.. mają takie głupie pomysły . ? .


Ostatnio na j. niemieckim zadzwoniła babie od niemca komórka , więc ta
odebrała i wyszła na korytarz , a chłopcy z mojej klasy wzięli i zamknęli
drzwi żeby nie mogła wejść spowrotem do klasy .; DD Gdy skończyła rozmawiać
chciała wejść , ale spostrzegła się że ktoś zamkną drzwi wiec zaczęła się
wydzierać żeby otworzyliśmy jej drzwi . ; dd
Otworzyli jej po kilku min . ; ))
Czy u was w klasie zdarzają się podobne sytuacje . ? . : DDD
[ jeśli był taki wątek to sry ] . ^_^