18.03.05, 16:29
A może 519 skierowac od Dw. Gdanskiego na Trakt Krolewski? od Gagarina
jechaloby stara trasa... a wczesniej Zoliborz zyskalby pospiecha na Trakt...
Obserwuj wątek
    • samulakm Re: 519 18.03.05, 16:31
      PArdon... post mial pojsc do tematu odnosnie 503... jesli mozna to prosze ten
      temat tam przezucic...

      MS
    • z-o-s-i-a Re: 519 18.03.05, 16:32
      Mnie się ten pomysł bardzo podoba! :)
      • z-o-s-i-a Re: 519 18.03.05, 16:36
        Mój post dotyczył skierowania 519 na Trakt, a nie przeniesienia tych postów do
        innego wątku. :)
      • Gość: Oio Re: 519 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 23:55
        Tez mysle, ze to bardzo dobry pomysl. Rudzie brakuje dobrego polaczenia ze
        Starym Miastem.
    • Gość: grarza Re: 519 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 16:45
      a nie mozna zostawic jak jest?????????!!!!!!!!
      ustalaci enowe trasy dla autobusow, jakby te byly zle. nudzicie sie wszyscy???
      puknijcie sie moze czyms ciezkim w lepki
      • roody102 Re: 519 18.03.05, 16:59
        Proszę nie obrażać adwersarzy. Zostawić nie można, bo dubluje się z metrem na
        odcinku pl. Wilosna - Politechnika. To marnotrawstwo. Przerzucić na Trakt też
        nie bardzo można, bo tam już i tak jest tłok. Stąd pomysł z 503 na Gwiaździstą.

        Połączyć wątków też się nie da, niestety.
      • z-o-s-i-a Re: 519 18.03.05, 17:06
        Gość portalu: grarza napisał(a):
        > a nie mozna zostawic jak jest?????????!!!!!!!!
        > ustalaci enowe trasy dla autobusow, jakby te byly zle. nudzicie sie wszyscy???
        > puknijcie sie moze czyms ciezkim w lepki

        My nie ustalamy, bo nie zalażeny to od nas. Tylko komentujemy przyszłe zmiany
        dokonywane przez ZTM.
        A zmiany muszą być, bo otwarcie kolejnej stacji metra na pl.Wilsona bez
        jednoczesnego dostosowania komunikacji naziemnej, spowoduje, że niektóre linie
        będą wozić powietrze, a do innych nie będzie można szpilki wcisnąć. To jest
        chyba jasne!
    • Gość: ddr Re: 519 IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 19.03.05, 18:26
      linia przyspieszona z rudy pod uniwerek - tego wlasnie brakuje :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka