Dodaj do ulubionych

Koszykówka

11.07.10, 11:25
co sądzicie o koszykówce?? może same gracie, a może tylko kibicujecie?? za jakimi
drużynami jesteście i wgl. pisać o wszystkim
Obserwuj wątek
    • alice.... Re: Koszykówka 11.07.10, 11:27
      kociaki jesteście??
      • alice.... kociaki. pisac, pisać ;)) 11.07.10, 11:28
        • alice.... Re: kociaki. pisac, pisać ;)) 11.07.10, 11:32
          nooooo koty
          • alice.... Re: kociaki. pisac, pisać ;)) 11.07.10, 11:39
            pisac
            • dominix1222 Re: kociaki. pisac, pisać ;)) 11.07.10, 11:46
              hmm.... koszykówka jest fajnasmile ale bardziej wole siatkówke..;Psmilesmile
    • silllver Re: Koszykówka 11.07.10, 12:46
      Lubie grać amatorsko. Ale specjalnie nie kibicuje żadnej drużynie.
    • owad najlepszy sport na świecie;P 11.07.10, 15:33
      uwielbiam!
      • wisienka9 Re: najlepszy sport na świecie;P 11.07.10, 16:13
        Gram w Łodzi w ŁKSie.
    • marcelinkaa Re: Koszykówka 11.07.10, 16:15
      ja uwielbiam koszykówkę<3
      ale niestety znam tylko jedną drużynę koszykarską- lakersów
      • alice.... Re: Koszykówka 11.07.10, 17:27
        sama to srednio gram.za to uwielbiam ogladac Polską Lige Koszykówki. i najbardziej lubie
        David'a Logan'a

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka