Dodaj do ulubionych

Czy chopcy z waszej klasy też ...

07.01.10, 17:05
.. mają takie głupie pomysły . ? . big_grinbig_grinbig_grin

Ostatnio na j. niemieckim zadzwoniła babie od niemca komórka , więc ta
odebrała i wyszła na korytarz , a chłopcy z mojej klasy wzięli i zamknęli
drzwi żeby nie mogła wejść spowrotem do klasy .; DD Gdy skończyła rozmawiać
chciała wejść , ale spostrzegła się że ktoś zamkną drzwi wiec zaczęła się
wydzierać żeby otworzyliśmy jej drzwi . ; dd
Otworzyli jej po kilku min . ; ))

Czy u was w klasie zdarzają się podobne sytuacje . ? . : DDD

[ jeśli był taki wątek to sry ] . ^_^
Obserwuj wątek
    • ladyyxd Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 17:10
      niestety u nas nie.
      oni się boją. tylko w naszej szkole w sql tak jest ; /
      • k.a.s.i.a. Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:47
        Jakie genialny pomysł
        Moich chłopcy to sami idioci
        więc nie stac ich na jakieś fajne pomysły
        Teraz stała sie moda na strzelanie gumkami
        Mogliby się bardziej wysilić i coś wymyslić
        Ale jak wcześniej wspomniałam
        To sĄ IDIOCI !!
        • decapriopregal Re: Hahhah ostatnio.... 08.02.10, 14:57
          (...) kupili kądony i je nadmuchiwalisciana
          Potem sobie to odbijali i wkładali to buzi..Żal..
          (fuj fuj fuj)
      • k.a.s.i.a. Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:47
        Jakie genialny pomysł
        Moich chłopcy to sami idioci
        więc nie stac ich na jakieś fajne pomysły
        Teraz stała sie moda na strzelanie gumkami
        Mogliby się bardziej wysilić i coś wymyslić
        Ale jak wcześniej wspomniałam
        To sĄ IDIOCI !!
      • milusia__ U mnie nie tylko chłopcy xD 13.01.10, 16:19
        u mnie jak nauczyciel wychodzi to udają tak zwaną przez nas Farmę. Czyli beczą jak kozy, muczą jak krowy itp. to także robią dziewczyny tongue_out ulubioną zabawą chłopów z mojej klasy jest tłuczenie się nawzajem xD jeden kładzie się na drugiego i się biją
        • jula__ Re: U mnie nie tylko chłopcy xD 30.04.10, 22:16
          milusia__ napisał(a):

          > u mnie jak nauczyciel wychodzi to udają tak zwaną przez nas Farmę. Czyli beczą
          > jak kozy, muczą jak krowy itp. to także robią dziewczyny tongue_out ulubioną zabawą c
          > hłopów z mojej klasy jest tłuczenie się nawzajem xD jeden kładzie się na drugi
          > ego i się biją

          Tak tak ja ta farme udawalam a chlopacy czasem tez tluka rekami po lawkach i dra sie Haiti ! Albo sie drzemy Wolnosc dla tybetu !!!A taki jeden co za mna na polaku siedzi to mi co lekcje spiewa "kaczki kaczki kurczaki " ale mamy zlewke . Moja kl jest SUPER !
      • sandra_miley Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 01.05.10, 20:31
        U mnie w szkole jest totalny chaos;D
        Cała moja klasa jest zwariowana nawet cała szkoła..nawet dziewczyny są szalone;D
        Uwielbiam uczniów z mojej szkoły;d
        no ale się nie zdziwcie;D
        Nauczycielom też..z nimi czasem też jest coś nie tak;D
      • koniec Tak. 02.05.10, 21:27
        Ostatnio mój przyjaciel, Kuba włączył muzykę (na lekcji) i przerwał lekcję i
        zaczął tańczyć.
    • niebieskaa Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 17:15
      pewnie! i są jeszcze durniejsze niz u Was ; P
      • pinky_love Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 17:30
        Taak. U nas to zawsze się coś dzieje. A takie coś to prawie codziennie xD
    • stop_it Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 17:24
      jakby u nas tak bylo to bym sie cieszyla.. my mamy takich wkurzajacych chlopakow w
      klasie ze szok wedlug nich najlepszym kawalem jest wrzucenie i natarcie nas sniegiem, nie
      mowiac o tym ze jak sie rozmaze i cala przemokne (codziennie wracam do domu z
      przemoczonymi spodniami od sniegu, roztopionym sniegiem we wlosach, za bluzka jak mi
      wsypia za plecy) i cala obolala bo nie dosc ze wrzuca mnie w swiezy 4 metrowy snieg [!] to
      jeszcze na mnie siadaja!!! ;/;/;/ ( w sumie nie tylko na mnie ale ja codziennie jestem mokra
      ze sniegu) to jak sie na nich dre ze sa pojeb*** to ich najbardziej usatysfakcjonowywuje
      i twierdza ze ja na nich lece!

      Rrrratunku to 3 gimnazjum jak mozna byc tak
      dziecinnym ???!!!;/;/;/;/

      Dlatego wracajac do watku - zazdroszcze cismile
      • smola Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 17:41
        U nas też czasami są takie polewy np. ostatnio na wychowaniu do życia w rodzinie (mamy z dryką) jak ona poszła gdzieś to jeden wszedł na ławkię i zaczą śpiewać i tańczyć (chyba śpiewał we are the champions) xD
        • pandzia Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 17:10
          smola napisał(a):

          > U nas też czasami są takie polewy np. ostatnio na wychowaniu do życia w rodzini
          > e (mamy z dryką) jak ona poszła gdzieś to jeden wszedł na ławkię i zaczą śpiewa
          > ć i tańczyć (chyba śpiewał we are the champions) xD

          to nic w porównaniu co u mnie.
          nawalają się i to nagrywają.
          w połowie lekcji dzisiej nauczycielka przeklneła to nasz klasowy wesołek poszedł
          pod tablicę i zaczę klnąć jak szefc.
      • the_lady_r. do - stop_it 07.01.10, 19:12
        nie masz czego ja też codziennie leżę w śniegu .; //
        raz poprosiłyśmy panią od plastyki żeby nas wypuściła wcześniej z lekcji [
        wszystkie dziewczyny ] . abyśmy mogły uciec żeby nas chłopcy nie wrzucili do
        śniegu . ale tego dnia z kumpelą czekałyśmy na tańce . c ' nie . ? więc
        zabrałyśmy buty i kurtki z szatni [ żeby pomyśleli że uciekłyśmy ] i
        schowałyśmy się pod schodami . ale jeden z kol. nas zobaczył i powiedział
        reszcie że jesteśmy pod sodami ci przylecieli i nas wyciągnęli z nich kumpela
        uciekła ale ja nie dałam rady bo mnie trzymali .; / zaczęli mnie nieść ,
        szarpałam się ale to na nic bo ich było ok . 11! . shock [ nie wszyscy mnie
        nieśli tylko chyba 4 lub 5 ] , potem gdy nie wynieśli na pole rzucili mnie do
        śniegu w ubraniu . byłam cała mokra .; \\ sciana
        oni już tacy są .

        pamiętam też jednego dnia kiedy też czekałam na tańce i poszłam z kumpelą do
        sklepu . [ śniegu prawie nie było tylko koło sklepu taka mała górka ] zaczęli
        mnie do niej wrzucać . a ten śnieg był brudny ..; xx ehh i potem byłam cała
        brudna .; / [ w tedy tez byłam bez kurtki ! ]

        moja siostra jest w twoim wieku też chodzi do 3 gim . i u niej chłopcy nie
        wrzucają ich do śniegu bo się boją że ich skrzywdzą .;pp [ skrzywdzą - chodzi
        mi o to że boja się o to że im coś mogą zrobią . ^ ]
      • gabi316 ;] 14.01.10, 15:01
        Moji są jeszcze gorsi, bo cała szkoła i nauczyciele m ówią że jestesmy najgorszą
        klasa.... bylismy najlepsza kiedys nw nauce, a teraz to jestesmy jak diably...
        szczegolnie chlopaki... wychowawczyni co chwile drze paje na nas, a my tylko z
        tego lejemy... ale kocham ich i szkoda bedzie mi sie z nimi rozstawac...sad
    • deminoid ...buhaha 07.01.10, 17:41

      to? to w porównaniu co dzieje sie u nas w szkole, a szczegolnie w mojej klasie
      to małe gó......

      "twoi" mogliby się baaaardziej wysilić
      indifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentindifferentuncertain
    • emm_ Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 18:20
      U mnie jest gorzej.
      Rzucają śniegiem po klasie, klną do nauczycieli, robią takie jaja, że normalnie nigdzie nie ma
      lepszych.
      • takaaklaudiaa Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 19:24
        U nas leca takie teksty; nauczycielka; Badz cicho bo cie ugryse.
        Seba; Dobra ale ja wybieram miejsce.!
        Lol; Rybki mi zdechly chomik wylysial.... Ali; A jak tam twoj kot.? Lolsurprisedn? dobrze Ali; bo slyszalam ze zdechl..
        • kitty_emo Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 19:29
          U mnie ostatnio
          chłopacy na chemii zaczeli
          grzebać w biurku chemicy
          i znaleźli tampony i podpaski .
          Wzięli je wyciągneli i zaczęli
          nimi rzucać po całej klasie !
          big_grin

          Chemica poszła po dyre
          i cała klasa dostała nagane od dyrektora szkoły .
          tongue_out
        • darka556 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 19:33
          U mnie to jest tak że rzucają śniegiem moją koleżankę tak natarli że miała zapalenie oskrzeli
          a rzucają takie teksty że hej.
          xD
      • decapriopregal Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 08.02.10, 15:08
        emm_ napisał(a):

        > U mnie jest gorzej.
        > Rzucają śniegiem po klasie, klną do nauczycieli, robią takie jaja, że normalnie
        > nigdzie nie ma
        > lepszych.


        Chyba się mylisz...
        U mnie w szkole to taki gościu z naszej klasy nosił panią na rękachshock
        A ona się tylko śmiała..
        Albo mój kolega podłożył pani nogę jak szła korytarzem...Biedaczka to i tak dobrze że nie
        straciła zębów...hahha\
        albo kiedyś jak jechaliśmy z wycieczki szkolnej to wstąpiliśmy do McDonaldu a tam w
        zestawie dają jabłka.. i chłopcy z mojej klasy rzucali w samochody tymi jabłkami ..
        nawet motocyklista dostałsciana
        niezłą potem zjeb dostali
    • charvelka97 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 19:32
      u mnie w klasie są gorsi - jak baba wychodzi z sali to otwierają okna i rzucają się snieżkami
      w klasie, albo raz zaczeli wrzeszczeć na matmie (przy babie) że dyrektor powinien wywalić
      ją ze szkoly za to że odbiera telefony w czasie lekcji a nauczyciele muszą mieć wyłączone.
      • the_lady_r. Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:24
        u mnie nie musi nauczyciel wychodzić z klasy . otwierają okno biorą śnieg z
        parapetu i rzucają po klasie .; p
      • olcia1995 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:34
        nasi chłopcy biorą z parapetu śnieg.
        Piszą wulgarne słowa na obrazach przedstawiających np. jakiegoś greckiego
        matematyka,
        rzucają się kredą... xD
    • lolli_pop Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 19:53
      Szczęściara. U Ciebie to dobrze. U mnie są jeszcze gorsi angry
    • princessm Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 21:13
      na szczeście niewink niezła akcja z tymi drzwiami
      • diamond_girl12 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 21:16
        Mają, mają. I są '' ciut '' zboczeniuncertain.
      • lilii_95 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 21:16
        u mnie podpalali sobie buty dzisiaj.
      • msthic Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 21:17
        chopcy z naszej klasy mają pomysły, które ich przerastają xd
        jakie lepiej nie wspominać ... ; p
        • princess14 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 07.01.10, 21:31
          u nas to samo . XDD

          ostatnio wzięli gąbkę namoczyli tak że się z niej lało i położyli , babka przyszła i zaczęła
          mazać tablicę a tu się na nią wszystko wylało . była cała mokra i się na nas wydarła że się
          poskarży dyrze a cała klasa śmiała . XD

          u nas dziewczyny uciekają przed chłopakami bo nas cały czas nacierają i i tak wracamy
          mokre do chaty . XDD

          chłopaki włażą do naszej szatni ( tzn. damskiej XD ) jak my się przebieramy a my się na
          nich drzemy . XD albo ostatnio weszli i wleźli na okno ( mamy tak okno że możemy wejść
          na parapet i wyjdziemy przez okno na dach XD ) weszli na dach i brali z niego śnieg a
          potem rozwalali po całej szatni .
          rzucają też w babki samolotami z papieru i wgl . u nas zawsze coś się dzieje . XD
          • karmel_ Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:32
            u mnie tak nie ma. ;c
            Chłopaki nie są na tyle odważni.
            Czasem rzucają w nas śniegiem , ale to tak malutko.
          • mweezy Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:39
            tak.
            otwierają okna, zgarniają śnieg z parapetów i rzucają w nas, zabierają kredę i
            mażą nas gdzie popadnie, rzucają samolotami z papieru, wymyślają głupie
            pioseneczki, idiotyczne teksty etc.

            zapomniałabym o laniu dziewczyn w lutym wodą bo przecież już niedługo
            lejek
            , co nie?

            >,<
    • mandy_jonas Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:30
      Hehe, u mnie w klasie to też na porządku dziennym;P Szczególnie na Polskim...
      Chociaż czasem to mnie wkurza, bo są aż zbyt wredni i chamscy;D
    • anusxdd Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:36
      taa maja rozne glupawe pmysly

      chociaż..? teraz im to powilki mija i zaczynaja sie z nami umawiac.. np. na lodo albo
      poprostu na dwor ^_^
      • julii Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:42
        też się tak zachowuję
        to przytłaczające
        oni myślą ,że są
        zabawni ; >
    • inna__ Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 22:49
      zdecydowanie xd
      • pauliska1212 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 23:10
        taaak ; xx
        i to mega.
    • deedee Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 23:05
      u mnie jest tak na codzień .. rok temu na wigili klasowej to rzucali śledziami xdd i to po
      całej klasie .. pani wchodzi do sali a tu kolega ze śledziem na widelcu biega po klasie . haha ..
      • sylwik95 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 23:31
        u mnie też różne rzeczy wymyślają smile
        Uwzięli się na takiego kolesia, zabierają mu plecak, zrzucają ze schodów , nawet
        do kibla włożyli jego plecak i spłukali xD
        A na lekcjach... wyjmują komórki i rozmawiają (żadne reakcje nauczycieli nie
        pomagają).
        Kiedyś na przerwie taki Mateusz biegł i wpadł na pana od historii (on ma ze 2
        metry i jest gruby) a ten się wywalił na dyrektorkę xD
        Oczywiście, dyrektorki nie było przez kilka najbliższych dni. Ale to nie
        wszystko na co ich stać smile
      • elen Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 12.01.10, 23:35
        deedee u mnie podobnie, bo pierogami
        biegają, wrzeszczą jakieś krzyki bojowe, pod ławkami się chowają, że niby pole
        bitwy mają. a tu wchodzi dyrka i pierogiem w twarz oberwała. taki ubaw wszyscy
        potem mieli...oczywiście po tym jak klasa dostała uwagę grupową
        no nasi to chyba takie mniejsze ZUO niz wasi, co nie znaczy, że już są fajni.
        śniegiem też rzucają, ale przy okazji zbierania śniegu z parapetów, wyrzucają
        nam zeszyty, długopisy, książki, stroje na wf, a czasami nawet plecaki;/
        także ZUO w czystej postaci.
        nogi nam podstawiają notorycznie, takie dodatkowe hobby.
        jak ja próbowałam jednemu podstawić, on tak zaczepił swoją noga o moją nogę, że
        mnie przez pół korytarza przeciągnął
        oczywiście udawają, że nie wiedzą, że jesteśmy dziewczynami
        nie ustepują nam, nie pomagają
        no i wyzywają od ZUYCH KOBIET
        dno, zapaść i depresja

    • aandziulaa Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 00:05
      Tak smile ale u nas nie tylko chłopaki smile u nas wszyscy są szurnięci smile
      np. podmienia się cukier na sól
      wyjada wszystko co ma w biurku
      repetuje się dziennik smile
      drzwi też zamykają
      kiedyś przypadkowo kwiatek wyrzucili przez okno
      dużo można byłoby wymienić smile
    • niebieskaa Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 16:03
      ostatnio na lekcji jak babka od reli wyszła to jej do herbaty napluli a ona ją potem wypiła , wszyscy ryczeli ze śmiechu a ona tylko "o co chodzi? dlaczego tak się śmiejecie?" buahahahah; d
      • charlotte__ Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 16:51
        Owszem, zdarza się ... Właśnie dzisiaj
        jeden z moich kolegów na matematyce
        zaczął robić sobie rozgrzewkę (no wiecie
        przysiady, pompki itp.). I oczywiście jak to
        nasza pani zrobiła nam kartkówkę .....
      • the_lady_r. Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 23:04
        to u mnie wrzucili matematyczce kredę do kawy i również ja wypiła . x dd
    • vamtherina Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 16:52
      Takich to nie mają , ale kiedyś chcieli zadzwonić na lekcji do babki , ale się
      spostrzegła i telefony chłopaków poszły . . . Ale potem oddała xD
    • tokio_hotel_483 Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 16:57
      No ba
      Rysują ch...e na cała tablice,sikają do butelek,gwałcą się,ciagle gadają,zbijają się z
      nauczycieli,szczekają na nich,ślinią gumki i wrzucają do kawy itp.
    • pandzia Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 17:02
      mają nawet.
      codziennie inny.
    • nataszka xD ... 13.01.10, 17:56
      taaaaaaak i to jaaaaaak big_grin tongue_out

      np. sikają na gąbki od tablicy, macają kościotrupa stojącego w klasie, rzucają się nawzajem
      śniegiem(nas na szczęście nie rzucają), skaczą po ławkach itp. (nie chce mi się pisać tongue_out)
    • other_ Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 18:57
      jasne , nie tylko chłopcy się u nas wygłupiają tongue_out
      kiedyś cała klasa rzucała w księdza kulkami z papieru,
      albo biegaliśmy po krzesłach i ławkach tongue_out
      • pola16 Czy chłopcy z mojej klasy też?0żeby tylko oni ;) 13.01.10, 23:10
        u nas rzucają śniegiem,żeby na lekcje nie iść tylko sprzątać to tongue_out, na lekcjach
        zawsze jakieś texty gópie rzucają... Jak mi się coś przypomni to dopisze, ale i
        tak najśmieszniej jest z moją friendką z nia największe czapy lecą xD
    • caroliin masakra XDD 13.01.10, 23:11
      u mnie wpychają szpilki do zamków XDDD
      raz straciliśmy całą lekcje bo nauczycielka nie mogła dojść czemu nie może
      włożyć klucza do zamka XDDD
    • cryl Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 23:18
      Spokojnie dziewczyny, gimnazjum to właśnie taki zaścianek.
      Całość się tam łączy i potem wychodzi co wychodzi.
      Sam pamiętam jak u nas nie raz chłopcy rozwalali sedesy w szkolnej ubikacji, używali gaśnicy pożarniczej na przerwach, łamali ławki, bili się...
      W Liceum wszystko się wyrówna. Obecnie jest nas w klasie 6 chłopaków i jest świetnie. Mają poczucie humoru, ale na poziomie...
      Więc generalnie jest ok.
    • sylciaa Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 13.01.10, 23:37
      u mnie w klasie jest 6 chłopaków i 21 dziewczyn więc mamy przewagę wink ale jest
      taki Sebastian, który jest zboczony , chamski , ale też śmieszny xD . Na biologi
      siedział za mną i moją kumpelą i cały czas nas wypytywał czy wolimy tampony czy
      podpaski , i osobiście uznał że woli podpaski, bo tampony są niekomfortowe xD. I
      leciał z pytaniem czy mamy już włosy łonowe czy jakoś tak ... xD Przy tym takie
      stroił miny że mało się ze śmiechu nie posikałyśmy big_grinbig_grinbig_grin
    • hannah320 brecha na całego !!! 14.01.10, 17:37
      u mnie raz na lekcji chemii babce zadzwoniła komórka . i wtedy jeden z
      chłopaków krzykną : " mama dzwoni" !!!! wszyscy zaczeli sie śmiać sama
      przyznam że mnie to śmieszyło. na innej lekcji też chemii komuś włączył się
      alarm samochodowy i jeden koleś powiedział : " niech Pani idzie sprawdzić bo
      to może Pani auto kradną ". a na lekcj polskiego babka mówiła żebyśmy
      przeczytali starego człowieka i morze a na to jeden krzykną " stary człowiek i
      co ? może " ( wszystkim tylko z jednym się skojarzyło )big_grinbig_grinshockshock
    • ewelyn Re: Czy chopcy z waszej klasy też ... 14.01.10, 17:45
      u mnie w sql. jest taki jeden popie...ny chłopak. xd na tablicy na korytarzu przyczepia
      np. kwałek szynki, rzuca w dziewczyny kondomami, otwiera okno i rzuca we wszystkich
      sniegiem i jeszcze pare takich odpałów to on ma. xdd lata po korytarzu i się drze na
      całego, albo jeszcze potrafi ci zamknąć drzwi przed nosem, lub też podchodzi i łapie cię za
      noge, a ty pudasz i walisz głową o podłoge. xd ja na szczęście dostałam tylko śniegiem.
      xd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka