agnes_123 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 18.08.10, 19:34 justin bieber down to earth Odpowiedz Link Zgłoś
gabi_989 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 18.08.10, 19:36 Hillary Duff - Raise Your Voice Odpowiedz Link Zgłoś
schuylervanalen Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 18.08.10, 19:56 "Near To You" - A Fine Frenzy "9 Crimes" - Damien Rice "Ale To Już Było" - Maryla Rodowicz ( to ze względu na ostatnie orzstania z wieloma osobami. Zawsze przy tej piosence prawie ryczę, bo mi ich przypomina <3) "Wherever You Go" - Brian Adams (może nie jest jakoś bardzo smutna, ale wzruszająca) "My Immortal" - Evanescence Odpowiedz Link Zgłoś
ldn HIM - Join Me 18.08.10, 20:00 Boska piosenka, zdarzało mi się przy niej rozczulać. Odpowiedz Link Zgłoś
meva_ Re: HIM - Join Me 18.08.10, 21:23 Led Zeppelin- Stairway to heaven Pink Floyd- Wish you were here Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Bieberek ; ***** 19.08.10, 21:33 powiedz, że jesteś prowokacją, bo ja nie wierzę w tak zaślepionych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
inveteracy_kiss Re: Bieberek ; ***** 20.08.10, 02:56 Nie jestem prowokacją. To że wzrusza mnie piosenka " Baby " , nie znaczy że jestem zaślepiona. Pewnie nawet nigdy nie słuchałaś tej piosenki bo przecież tak " nie zaślepieni ludzie " słuchają porządnej muzyki. Zobaczyłaś że w temacie napisałam Bieberek ; ***** i że ta piosenka mi sie podoba to zaraz jestem zaślepiona ? No prosze Cie Zerknij sobie na tekst : Wiesz, że kochasz mnie Wiem, że troszczysz się Gdy tyko zawołasz, chcę być tam Ty jesteś moją miłością Ty jesteś moim sercem I nie zrobilibyśmy nigdy, przenigdy nic by być daleko od siebie Czy my jesteśmy elementem gry? Dziewczyna opuściła granie My jesteśmy tylko przyjaciółmi, Jacy są, powiedz. Weź inne prawo spojrzenia w moje oczy Moja pierwsza miłość, złamała mi serce, przez pierwszy czas Byłem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja) kochanie, kochanie, kochanie, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Myślałem, że zawsze będziesz moja Dla ciebie, zrobiłbym cokolwiek Kolejna szansa kiedy jesteśmy razem I zechciej zagrać, to dla takich jak ty. Kupię tobie coś Kupię tobie powód, czemu byłem łatwy. Powodujesz, że się rozsypuje Kochanie napraw mnie Możesz mnie otrząsnąć, obudzić z tego złego snu. Idę na dół, na dół, na dół Kochanie, kochanie, kochanie, niee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja) Kochanie, kochanie, kochanie, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Myślałem, że zawsze będziesz moja Możesz dać mi całą swoją miłość. Ale czasami to nie wystarczy Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie Teraz jestem zupełnie zagubiony Możesz dać mi całą swoją miłość. Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie Byłem, byłem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Jestem jak dziecko, dziecko, dziecko, nieee Myślałem, że zawsze będziesz moja Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Bieberek ; ***** 20.08.10, 10:54 zacznijmy od tego, że koleś jest totalnie nieszczery, gdyż sam nie rozumie piosenki, którą śpiewa. [a i tekst do wyjątkowo głębokich nie należy i mnie osobiście nie poruszył, tak swoją drogą] Odpowiedz Link Zgłoś
inveteracy_kiss Re: Bieberek ; ***** 20.08.10, 16:59 No dobrze Ciebie, nie poruszył a mnie akurat tak. Odpowiedz Link Zgłoś
bfmvfan Re: Bieberek ; ***** 21.11.10, 00:17 inveteracy_kiss napisał(a): > Nie jestem prowokacją. > To że wzrusza mnie piosenka " Baby " , nie znaczy że jestem zaślepiona. > Pewnie nawet nigdy nie słuchałaś tej piosenki bo przecież tak " nie zaślepieni > ludzie " słuchają porządnej muzyki. Zobaczyłaś że w temacie napisałam > Bieberek ; ***** i że ta piosenka mi sie podoba to zaraz jestem > zaślepiona ? No prosze Cie > > Zerknij sobie na tekst : > > Wiesz, że kochasz mnie > Wiem, że troszczysz się > Gdy tyko zawołasz, chcę być tam > Ty jesteś moją miłością > Ty jesteś moim sercem > I nie zrobilibyśmy nigdy, przenigdy nic by być daleko od siebie > > Czy my jesteśmy elementem gry? > Dziewczyna opuściła granie > My jesteśmy tylko przyjaciółmi, > Jacy są, powiedz. > Weź inne prawo spojrzenia w moje oczy > Moja pierwsza miłość, złamała mi serce, przez pierwszy czas > > Byłem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja) > kochanie, kochanie, kochanie, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Myślałem, że zawsze będziesz moja > > Dla ciebie, zrobiłbym cokolwiek > Kolejna szansa kiedy jesteśmy razem > I zechciej zagrać, to dla takich jak ty. > Kupię tobie coś > Kupię tobie powód, czemu byłem łatwy. > Powodujesz, że się rozsypuje > Kochanie napraw mnie > Możesz mnie otrząsnąć, obudzić z tego złego snu. > Idę na dół, na dół, na dół > > Kochanie, kochanie, kochanie, niee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja) > > Kochanie, kochanie, kochanie, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Myślałem, że zawsze będziesz moja > > Możesz dać mi całą swoją miłość. > Ale czasami to nie wystarczy > Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie > Teraz jestem zupełnie zagubiony > Możesz dać mi całą swoją miłość. > Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie > > Byłem, byłem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Jestem jak > dziecko, dziecko, dziecko, nieee > Myślałem, że zawsze będziesz moja To ma być głębokie ?! Dziewczyno, posłuchaj czegoś, co nie jest stworzeniem DOBREJ OBRÓBKI KOMPUTEROWEJ! <br /> Dziecko, ja chcę być psychologiem, wierz mi, jeszcze kiedyś się do mnie zgłosisz. <br /> Jak można tego kolesia słuchać?! Pokazać Ci, co to jest głęboki tekst? Ależ proszę bardzo! <br /> Bezradne me oczy, krwawią w środku ze strachu, Przypieczętowaliście swój zgon, kiedy odebraliście co było moje, Nie próbuj mnie powstrzymać przed pomszczeniem tego świata, żaden głos nie zostanie usłyszany. Budzisz demona, Dokąd uciekniesz ? Krocząc w mroku, Obserwuj potok krwi. Już niedługo, więc nie próbuj walczyć, Twoje słabnące ciało zmierza ku światłu, Ten bolesny czas taki samotny , taki wstydliwy, Ja nie wracam, nie ma tam nic do osiągnięcia. Przerażenie nie ma ograniczeń, doprowadzone do granic, Ostrzegałem Cię ale ciągle igrałeś z moimi myślami, Czuję , że nie ma ucieczki od tego gniewu, Nic nie jest prawdziwe. Budzisz demona, Dokąd uciekniesz ? Krocząc w mroku, Obserwuj potok krwi. Już niedługo, więc nie próbuj walczyć, Twoje słabnące ciało zmierza ku światłu, Ten bolesny czas taki samotny , taki wstydliwy, Ja nie wracam, nie ma tam nic do osiągnięcia. Oddychaj dla mnie, Nie budź mnie z tej drzemki, Zostań przy mnie, Opętanie przejmuje kontrole. Widzisz to? Posłuchaj sobie tej piosenki . BFMV - Waking The Demon. To jest mądre, głebokie, a nie jakieś pie*dolone "Baaaaaaby" piszczącego gamonia , który udaje wielkiego gwiazdora!! A Wszytskie jego fanki muszą być totalnie porypane , żeby nie zauważać magii normalnej, świetnej muzyki, którą tworzy GENIALNOŚĆ MUZYKÓW I ICH INSTRUMENTY, a nie obróbka komputerowa... Daj se laska siana, idź gryź parapet, albo żuj ławkę, ale nie pieprz mi tu o tym, że Bieber śpiewa głębokie piosenki !! I weź nawet nie próbuj mnie tu obrażać, odpisywać , że jestem głupią p*ndą czy inne pierdoły, bo nie wyrobię ... A temat twojej odpowiedzi juz totalnie mnie rozwalił " Bieberek ;***** " . Porypało Cię?! To się nazywa dziecko youtube. ech.. co z Wami robią te pieprzone media Jeżeli kogokolwiek uraziłam - wybaczcie. Osobiście nic do Bimbera nie mam . W cholerę jest takich " cudownych artystów" jak on, ok . Żyję dalej. Ale jak słyszę, albo czytam, że jakaś podjarana laska mówi, że rozczula się przy "Baby" , to mnie KREW ZALEWA ! Laski, posłuchajcie se prawdziwej muzy, błagam. A nie takie szmelcu. Kłaniam się Brawo dla mnie! Chociaż wiem, że żadnej podjaranej fanki Bimbera nie nawrócę, to przynajmniej dałam ujście mojej frustracji. Odpowiedz Link Zgłoś
rememberina Re: Bieberek ; ***** 15.12.10, 20:36 bez urazy, ale jak dla mnie tekst dość denny i wyklepany... Odpowiedz Link Zgłoś
rememberina Re: Bieberek ; ***** 15.12.10, 20:38 ...miałam na myśli tekst "Baby", drugi - niezły, głęboki i podoba mi się Odpowiedz Link Zgłoś
delicious Re: Bieberek ; ***** 15.12.10, 20:59 Ale z tym Biberem to dowaliłaś do ognia, Skarbie. Naprawdę nie widzisz banału tego tekstu? Co drugi na tym świecie jest taki sam. Wzrusza mnie tylko, że kilkunastolatek, który g.wno wie o dorosłej miłości... uch... Odpowiedz Link Zgłoś
ravenhatred Re: HIM - Join Me 17.11.10, 22:34 Rzeczywiście, tekst ma bardzo smutny... Zgadzam się z Tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
bfmvfan Re: HIM - Join Me 21.11.10, 00:19 ravenhatred napisał(a): > Rzeczywiście, tekst ma bardzo smutny... Zgadzam się z Tobą. Czy to jest sarkazm, czy na prawdę przyznajesz tej lasce rację ?! Odpowiedz Link Zgłoś
ravenhatred Re: HIM - Join Me 21.11.10, 02:55 Fakt faktem, to mogło zabrzmieć sarkastycznie... ale w rzeczy samej, przyznaję jej rację. Tekst tego utworu bardzo do mnie przemawia. Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 19.08.10, 21:37 Damian Rice - 9 crimes. Brian McFadden - Demons in my dreams. DBSK - Darkness eyes. Leonard Cohen - Hallelujah - [chociaż bardziej preferuję w wykonaniu Reginy Spektor, czy Rufusa Wainwrighta]. Odpowiedz Link Zgłoś
bfmvfan Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 21.11.10, 00:20 light napisał(a): > Damian Rice - 9 crimes. > Brian McFadden - Demons in my dreams. > DBSK - Darkness eyes. > Leonard Cohen - Hallelujah - [chociaż bardziej preferuję w wykonaniu Reginy Sp > ektor, czy > Rufusa Wainwrighta]. Mhm Ktoś mądry w końcu Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.bieberka Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 19.08.10, 21:45 Jula tamten dzień Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze Tamten dzień oszukał moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz 1.Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy, Żałuję moich słów które zadały Ci ból, Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być, Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam, Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie, Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów. i jeszcez jeden taki kawałek tej piosenki : Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój sen W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat Na nowo będę kraść Twych oczu jasny blask Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil Ref. Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze Tamten dzień oszukał moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy, Żałuję moich słów które zadały Ci ból, Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być, Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam, Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie, Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów. Ref. Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze Tamten dzień oszukał moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz Zazwyczaj nie pamiętam tych chwil przykrych, złych dni. My skryci, znów sobie w głowie problem, tracę oddech. Nie powiesz, że znasz nas nie jeden moment. Promień w słowie, pamięć wrogiem. Strach pod nogi kładzie kłodę. Bo nie wiem już jak mam sam się pozbyć wspomnień, Myśl o Tobie sprawia, że wciąż idę w tą stronę, gdzie czekałaś. Codzień i co wdech czuję twój zapach. Na barkach jak Cię niosłem, ty się śmiałaś. Wtedy tam nie było dla nas świata, Wtedy tylko liczyło się to piękno, które nas już nie otacza. Wtedy myśl o Tobie sprawia, że wciąż idę w tą stronę, gdzie czekałaś codzień, i co wdech czuję twój zapach. Na barkach jak Cię niosłem ty się śmiałaś. Wtedy tam nie było dla nas świata, Wtedy tylko liczyło się to piękno, które nas już nie otacza. Wtedy, żeby nie to, byłabyś nadal. Ref. Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze Tamten dzień oszukal moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój sen W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat Na nowo będę kraść Twych oczu jasny blask Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil Ja płakałam jak posłuchałam tą piosenkę .! Odpowiedz Link Zgłoś
marzycielkaaa_ Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 19.08.10, 21:46 Miley Cyrus- Stay Claudia Pavel- Don't miss missing you Rihanna- Cry Większość Dj. Decibela np. ,,Tęsknie" ,,To był dobry wiatr" Paramore- ,,We are broken" Odpowiedz Link Zgłoś
angie2 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 20.08.10, 07:12 Joe Jonas - Make it right Hannah Montana - Still there for me Odpowiedz Link Zgłoś
ravenhatred The Old Dead Tree – Even If 24.10.10, 01:18 I'm walking back home In this cold night I'm walking alone I've never gone this way before Maybe I was wrong When I Made this decision I should have listened to your recommendations The way I always did before But everything have changed tonight Tormented by spite I don't know if I'm wrong or right And now that I'm lost in these fields Frightened by my own shadow I regret what happened How could you let me go? You gathered so many stars in front of me Our life seemed to be fine As far as I can remember Even if you blinded me Even if you lied to me Even if you betrayed me Don't abandon me! Odpowiedz Link Zgłoś
marsjanka115 x__x 24.10.10, 01:28 Oh’ can’t you see You belong to me How my poor heart aches With every step you take Every move you make Every vow you break Every smile you fake’ every claim you stake I’ll be watching you ____________________ She eyes me like a pisces when I am weak I've been locked inside your Heart-Shaped box four weeks I was drawn into your magnet tar pit trap I wish I could eat your cancer when you turn back _____________________ to buy the truth and sell a lie the last mistake before you die so don't forget to breathe tonight tonight's the last to say good-bye ____________________ What I've felt What I've known Never shined through in what I've shown Never free Never me So I dub thee unforgiven ________________ The sky looks dead Call my name Through the cream And I'll hear you Scream again Black hole sun Won't you come And wash away the rain Black hole sun Won't you come, won't you come ________________ So close no matter how far Couldn't be much more from the heart Forever trusting who we are And nothing else matters Never cared for what they do Never cared for what they know But I know Never opened myself this way Life is ours, we live it our way All these words I don't just say And nothing else matters Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 08:04 within temptation -our farewell The Red Jumpsuit Apparatus - Your guardian angel Alexz Johnson - 2 a.m. Odpowiedz Link Zgłoś
frutella_xd Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 09:15 Jeszcze Aqua Timez - Sen no Yoru wo Koete Odpowiedz Link Zgłoś
zbuntowana676 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 08:20 Esto llego a su final Cuanto te voy a extrañar Hoy que debemos partir, dejarlo todo hasta aquí Y aunque debo continuar Como poderte olvidar El recuerdo de ti, esta muy dentro de mi Jamas podré remplazar tu amor Ni repetir lo que logramos en ti Siempre estaré agradecido amor Tu me has dado lo que siempre soñé Y hoy te digo adiós, te recordaré cuando salga el sol Cuando escuché nuestra canción, que hoy que me alejaré necesitas saber, que estarás en mi corazón Esto llego a su final Y aunque me hace llorar Hoy me siento feliz, por formar parte de ti Se que debemos volar Por el momento acabar, terminar Te quisiera pedir, que no te olvides de mi Jamas podré remplazar tu amor Ni repetir lo que logramos en ti Siempre estaré agradecido amor Tu me has dado lo que siempre soñé Y hoy te digo adiós, te recordaré cuando salga el sol Cuando escuché nuestra canción, que hoy que me alejaré necesitas saber, que estarás en mi corazón Cuantas tristezas compartí Mis alegrías te las di Y hoy te veo partir Adiós, te recordaré cuando salga el sol Cuando escuché nuestra canción, que hoy que me alejaré necesitas saber, que estarás en mi corazón Esto llego a su final... Estarás en mi corazón Siempre en mi corazón Esto llego a su final Estarás en mi corazón ADIOS - POŻEGNANIE [PONCHO] Dobiegło to końca i teraz będę tęsknił, dzisiaj musimy zostawić to wszystko tutaj, [UCKER] i chociaż nadal nie można zapomnieć wspomnienie Was jest głęboko wewnątrz mnie [ANY] Nigdy nie da się zastąpić Waszej miłości ani powtórzyć tego, co mogliśmy przeżyć miłość zawsze będzie wdzięczna daliście mi to o czym zawsze marzyłam [WSZYSCY] I dzisiaj mówię żegnaj, pamiętaj kiedy wzejdzie słońce kiedy usłyszysz naszą piosenkę... I dzisiaj kiedy Was zostawiam musicie wiedzieć że pozostaniecie w moim sercu [CHRISTIAN] Dobiegło to końca i chociaż chce mi się płakać dzisiaj jestem szczęśliwy że stałem się częścią Was [DUL I ANY] będziemy wolni w tej chwili do końca, do zakończenia [PONCHO] chciałbym prosić że nie zapomnicie o mnie [ANY] Nigdy nie da się zastąpić Waszej miłości ani powtórzyć tego, co mogliśmy przeżyć miłość zawsze będzie wdzięczna daliście mi to o czym zawsze marzyłam [WSZYSCY] I dzisiaj mówię żegnaj, pamiętaj kiedy wzejdzie słońce kiedy usłyszysz naszą piosenkę... I dzisiaj kiedy Was zostawiam musicie wiedzieć że pozostaniecie w moim sercu [MAY] Tyle smutku temu towarzyszy radości, którą Wam dałam i teraz muszę powiedzieć [DUL] Żegnaj, pamiętaj kiedy wzejdzie słońce kiedy usłyszysz naszą piosenkę... [WSZYSCY] I dzisiaj kiedy Was zostawiam musicie wiedzieć że pozostaniecie w moim sercu... [CHRISTIAN] Dobiegło to końca [DUL] zostaniecie w moim sercu [ANY] (na zawsze w moim sercu) [CHRISTIAN] Dobiegło to końca [DUL] ale zostaniecie w moim sercu... Wyłam przy niej jak głupia Odpowiedz Link Zgłoś
scaryblood Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 08:55 3 doors down - here without you system of a down - lonely day rufus wainwright - hallelujah simple plan - save you nickelback- savi'n you Odpowiedz Link Zgłoś
jade Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 09:01 Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu takie piosenki jak : Kasia Cerekwicka - Książę Ania Wyszkoni - Wiem, że jesteś tam Happysad - Taką wodą być Odpowiedz Link Zgłoś
orihime_ Snuff 24.10.10, 09:06 kropeczta13 napisał(a): > Tak jak w temacie... > Znacie jakies? Snuff-Slipknot Odpowiedz Link Zgłoś
boleyn Re: orihime_ 24.10.10, 09:46 A ty dlaczego nigdy nie zagadasz ? I nie ma cię nigdy na gg ! Odpowiedz Link Zgłoś
corba . 24.10.10, 09:27 każdy ma inny gust , i nie każdemu musi pasować jakaś piosenka ... ale ja uwielbiam te: * Evanescence - My Immortal * Lifehouse - Everything * Miley Cyrus - When I Look At You * Howard Shore - Jacob's Theme * Tom McRae - My Vampire Heart Odpowiedz Link Zgłoś
cukierkow_a No poroste xDXD 24.10.10, 12:37 kropeczta13 napisał(a): > Tak jak w temacie... > Znacie jakies? No proste ;p;p Shontelle - Impossible link I remember years ago Someone told me I should take Caution when it comes to love I did, I did And you were strong and I was not My illusion, my mistake I was careless, I forgot I did And now when all is done There is nothing to say You have gone and so effortlessly You have won You can go ahead tell them Tell them all I know now Shout it from the roof top Write it on the sky love All we had is gone now Tell them I was happy And my heart is broken All my scars are open Tell them what I hoped would be Impossible, impossible Impossible, impossible Falling out of love is hard Falling for betrayal is worst Broken trust and broken hearts I know, I know Thinking all you need is there Building faith on love is worst Empty promises will wear I know (I know) And know when all is gone There is nothing to say And if you're done with embarrassing me On your own you can go ahead tell them Tell them all I know now Shout it from the roof top Write it on the sky love All we had is gone now Tell them I was happy And my heart is broken All my scars are open Tell them what I hoped would be Impossible, impossible Impossible, impossible Impossible, impossible Impossible, impossible Impossible, impossible Ooh impossible (yeah yeah) I remember years ago Someone told me I should take Caution when it comes to love I did The prrety reckless link Never wanted to feel Never wanted you to steal my heart Never wanted you to know Never wanted to show I'm weak I'm falling all over myself Trying to be someone else I wish you would dare to walk me home So I wouldn't have to feel alone Always wanted to be Always wanted you to see my heart Always wanted your love Always wanted but never was I"m falling all over myself Trying to be someone else I wish you would dare to walk me home So I wouldn't have to feel alone I'm falling all over myself Dying to be someone else I wish you would dare to walk me home I don't wanna fight the world alone Told you before I've never loved you more I'm falling all over myself Trying to be someone else I wish you would dare to walk me home So I wouldn't have to feel alone I'm falling all over myself Dying to be someone else I wish you were dead and walk me home I don't wanna fight this world alone I don't wanna fight this world alone I don't wanna fight this world alone All alone Odpowiedz Link Zgłoś
dacey proszę . 24.10.10, 12:49 Ania Deko - O nic nie pytaj . : brakuje mi Ciebie i nie wiem czy to po mnie tak jakoś tego nie widać i jak mam ci ufać odchodziłam z lekkim uśmiechem lecz w oczach miałam łzy, bo wiesz że w moim sercu na zawsze będziesz Ty najbardziej sie boje ze juz nie zobacze cie twe slowa przepelnily cala mnie juz nigdy nie ujrzysz mego usmiechu pozwol mi odejsc tak bedzie lepiej bo tylko tego pragne bo tego chce teraz w tej przyjazni, bo milosc umiera. ref. o nic nie pytaj zapomnij co bylo przperaszam za smutek dziekuje za milosc. o nic nie pytaj zapomnij co bylo przperaszam za smutek dziekuje za milosc. czy ty wiesz? czujesz to co ja? w sobie smutek smutek i zal mmm.. wielka pustka w sercu mym brak mi ciebie, spojrzen twych. chce poczuc jak przytulasz mnie, bo czuje ogromna pustkeek bo nie ma cie, chce zebys byl przy mnie , wystarczy mi co teraz bys mnie duchowo wspieral na dobre i na zle.. ( ale nie ma Cie) ref. o nic nie pytaj.. Odpowiedz Link Zgłoś
x.pati.x Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 12:51 Sumptuastic - mów mi szeptem Kasia Cerekwicka - książę. Odpowiedz Link Zgłoś
coloringme Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 12:51 The Fray - How To Save A Life < 3 CM ; * Odpowiedz Link Zgłoś
buszujaca Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 19:16 Może to i dziwne, ale jedyną piosenką, która przychodzi mi na myśl to The Ghost of You - MCR. A teledysk też cudowny (serio, płakałam na nim). Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczta13 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 17.11.10, 19:25 Najbardziej wzruszający tekst ma wedlug mnie piosenka Aerosmith - I don't miss a thing Odpowiedz Link Zgłoś
by_moonlight Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 17.11.10, 20:19 Jest dużo takich pioesnek. Mnie chyba jednak najbardziej wzruszają: Katatonia - Idle blood Metallica - Nothing else matters Odpowiedz Link Zgłoś
iamvegas Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 21.11.10, 20:01 'your guardian angel' RJA potrafi mnie zmiękczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
lucky109 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 20.11.10, 19:27 Hmmm... Tom Felton - Time isn't healing <3 Odpowiedz Link Zgłoś