17.03.11, 11:45
Oglądał ktoś może horror 'Lustra' albo 'Lustra2'?
Co sądzicie na ich temat? suspicious
Ja to oglądałam jak byłam przeziębiona i prawie z łóżka spadłam ze śmiechy, ale podobało mi się big_grin
Obserwuj wątek
    • jojo... Re: Lustra 17.03.11, 11:46
      *śmiechu xD
    • lupitka30 Re: Lustra 17.03.11, 14:36
      oglądałam Lustra xDee i wg mnie beznadziejny film hehe
    • arasha Re: Lustra 17.03.11, 14:48
      co ty gadasz?
      smieszny?
      zajebisty!
      i w kazdej czesci najlepsze byly sceby w laziecne, bosskie !
      łaa az mam ochote obejrzec jeszcze raz big_grin
    • anahi_loveyou Re: Lustra 17.03.11, 18:14
      oglądałam oba i stwierdzam,że bardzo fajny horror . wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka