Dodaj do ulubionych

Do : hepik1

13.05.12, 14:57
Niedziela,może wyluzujemy.Idę pograć w szachy, ale z Tobą jak byś był zainteresowany, to dopiero po referendum, lubię takie szachowe powiedzenie, szach- mat.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka