alice.... 11.07.10, 11:25 co sądzicie o koszykówce?? może same gracie, a może tylko kibicujecie?? za jakimi drużynami jesteście i wgl. pisać o wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dominix1222 Re: kociaki. pisac, pisać ;)) 11.07.10, 11:46 hmm.... koszykówka jest fajna ale bardziej wole siatkówke..;P Odpowiedz Link Zgłoś
silllver Re: Koszykówka 11.07.10, 12:46 Lubie grać amatorsko. Ale specjalnie nie kibicuje żadnej drużynie. Odpowiedz Link Zgłoś
wisienka9 Re: najlepszy sport na świecie;P 11.07.10, 16:13 Gram w Łodzi w ŁKSie. Odpowiedz Link Zgłoś
marcelinkaa Re: Koszykówka 11.07.10, 16:15 ja uwielbiam koszykówkę<3 ale niestety znam tylko jedną drużynę koszykarską- lakersów Odpowiedz Link Zgłoś
alice.... Re: Koszykówka 11.07.10, 17:27 sama to srednio gram.za to uwielbiam ogladac Polską Lige Koszykówki. i najbardziej lubie David'a Logan'a Odpowiedz Link Zgłoś