samulakm 18.03.05, 16:29 A może 519 skierowac od Dw. Gdanskiego na Trakt Krolewski? od Gagarina jechaloby stara trasa... a wczesniej Zoliborz zyskalby pospiecha na Trakt... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
samulakm Re: 519 18.03.05, 16:31 PArdon... post mial pojsc do tematu odnosnie 503... jesli mozna to prosze ten temat tam przezucic... MS Odpowiedz Link Zgłoś
z-o-s-i-a Re: 519 18.03.05, 16:36 Mój post dotyczył skierowania 519 na Trakt, a nie przeniesienia tych postów do innego wątku. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oio Re: 519 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 23:55 Tez mysle, ze to bardzo dobry pomysl. Rudzie brakuje dobrego polaczenia ze Starym Miastem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grarza Re: 519 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 16:45 a nie mozna zostawic jak jest?????????!!!!!!!! ustalaci enowe trasy dla autobusow, jakby te byly zle. nudzicie sie wszyscy??? puknijcie sie moze czyms ciezkim w lepki Odpowiedz Link Zgłoś
roody102 Re: 519 18.03.05, 16:59 Proszę nie obrażać adwersarzy. Zostawić nie można, bo dubluje się z metrem na odcinku pl. Wilosna - Politechnika. To marnotrawstwo. Przerzucić na Trakt też nie bardzo można, bo tam już i tak jest tłok. Stąd pomysł z 503 na Gwiaździstą. Połączyć wątków też się nie da, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
z-o-s-i-a Re: 519 18.03.05, 17:06 Gość portalu: grarza napisał(a): > a nie mozna zostawic jak jest?????????!!!!!!!! > ustalaci enowe trasy dla autobusow, jakby te byly zle. nudzicie sie wszyscy??? > puknijcie sie moze czyms ciezkim w lepki My nie ustalamy, bo nie zalażeny to od nas. Tylko komentujemy przyszłe zmiany dokonywane przez ZTM. A zmiany muszą być, bo otwarcie kolejnej stacji metra na pl.Wilsona bez jednoczesnego dostosowania komunikacji naziemnej, spowoduje, że niektóre linie będą wozić powietrze, a do innych nie będzie można szpilki wcisnąć. To jest chyba jasne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddr Re: 519 IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 19.03.05, 18:26 linia przyspieszona z rudy pod uniwerek - tego wlasnie brakuje :)) Odpowiedz Link Zgłoś