Dodaj do ulubionych

Smutne wzruszające teksty piosenek...

    • agnes_123 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 18.08.10, 19:34
      justin bieber down to earth
    • gabi_989 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 18.08.10, 19:36
      Hillary Duff - Raise Your Voice
    • schuylervanalen Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 18.08.10, 19:56
      "Near To You" - A Fine Frenzy
      "9 Crimes" - Damien Rice
      "Ale To Już Było" - Maryla Rodowicz ( to ze względu na ostatnie orzstania z wieloma
      osobami. Zawsze przy tej piosence prawie ryczę, bo mi ich przypomina <3)
      "Wherever You Go" - Brian Adams (może nie jest jakoś bardzo smutna, ale wzruszająca)
      "My Immortal" - Evanescence
    • ldn HIM - Join Me 18.08.10, 20:00
      Boska piosenka, zdarzało mi się przy niej rozczulać.
      • meva_ Re: HIM - Join Me 18.08.10, 21:23
        Led Zeppelin- Stairway to heaven
        Pink Floyd- Wish you were here
        • inveteracy_kiss Bieberek ; ***** 19.08.10, 19:30
          JB - Baby serce
          • light Re: Bieberek ; ***** 19.08.10, 21:33
            powiedz, że jesteś prowokacją, bo ja nie wierzę w tak zaślepionych ludzi.
            • inveteracy_kiss Re: Bieberek ; ***** 20.08.10, 02:56
              Nie jestem prowokacją.
              To że wzrusza mnie piosenka " Baby " , nie znaczy że jestem zaślepiona.
              Pewnie nawet nigdy nie słuchałaś tej piosenki bo przecież tak " nie zaślepieni
              ludzie " słuchają porządnej muzyki. sciana Zobaczyłaś że w temacie napisałam
              Bieberek ; ***** i że ta piosenka mi sie podoba to zaraz jestem
              zaślepiona ? No prosze Cie sciana

              Zerknij sobie na tekst :

              Wiesz, że kochasz mnie
              Wiem, że troszczysz się
              Gdy tyko zawołasz, chcę być tam
              Ty jesteś moją miłością
              Ty jesteś moim sercem
              I nie zrobilibyśmy nigdy, przenigdy nic by być daleko od siebie

              Czy my jesteśmy elementem gry?
              Dziewczyna opuściła granie
              My jesteśmy tylko przyjaciółmi,
              Jacy są, powiedz.
              Weź inne prawo spojrzenia w moje oczy
              Moja pierwsza miłość, złamała mi serce, przez pierwszy czas

              Byłem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja)
              kochanie, kochanie, kochanie, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Myślałem, że zawsze będziesz moja

              Dla ciebie, zrobiłbym cokolwiek
              Kolejna szansa kiedy jesteśmy razem
              I zechciej zagrać, to dla takich jak ty.
              Kupię tobie coś
              Kupię tobie powód, czemu byłem łatwy.
              Powodujesz, że się rozsypuje
              Kochanie napraw mnie
              Możesz mnie otrząsnąć, obudzić z tego złego snu.
              Idę na dół, na dół, na dół

              Kochanie, kochanie, kochanie, niee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja)

              Kochanie, kochanie, kochanie, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Myślałem, że zawsze będziesz moja

              Możesz dać mi całą swoją miłość.
              Ale czasami to nie wystarczy
              Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie
              Teraz jestem zupełnie zagubiony
              Możesz dać mi całą swoją miłość.
              Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie

              Byłem, byłem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Jestem jak
              dziecko, dziecko, dziecko, nieee
              Myślałem, że zawsze będziesz moja
              • light Re: Bieberek ; ***** 20.08.10, 10:54
                zacznijmy od tego, że koleś jest totalnie nieszczery, gdyż sam nie rozumie piosenki, którą
                śpiewa. [a i tekst do wyjątkowo głębokich nie należy i mnie osobiście nie poruszył, tak swoją
                drogą]
                • inveteracy_kiss Re: Bieberek ; ***** 20.08.10, 16:59
                  No dobrze Ciebie, nie poruszył a mnie akurat tak.
              • ravenhatred Re: Bieberek ; ***** 24.10.10, 17:27
                Mnie to jakoś nie wzrusza...
              • bfmvfan Re: Bieberek ; ***** 21.11.10, 00:17
                inveteracy_kiss napisał(a):

                > Nie jestem prowokacją.
                > To że wzrusza mnie piosenka " Baby " , nie znaczy że jestem zaślepiona.
                > Pewnie nawet nigdy nie słuchałaś tej piosenki bo przecież tak " nie zaślepieni
                > ludzie " słuchają porządnej muzyki. sciana Zobaczyłaś że w temacie napisałam
                > Bieberek ; ***** i że ta piosenka mi sie podoba to zaraz jestem
                > zaślepiona ? No prosze Cie sciana
                >
                > Zerknij sobie na tekst :
                >
                > Wiesz, że kochasz mnie
                > Wiem, że troszczysz się
                > Gdy tyko zawołasz, chcę być tam
                > Ty jesteś moją miłością
                > Ty jesteś moim sercem
                > I nie zrobilibyśmy nigdy, przenigdy nic by być daleko od siebie
                >
                > Czy my jesteśmy elementem gry?
                > Dziewczyna opuściła granie
                > My jesteśmy tylko przyjaciółmi,
                > Jacy są, powiedz.
                > Weź inne prawo spojrzenia w moje oczy
                > Moja pierwsza miłość, złamała mi serce, przez pierwszy czas
                >
                > Byłem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja)
                > kochanie, kochanie, kochanie, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Myślałem, że zawsze będziesz moja
                >
                > Dla ciebie, zrobiłbym cokolwiek
                > Kolejna szansa kiedy jesteśmy razem
                > I zechciej zagrać, to dla takich jak ty.
                > Kupię tobie coś
                > Kupię tobie powód, czemu byłem łatwy.
                > Powodujesz, że się rozsypuje
                > Kochanie napraw mnie
                > Możesz mnie otrząsnąć, obudzić z tego złego snu.
                > Idę na dół, na dół, na dół
                >
                > Kochanie, kochanie, kochanie, niee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Myślałem, że zawsze będziesz moja (moja)
                >
                > Kochanie, kochanie, kochanie, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Myślałem, że zawsze będziesz moja
                >
                > Możesz dać mi całą swoją miłość.
                > Ale czasami to nie wystarczy
                > Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie
                > Teraz jestem zupełnie zagubiony
                > Możesz dać mi całą swoją miłość.
                > Nikt nie powiedział mi, że ten dzień przyjdzie
                >
                > Byłem, byłem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Jestem jak
                > dziecko, dziecko, dziecko, nieee
                > Myślałem, że zawsze będziesz moja

                To ma być głębokie ?! Dziewczyno, posłuchaj czegoś, co nie jest stworzeniem DOBREJ OBRÓBKI KOMPUTEROWEJ! <br />
                Dziecko, ja chcę być psychologiem, wierz mi, jeszcze kiedyś się do mnie zgłosisz. <br />
                Jak można tego kolesia słuchać?! Pokazać Ci, co to jest głęboki tekst? Ależ proszę bardzo! <br />

                Bezradne me oczy, krwawią w środku ze strachu,
                Przypieczętowaliście swój zgon, kiedy odebraliście co było moje,
                Nie próbuj mnie powstrzymać przed pomszczeniem tego świata,
                żaden głos nie zostanie usłyszany.

                Budzisz demona,
                Dokąd uciekniesz ?
                Krocząc w mroku,
                Obserwuj potok krwi.
                Już niedługo, więc nie próbuj walczyć,
                Twoje słabnące ciało zmierza ku światłu,
                Ten bolesny czas taki samotny , taki wstydliwy,
                Ja nie wracam, nie ma tam nic do osiągnięcia.

                Przerażenie nie ma ograniczeń, doprowadzone do granic,
                Ostrzegałem Cię ale ciągle igrałeś z moimi myślami,
                Czuję , że nie ma ucieczki od tego gniewu,
                Nic nie jest prawdziwe.

                Budzisz demona,
                Dokąd uciekniesz ?
                Krocząc w mroku,
                Obserwuj potok krwi.
                Już niedługo, więc nie próbuj walczyć,
                Twoje słabnące ciało zmierza ku światłu,
                Ten bolesny czas taki samotny , taki wstydliwy,
                Ja nie wracam, nie ma tam nic do osiągnięcia.


                Oddychaj dla mnie,
                Nie budź mnie z tej drzemki,
                Zostań przy mnie,
                Opętanie przejmuje kontrole.

                Widzisz to? Posłuchaj sobie tej piosenki . BFMV - Waking The Demon. To jest mądre, głebokie, a nie jakieś pie*dolone "Baaaaaaby" piszczącego gamonia , który udaje wielkiego gwiazdora!! A Wszytskie jego fanki muszą być totalnie porypane , żeby nie zauważać magii normalnej, świetnej muzyki, którą tworzy GENIALNOŚĆ MUZYKÓW I ICH INSTRUMENTY, a nie obróbka komputerowa...
                Daj se laska siana, idź gryź parapet, albo żuj ławkę, ale nie pieprz mi tu o tym, że Bieber śpiewa głębokie piosenki !!
                I weź nawet nie próbuj mnie tu obrażać, odpisywać , że jestem głupią p*ndą czy inne pierdoły, bo nie wyrobię ...
                A temat twojej odpowiedzi juz totalnie mnie rozwalił " Bieberek ;***** " . Porypało Cię?! sciana To się nazywa dziecko youtube. ech.. co z Wami robią te pieprzone media
                uncertain
                Jeżeli kogokolwiek uraziłam - wybaczcie. Osobiście nic do Bimbera nie mam . W cholerę jest takich " cudownych artystów" jak on, ok . Żyję dalej. Ale jak słyszę, albo czytam, że jakaś podjarana laska mówi, że rozczula się przy "Baby" , to mnie KREW ZALEWA ! Laski, posłuchajcie se prawdziwej muzy, błagam. A nie takie szmelcu.

                Kłaniam siętongue_out

                Brawo dla mnie! Chociaż wiem, że żadnej podjaranej fanki Bimbera nie nawrócę, to przynajmniej dałam ujście mojej frustracji.
              • rememberina Re: Bieberek ; ***** 15.12.10, 20:36
                bez urazy, ale jak dla mnie tekst dość denny i wyklepany...
                • rememberina Re: Bieberek ; ***** 15.12.10, 20:38
                  ...miałam na myśli tekst "Baby", drugi - niezły, głęboki i podoba mi się smile
          • delicious Re: Bieberek ; ***** 15.12.10, 20:59
            Ale z tym Biberem to dowaliłaś do ognia, Skarbie. Naprawdę nie widzisz banału tego tekstu? Co drugi na tym świecie jest taki sam. Wzrusza mnie tylko, że kilkunastolatek, który g.wno wie o dorosłej miłości... uch...
      • ravenhatred Re: HIM - Join Me 17.11.10, 22:34
        Rzeczywiście, tekst ma bardzo smutny... Zgadzam się z Tobą.
        • bfmvfan Re: HIM - Join Me 21.11.10, 00:19
          ravenhatred napisał(a):

          > Rzeczywiście, tekst ma bardzo smutny... Zgadzam się z Tobą.

          Czy to jest sarkazm, czy na prawdę przyznajesz tej lasce rację ?! shock
          • ravenhatred Re: HIM - Join Me 21.11.10, 02:55
            Fakt faktem, to mogło zabrzmieć sarkastycznie... ale w rzeczy samej, przyznaję jej rację. Tekst tego utworu bardzo do mnie przemawia.
            • bfmvfan Re: HIM - Join Me 21.11.10, 18:13
              Aha...
    • light Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 19.08.10, 21:37
      Damian Rice - 9 crimes.
      Brian McFadden - Demons in my dreams.
      DBSK - Darkness eyes.
      Leonard Cohen - Hallelujah - [chociaż bardziej preferuję w wykonaniu Reginy Spektor, czy
      Rufusa Wainwrighta].
      • bfmvfan Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 21.11.10, 00:20
        light napisał(a):

        > Damian Rice - 9 crimes.
        > Brian McFadden - Demons in my dreams.
        > DBSK - Darkness eyes.
        > Leonard Cohen - Hallelujah - [chociaż bardziej preferuję w wykonaniu Reginy Sp
        > ektor, czy
        > Rufusa Wainwrighta].

        Mhm smile Ktoś mądry w końcu brawo
    • kotek.bieberka Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 19.08.10, 21:45
      Jula tamten dzień

      Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze
      Tamten dzień oszukał moją wyobraźnię
      Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki
      Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz
      1.Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy,
      Żałuję moich słów które zadały Ci ból,
      Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być,
      Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam,
      Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie,
      Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem
      Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się
      Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów.

      i jeszcez jeden taki kawałek tej piosenki :

      Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój sen
      W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat
      Na nowo będę kraść Twych oczu jasny blask
      Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil Ref. Tamten dzień rozdzielił nas na
      zawsze Tamten dzień oszukał moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki
      Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz Dziś przeklinam każdą z chwil w
      których wywołałam łzy, Żałuję moich słów które zadały Ci ból, Nieważne jest już
      nic gdy nie mogę z Tobą być, Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam, Bez
      Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie, Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje
      się tłem Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się Wykonać pierwszy ruch by
      odzyskać Cię znów. Ref. Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze Tamten dzień
      oszukał moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki Jeden gest, był
      niepotrzebny nie zaprzeczysz Zazwyczaj nie pamiętam tych chwil przykrych, złych
      dni. My skryci, znów sobie w głowie problem, tracę oddech. Nie powiesz, że znasz
      nas nie jeden moment. Promień w słowie, pamięć wrogiem. Strach pod nogi kładzie
      kłodę. Bo nie wiem już jak mam sam się pozbyć wspomnień, Myśl o Tobie sprawia,
      że wciąż idę w tą stronę, gdzie czekałaś. Codzień i co wdech czuję twój zapach.
      Na barkach jak Cię niosłem, ty się śmiałaś. Wtedy tam nie było dla nas świata,
      Wtedy tylko liczyło się to piękno, które nas już nie otacza. Wtedy myśl o Tobie
      sprawia, że wciąż idę w tą stronę, gdzie czekałaś codzień, i co wdech czuję twój
      zapach. Na barkach jak Cię niosłem ty się śmiałaś. Wtedy tam nie było dla nas
      świata, Wtedy tylko liczyło się to piękno, które nas już nie otacza. Wtedy, żeby
      nie to, byłabyś nadal. Ref. Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze Tamten dzień
      oszukal moją wyobraźnię Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki Jeden gest, był
      niepotrzebny nie zaprzeczysz Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój
      sen W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat Na nowo będę kraść Twych
      oczu jasny blask Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil

      Ja płakałam jak posłuchałam tą piosenkę .!sciana
    • marzycielkaaa_ Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 19.08.10, 21:46
      Miley Cyrus- Stay
      Claudia Pavel- Don't miss missing you
      Rihanna- Cry
      Większość Dj. Decibela np. ,,Tęsknie" ,,To był dobry wiatr"
      Paramore- ,,We are broken"
    • angie2 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 20.08.10, 07:12
      Joe Jonas - Make it right
      Hannah Montana - Still there for me
    • ravenhatred The Old Dead Tree – Even If 24.10.10, 01:18
      I'm walking back home
      In this cold night I'm walking alone
      I've never gone this way before
      Maybe I was wrong
      When I Made this decision
      I should have listened to your recommendations
      The way I always did before
      But everything have changed tonight
      Tormented by spite
      I don't know if I'm wrong or right
      And now that I'm lost in these fields
      Frightened by my own shadow
      I regret what happened
      How could you let me go?
      You gathered so many stars in front of me
      Our life seemed to be fine
      As far as I can remember
      Even if you blinded me
      Even if you lied to me
      Even if you betrayed me
      Don't abandon me!

    • marsjanka115 x__x 24.10.10, 01:28
      Oh’ can’t you see
      You belong to me
      How my poor heart aches
      With every step you take
      Every move you make
      Every vow you break
      Every smile you fake’ every claim you stake
      I’ll be watching you

      ____________________

      She eyes me like a pisces when I am weak
      I've been locked inside your Heart-Shaped box four weeks
      I was drawn into your magnet tar pit trap
      I wish I could eat your cancer when you turn back

      _____________________

      to buy the truth
      and sell a lie
      the last mistake before you die
      so don't forget to breathe tonight
      tonight's the last to say good-bye

      ____________________


      What I've felt
      What I've known
      Never shined through in what I've shown
      Never free
      Never me
      So I dub thee unforgiven

      ________________

      The sky looks dead
      Call my name
      Through the cream
      And I'll hear you
      Scream again

      Black hole sun
      Won't you come
      And wash away the rain
      Black hole sun
      Won't you come, won't you come

      ________________

      So close no matter how far
      Couldn't be much more from the heart
      Forever trusting who we are
      And nothing else matters
      Never cared for what they do
      Never cared for what they know
      But I know

      Never opened myself this way
      Life is ours, we live it our way
      All these words I don't just say
      And nothing else matters



      kwiat
    • frutella_xd Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 08:04
      within temptation -our farewell
      The Red Jumpsuit Apparatus - Your guardian angel
      Alexz Johnson - 2 a.m.
      • frutella_xd Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 09:15
        Jeszcze
        Aqua Timez - Sen no Yoru wo Koete serce
    • zbuntowana676 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 08:20
      Esto llego a su final
      Cuanto te voy a extrañar
      Hoy que debemos partir, dejarlo todo hasta aquí

      Y aunque debo continuar
      Como poderte olvidar
      El recuerdo de ti, esta muy dentro de mi

      Jamas podré remplazar tu amor
      Ni repetir lo que logramos en ti
      Siempre estaré agradecido amor
      Tu me has dado lo que siempre soñé

      Y hoy te digo adiós, te recordaré cuando salga el sol
      Cuando escuché nuestra canción, que hoy que me alejaré
      necesitas saber, que estarás en mi corazón

      Esto llego a su final
      Y aunque me hace llorar
      Hoy me siento feliz, por formar parte de ti

      Se que debemos volar
      Por el momento acabar, terminar
      Te quisiera pedir, que no te olvides de mi

      Jamas podré remplazar tu amor
      Ni repetir lo que logramos en ti
      Siempre estaré agradecido amor
      Tu me has dado lo que siempre soñé

      Y hoy te digo adiós, te recordaré cuando salga el sol
      Cuando escuché nuestra canción, que hoy que me alejaré
      necesitas saber, que estarás en mi corazón

      Cuantas tristezas compartí
      Mis alegrías te las di
      Y hoy te veo partir

      Adiós, te recordaré cuando salga el sol
      Cuando escuché nuestra canción, que hoy que me alejaré
      necesitas saber, que estarás en mi corazón

      Esto llego a su final...
      Estarás en mi corazón
      Siempre en mi corazón
      Esto llego a su final

      Estarás en mi corazón

      ADIOS - POŻEGNANIE

      [PONCHO]
      Dobiegło to końca
      i teraz będę tęsknił,
      dzisiaj musimy
      zostawić to wszystko tutaj,

      [UCKER]
      i chociaż nadal
      nie można zapomnieć
      wspomnienie Was
      jest głęboko wewnątrz mnie

      [ANY]
      Nigdy nie da się zastąpić Waszej miłości
      ani powtórzyć tego, co mogliśmy przeżyć
      miłość zawsze będzie wdzięczna
      daliście mi to o czym zawsze marzyłam

      [WSZYSCY]
      I dzisiaj mówię żegnaj, pamiętaj
      kiedy wzejdzie słońce
      kiedy usłyszysz naszą piosenkę...
      I dzisiaj kiedy Was zostawiam
      musicie wiedzieć
      że pozostaniecie w moim sercu

      [CHRISTIAN]
      Dobiegło to końca
      i chociaż chce mi się płakać
      dzisiaj jestem szczęśliwy
      że stałem się częścią Was

      [DUL I ANY]
      będziemy wolni
      w tej chwili do końca, do zakończenia

      [PONCHO]
      chciałbym prosić
      że nie zapomnicie o mnie

      [ANY]
      Nigdy nie da się zastąpić Waszej miłości
      ani powtórzyć tego, co mogliśmy przeżyć
      miłość zawsze będzie wdzięczna
      daliście mi to o czym zawsze marzyłam

      [WSZYSCY]
      I dzisiaj mówię żegnaj, pamiętaj
      kiedy wzejdzie słońce
      kiedy usłyszysz naszą piosenkę...
      I dzisiaj kiedy Was zostawiam
      musicie wiedzieć
      że pozostaniecie w moim sercu

      [MAY]
      Tyle smutku temu towarzyszy
      radości, którą Wam dałam
      i teraz muszę powiedzieć

      [DUL]
      Żegnaj, pamiętaj
      kiedy wzejdzie słońce
      kiedy usłyszysz naszą piosenkę...

      [WSZYSCY]
      I dzisiaj kiedy Was zostawiam
      musicie wiedzieć
      że pozostaniecie w moim sercu...

      [CHRISTIAN]
      Dobiegło to końca

      [DUL]
      zostaniecie w moim sercu

      [ANY]
      (na zawsze w moim sercu)

      [CHRISTIAN]
      Dobiegło to końca

      [DUL]
      ale zostaniecie w moim sercu...
      Wyłam przy niej jak głupia tongue_outsercecry
    • scaryblood Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 08:55
      3 doors down - here without you
      system of a down - lonely day
      rufus wainwright - hallelujah
      simple plan - save you
      nickelback- savi'n you
    • jade Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 09:01
      Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu takie piosenki jak :
      Kasia Cerekwicka - Książę
      Ania Wyszkoni - Wiem, że jesteś tam
      Happysad - Taką wodą być

      serce
    • orihime_ Snuff 24.10.10, 09:06
      kropeczta13 napisał(a):

      > Tak jak w temacie...
      > Znacie jakies?

      Snuff-Slipknot
      • frutella_xd orihime_ 24.10.10, 09:17
        Wróciłaś ! big_grin
        Widzę, że Ci się nudzi :p.
        • boleyn Re: orihime_ 24.10.10, 09:46
          A ty dlaczego nigdy nie zagadasz ?
          I nie ma cię nigdy na gg !
      • sylciaa Re: Snuff 21.11.10, 01:19
        kocham to serce
    • corba . 24.10.10, 09:27
      każdy ma inny gust , i nie każdemu musi pasować jakaś piosenka ...
      ale ja uwielbiam te:

      * Evanescence - My Immortal
      * Lifehouse - Everything
      * Miley Cyrus - When I Look At You
      * Howard Shore - Jacob's Theme
      * Tom McRae - My Vampire Heart
      • geniaaa . 24.10.10, 12:28
        Dżem - Do kołyski serce
    • cukierkow_a No poroste xDXD 24.10.10, 12:37
      kropeczta13 napisał(a):

      > Tak jak w temacie...
      > Znacie jakies?

      No proste ;p;p

      Shontelle - Impossible
      link

      I remember years ago
      Someone told me I should take
      Caution when it comes to love
      I did, I did
      And you were strong and I was not
      My illusion, my mistake
      I was careless, I forgot
      I did
      And now when all is done
      There is nothing to say
      You have gone and so effortlessly
      You have won
      You can go ahead tell them

      Tell them all I know now
      Shout it from the roof top
      Write it on the sky love
      All we had is gone now
      Tell them I was happy
      And my heart is broken
      All my scars are open
      Tell them what I hoped would be
      Impossible, impossible
      Impossible, impossible

      Falling out of love is hard
      Falling for betrayal is worst
      Broken trust and broken hearts
      I know, I know
      Thinking all you need is there
      Building faith on love is worst
      Empty promises will wear
      I know (I know)
      And know when all is gone
      There is nothing to say
      And if you're done with embarrassing me
      On your own you can go ahead tell them

      Tell them all I know now
      Shout it from the roof top
      Write it on the sky love
      All we had is gone now
      Tell them I was happy
      And my heart is broken
      All my scars are open
      Tell them what I hoped would be
      Impossible, impossible
      Impossible, impossible
      Impossible, impossible
      Impossible, impossible
      Impossible, impossible

      Ooh impossible (yeah yeah)

      I remember years ago
      Someone told me I should take
      Caution when it comes to love
      I did

      The prrety reckless
      link

      Never wanted to feel
      Never wanted you to steal my heart
      Never wanted you to know
      Never wanted to show I'm weak

      I'm falling all over myself
      Trying to be someone else
      I wish you would dare to walk me home
      So I wouldn't have to feel alone

      Always wanted to be
      Always wanted you to see my heart
      Always wanted your love
      Always wanted but never was

      I"m falling all over myself
      Trying to be someone else
      I wish you would dare to walk me home
      So I wouldn't have to feel alone

      I'm falling all over myself
      Dying to be someone else
      I wish you would dare to walk me home
      I don't wanna fight the world alone

      Told you before
      I've never loved you more

      I'm falling all over myself
      Trying to be someone else
      I wish you would dare to walk me home
      So I wouldn't have to feel alone

      I'm falling all over myself
      Dying to be someone else
      I wish you were dead and walk me home
      I don't wanna fight this world alone
      I don't wanna fight this world alone
      I don't wanna fight this world alone

      All alone
    • dacey proszę . 24.10.10, 12:49
      Ania Deko - O nic nie pytaj . :

      brakuje mi Ciebie i nie wiem czy to po mnie tak
      jakoś tego nie widać i jak mam ci ufać

      odchodziłam z lekkim uśmiechem lecz w oczach miałam łzy,
      bo wiesz że w moim sercu na zawsze będziesz Ty
      najbardziej sie boje ze juz nie zobacze cie
      twe slowa przepelnily cala mnie
      juz nigdy nie ujrzysz mego usmiechu
      pozwol mi odejsc tak bedzie lepiej
      bo tylko tego pragne bo tego chce teraz w tej przyjazni, bo milosc umiera.

      ref.
      o nic nie pytaj zapomnij co bylo przperaszam za smutek dziekuje za milosc. o nic
      nie pytaj zapomnij co bylo przperaszam za smutek dziekuje za milosc.

      czy ty wiesz? czujesz to co ja? w sobie smutek smutek i zal mmm..
      wielka pustka w sercu mym brak mi ciebie, spojrzen twych.
      chce poczuc jak przytulasz mnie, bo czuje ogromna pustkeek bo nie ma cie, chce
      zebys byl przy mnie , wystarczy mi co teraz bys mnie duchowo wspieral na dobre i
      na zle.. ( ale nie ma Cie)

      ref.
      o nic nie pytaj..
      • dacey i to jeszcze ; ) 24.10.10, 12:50
        Lifehouse - Everything .

        klik .
    • x.pati.x Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 12:51
      Sumptuastic - mów mi szeptem
      Kasia Cerekwicka - książę.
    • coloringme Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 12:51
      The Fray - How To Save A Life < 3

      CM ; *
    • buszujaca Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 24.10.10, 19:16
      Może to i dziwne, ale jedyną piosenką, która przychodzi mi na myśl to The Ghost
      of You - MCR. A teledysk też cudowny (serio, płakałam na nimwink).
    • kropeczta13 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 17.11.10, 19:25
      Najbardziej wzruszający tekst ma wedlug mnie piosenka Aerosmith - I don't miss a thing
    • by_moonlight Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 17.11.10, 20:19
      Jest dużo takich pioesnek. Mnie chyba jednak najbardziej wzruszają:
      Katatonia - Idle blood
      Metallica - Nothing else matters
      • iamvegas Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 21.11.10, 20:01
        'your guardian angel' RJA potrafi mnie zmiękczyć.
    • lucky109 Re: Smutne wzruszające teksty piosenek... 20.11.10, 19:27
      Hmmm...
      Tom Felton - Time isn't healing
      <3
    • malinka.. Tu 20.11.10, 19:29
      Posłuchaj sobie piosenek verby wink)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka