olaaa99 10.05.08, 01:01 A jak jest z zazdrościa waszą i waszych facetów. Czy dają wam do tego powody, a wy im. Czy lubią jak jesteście o nich zazdrosne. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bleona Re: zazdrośc 10.05.08, 21:45 mój jest zazdrosny i to bardzo o wszystko o to ze kolezanka pusci do mnie dzwonka, o to ze ktos na mnie patrzy na ulicy o to ze usmiechne sie do sprzedawcy owocow w podziekowaniu za dobry towar, o to ze zbyt dlugo rozmawiam z jego przyjacielem, albo gdy jestem zbyt dlugo w sklepie to dzwoni i oczywiscie pyta czy dobrze mi sie rozmawia z nowo poznanym facetem.......... mozna by tu wymieniac wiele przykladów, a komórkę to mam sprawdzaną co 5 minut, ja raczej zazdrosna nie jestem, bo on mi powodów do tego nie daje, otwarcie mi pokazuje z kim koresponduje, nawet pyta czy chce zobaczyc co pisze, a jak pisze po albansku to pokazuje mi ze mam pozdrowienia od kogos i nie pyta czy ja tez chce pozdrowic tylko sam pozdrawia w moim imieniu, czasem mowie mu: zobacz idzie fajna laska - to zawsze kwituje to krótka odpowiedzią ło ta qif.. haa ale nie wiem co robi gdy jestem w polsce!!! Odpowiedz Link
arsen.vlora Re: zazdrośc 11.05.08, 08:59 hej, jestem edyta- żona arsena.... znam wielu albańczyków i wiele się słyszy na ich temat ale co do ich zazdrości to oni sami sie do tego przyznają...i masz tu absolutną rację. przyznam sie szczerze nie widziałam bardziej zazdrosnego faceta niż albańczyk...oni są zazdrośni absolutnie o wszystko. czasami mi się to podoba, że "mój albańczyk" jest o mnie tak zazdrosny...ale czasami po prostu szlag mnie trafia!!! Odpowiedz Link