Dodaj do ulubionych

Do: hepik 1

13.04.12, 10:52
2-0 do mnie. A gra toczy się nadal. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • hepik1 Re: Do: hepik 1 13.04.12, 20:22
      Raczej " Do przerwy 0-1"
      Byl kiedyś taki serial.Paragon,Perelka itd
      Zebranie 11 tys podpisów w ciągu półtora miesiaca to te 0-1.
      Tamten mecz zakończył sie 2-1 ;)
      Teraz musisz zmusić 22 tys mieszkanców RŚl by w te jedną niedzielę podniesli dupę i poszli zagłosować.
      I to jest dopiero prawdziwe wyzwanie.
      Jeśli sie uda,uchylę kapelusza,zrzekne sie administrowania (w ramach zakladu) i zarekomenduję na opiekuna forum.(bo prawdę mowiąc coraz bardziej mnie to nudzi)
      • bed-wa Re: Do: hepik 1 13.04.12, 20:28
        Panie hepik,ale pan ma refleks.Tyle godzin zwlekać z ripostą,albo po prostu brakło języka w buzi? I sama riposta taka nijaka,mdła.
        Waple brawo!
        • skalar2011 Re: Do: hepik 1 13.04.12, 21:43
          hepik i choćbyś wszystkie nasze posty kasowoł to referendum stało się faktem, a nie 11000 ino dużo więcej.pozdrowienia dla tych wszystkich co chcą dobra naszego miasta.W jedności siła !!!
      • g-48 Re: Do: hepik 1 14.04.12, 00:55
        eraz musisz zmusić 22 tys mieszkanców RŚl by w te jedną niedzielę podniesli du
        > pę i poszli zagłosować.
        > I to jest dopiero prawdziwe wyzwanie.
        > Jeśli sie uda,uchylę kapelusza,zrzekne sie administrowania (w ramach zakladu) i
        > zarekomenduję na opiekuna forum.(bo prawdę mowiąc coraz bardziej mnie to nudzi
        Niy fanzol juz bo to juz az w dupie szczypi.
        A hut to chyba mosz jeszcze lod Michnika.
      • waple Re: Do: hepik 1 14.04.12, 11:05
        hepik1 napisał:

> Raczej " Do przerwy 0-1"
        > Byl kiedyś taki serial.Paragon,Perelka itd
        > Zebranie 11 tys podpisów w ciągu półtora miesiaca to te 0-1.
        > Tamten mecz zakończył sie 2-1 ;)
        > Teraz musisz zmusić 22 tys mieszkanców RŚl by w te jedną niedzielę podniesli du
        > pę i poszli zagłosować.
        > I to jest dopiero prawdziwe wyzwanie.
        > Jeśli sie uda,uchylę kapelusza,zrzekne sie administrowania (w ramach zakladu) i
        > zarekomenduję na opiekuna forum.(bo prawdę mowiąc coraz bardziej mnie to nudzi
        > )
        Nie miało być nikogo, pierwsze spotkanie referendalne, było około 100 osób.Podpisy mieszkańców, gdzie tam te 11 ooo?, było?A teraz nigdy nikogo do niczego nie zmuszaj, ja zawsze najpierw przekonuję a następnie proszę.I tym razem tak zrobię, poproszę do wzięcia udziału w wyborach mieszkańców.A mieszkańcy chętnie wezmą udział, bo rozumieją,że to dla nich było robione i w ich interesie i o to jestem spokojny.No i nie tylko osobiście poproszę, poproszę o to Komitet, referendalny a myślę,że oni mają instrumenty ,aby to nagłośnić.Poza tym mają fachowców najwyższej klasy.Mam tu na myśli, Redaktora Naczelnego, Prawda o Rudzie Śląskiej. Ma ten instynkt, co jest ważne w danej chwili dla naszego miasta i jego mieszkańców.Widać tą niezależność, bez reklamy a ważne czym żyjemy.No i już o tym pisałem, ale przypomnę, my mieszkańcy Rudy Śląskiej, dorośliśmy do demokracji. Nie mówię tu w imieniu wszystkich, bo znowu będą mieli do mnie pretensje,że wypowiadam się za wszystkich.Kłaniam się.
      • skalar2011 Re: Do: hepik 1 13.04.12, 22:04
        to grażka nam grozi za podpisy, ale spoko poczekamy niedługo będziemy mieszkać w cywilizowanych, europejskich,oświetlonych dzielnicach naszej kochanej Rudy
        • bed-wa Re: Do: hepik 1 13.04.12, 22:22
          Wywiera na różne sposoby i poprzez swoich janczarów presję szczególnie na pracowników jednostek miejskich,ale nie panuje nad tym wszystkim i to gruchnie,a wtedy ludzie wytoczą jej tyle spraw,że przez najblizsze kilka lat będzie miała co robić.Tak będzie pani Dziedzicowo,tak będzie i znajomości różne podejrzane nie pomogą,bo sprawami zajmą się instytucje spoza województwa.Zostanie pani rozliczona jeszcze za czasy MOPS-u.
    • rudzian2 Re: Do: hepik 1 14.04.12, 09:23
      HEPIK

a jak napisze ile wczoraj zostało oddanych ważnych podpisów do Komisarza Wyborczego w Katowicach , to też to potem okrasisz zwyczajowo swoim zgryźliwym komentarzem ,
      pisz tak dalej to podniesiesz frekwencję na tych wyborach :):):)))
          • pipi43 Re: Do: hepik 1 14.04.12, 15:22
            skalar2011 napisał:

> pipi chciałabyś no nie?
            > Ale się zdziwisz w dniu referendum, mamy dość takiej władzy!!!!

Ani bym chciała ani nie chciała.
            Nie głosowałam na tę kobietę; uwierzyłam w prawdziwość oskarżeń o mobbing.
            Tak po prostu.
            Ze znanych mi osób mało kto wie, że w ogóle jakieś referendum się szykuje.
            Nie mówiąc już o tym, ze mieliby ruszyć tyłki w tej sprawie...
            • g-48 Re: pipi tysm razem masz racje 14.04.12, 16:14
              Ze znanych mi osób mało kto wie, że w ogóle jakieś referendum się szykuje.
              > Nie mówiąc już o tym, ze mieliby ruszyć tyłki w tej sprawie...
              Ale jak Potyralik z Kokotkiem do im oliki na grzbiet i piszczolki do pyskow to maja cyrk za darmo i luft z wewntila jest odpuszczony a potem przy piwie wielkie szkamranie.
              • skalar2011 Re: pipi tysm razem masz racje 14.04.12, 18:21
                pipi a te ponad 13000 podpisów, mało kto wie o referendum?wiesz ,zbierałem podpisy i dużo się z ludzmi nagadałem, do tych 13000 musisz jeszcze dodać tych co zastraszeni przez grażke bali się podpisać, ale na referendum pójdą bo tam jest głosowanie tajne.Rozumiem tych co się bali, pracują w szkołach, mopsie, przedszkolach,świetlicach środowiskowych i nie chcą tej pracy stracić.Chylę czoła że uwierzyłaś w ten mobbing ,on jest rzeczywistością,znam wielu którzy go doświadczyli i nikomu bym nie życzył tego przez co ci ludzie musieli przejść.
                pewne psychopatyczne, wypaczone zachowania się nie zmienią dlatego musimy zmienić je my, dla dobra wspólnego
          • skalar2011 Re: Do: hepik 1 14.04.12, 22:53
            pipi czy ty oszukujesz sama siebie ,porozmawiaj z mieszkańcami miasta to ci powiedzą co sądzą o tej władzy , a jeśli ich wysłuchasz to wyciągniesz odpowiednie wnioski.LUDZIE MÓWIĄ NIE!!!!
          • pipi43 Re: Do: hepik 1 15.04.12, 00:26
            robertdebruss napisał:

> no, to tak twoim skromnym zdaniem. Porozmawiaj z ludźmi, z mieszkańcami, nie z
            > znajomymi z pracy, a zmienisz zdanie.

Narzekać to jedno, a ruszyć dupę na referendum to drugie.
            Jestem sceptyczna, bo widze jak marna jest frekwencja na wyborach samorządowych czy parlamentarnych.
            W Kochłowicach niby mają pełną dupę pewnego radnego i ... co z tego?
            Znowu został wybrany.
            Co do znajomych z pracy - nie ma wśród nich rudzian.
            • rudzian2 Re: Do: hepik 1 15.04.12, 08:01
              pipi jakby nie patrzeć , może o tym referendum faktycznie nikt nie wie , jednak podam pewne szczegóły o których nie mówisz , mamy ważnych podpisów 13 240 plus 2 000 podpisów nieważnych (brak peselu, niewyraźne nazwisko lub niepełny adres) to razem daje 15 240 podpisów złożonych , czyli tyle osób o tym wie , może do czasu referendum jeden drugiemu coś powie , jak myślisz ? ? ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka