonce
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: korona ten tego 28.02.20, 13:50
      Kochanie, ja W OGÓLE nie wierzę,pono w Wietnamie znająlek,podobno nie zChin ... KTO robił te piękne zdjęcia z laboratorium i Wuhan?
      KTO był za "eksperyzą" podświetleń laserem głowy?
      TERAZ jest nagle wszędzie rzekomo dużo zakażeń, ofiar śmiertelnych... podobne objawy mieli mieć ludzie po zakażonych wodach i odpadkach... piszę dokładnie , bo w Wawie było oprócz ataków przed Hagą i Lex Ardanowski, które sama stopowalam, a internauci wyjaśnili w mig jako spływające do jezior i mórz chemikalia
      , prypadki pania się"czegoś" czy strzały na poligonie. TO nie były efekty polowań, ale ludzie już latami mogą w aglomeracji obserwować dziwne zdarzenia, i TU już lata całe nikogo nie dziwi strażak wchodzący przez okno,czy krew na drodze, bojąsię tylko ludziska... jabyłam jedyna zainteresowana kubkiem krwi na schodach do metra.
      Podobne objawy to były zakażenia wirusiskiem czy bakteriami już dwa razy, kiedy pisałam n.t.kotkai we3ta, pamiętacie zresztą wszystkie te wydarzenia,bo wszystkie wyrzuciłam na internet zaraz...Również plagę Chińczykow, także w maskach,mnostwotych żółtych teraz chodzi, nawet nie wiadomo skądsiębiorą.
      Może uciekinierzy, może... zatruteśrodowiskoi spalonaw równych odstępach linia brzegowa Australii i ucieczka GMotors to nie przypadek, ja również pozory katastrofy i pandemii.
      Myśmy na gazecie skończylii dyskusje wszelkie nt. na porównaniu danych i zwróceniu uwagi na fakt, że wirusy,bakterie ipodobny smród...zwalczało się odlat... ale inaczej.
      I puszkę Pandory, jak sądzę,pochodzącej być może z Tybetu ;D leżącej pod Walimiem,Pułtusk to przeszłość zresztą....
      Mnieteż wyszło na pozytywale po wejściu kieliszków odwróconych,czyli po pewnym czawsie,nie stwierdziłamrównieżżadnej identyczności zbrakiem higieny, gronkowcem,ewidentym czyśw rodzaju prowokacji i sabotażu wodociągów warszawskich, na które mam żywność kupną - mrożonki i wodę w bidonie,jak zwykle. Własne, bo PiS nam zamknął teraz sieć sklepów organic, właściciel plajtuje i przeprowadza się do Krakowa,więc wszystko kupiłam co bądź ... ze zniżką, oczywiście.
      Ale sama dosięgnęłam plajty...
      Cam

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • camaretto Re: korona ten tego 29.02.20, 08:26
        Dziewczyny,ostra potrzeba odreagowania psiej katastrofy na Woli w Warszawie już właścicielom dużych psów nieco mija,ale ...zajrzyjcie, please na historyjki z mundurowymi i moim owczarkiem niemieckim .
        Są śmieszne, no i skończyły się dobrze.
        Lolu,dobre typowałaś, ale może karty odpowiedzą na dwa ostatnie pytania do tekstu zagadki, czasami stawiałam ichprawie 40, zwłaszcza nowych,żeby "siatką" dojśćdo problemu, tak że 3 karty to nie must be.
        Ja to zrestą ściągnęłam z jednej wróżby w Lenormandach, i się chyba ta synteza dalej rozniosła, w każdym razie nikt tak wcześniej nie stawiał. Była na Szkółce babeczka ,która stawiała natomiast "rozkłady" za różnymi liderami z książek, w szczególności z Alli C. bo tobyło modne, nie zawsze wygodne, no i ulubiłam sobie TO mimo "moich", ale jak widać, "wielokartnych "(Celtycki to nie jest dokładnie to samo, chyba widać ;D),koleżanki miały swoje ulubione wróżby, ale ta rozniosła się w mig jako praktyczna i "wiele mówiąca".
        ;D
        Pamiętam jak dziś, a to już parę lat ..
        Co takiego napisałam parę dni temu,nie mogę do końca zidentyfikować ;D

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com
    • sevrena Re: korona ten tego 01.03.20, 07:51
      4 Den+ ,7 Den- , 5 Kapłan+
      Kiedy po okresie nieprzytomnego wydawania i brania na to pieniędzy z rządu przyjdzie kolej na ogłoszenie plajty następnej przedrogiej inwestycji ONZ NOZ, i Strefy 51, sprawą zniknięcia śmiercionośnej broni i 5mln. $ zainteresuje sięi Kongres amerykański, i zainteresują się służby i ludzie typu "Glębokie Dychy" i prześwięcą...
      8Buł
      Wtedy runie też pomysł wysłania na Księżyc Chińczyków, zwłaszcza na jego drugąstronę.
    • rrozsypana80 Re: korona ten tego 01.03.20, 10:59
      Będzie dobrze
      8 bulaw to szybki ruch czyli to co się w tym momencie dzieje - sianie paniki przez media przy jednoczesnej manipulacji informacja przez rzadzacych
      Wieża znaczy budowane na słabych fundamentach
      Król bulaw no bo słońce zaświecić musi.

Na grypę zmarło więcej osób w ciągu samego stycznia niż na koronawirus...

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
    • makarena88c Re: korona ten tego 29.04.20, 19:35
      Moim zdaniem z pośród całej tej braży najlepsza jest wróżka Agnieszka, ma wiele pozytywnych opinii, wróży od kilaka nastu lat, można zakupic wróżbę przez internet tu wrozkaagnieszka.pl
      odpowiada szybko i treściwie, można łatwo zrobić płatność bez oczekiwania na konta bankowych i czekania kilka dni..ja mam prawie 40lat i zawsze korzystam z jej usług i nigdy sie nie zawiodłamr
      • camaretto Re: korona ten tego 01.05.20, 16:04
        Jasne,Bogdan bówi bankowych,i jateż.
        Nie szkoda kopiować głosach,moja kota też by mogła zostać prezydętem nawet drugi raz,ma klasę czytania na odwrót...
        A śliczne uśmiechy i trochę kaski zostanie ;D ! I bluzeczki nowe, i masseczki niewąskie,nieszerokie się dopasuje.
        Dla 40?

--

www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka