jojo... 17.03.11, 11:45 Oglądał ktoś może horror 'Lustra' albo 'Lustra2'? Co sądzicie na ich temat? Ja to oglądałam jak byłam przeziębiona i prawie z łóżka spadłam ze śmiechy, ale podobało mi się Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lupitka30 Re: Lustra 17.03.11, 14:36 oglądałam Lustra xDee i wg mnie beznadziejny film hehe Odpowiedz Link Zgłoś
arasha Re: Lustra 17.03.11, 14:48 co ty gadasz? smieszny? zajebisty! i w kazdej czesci najlepsze byly sceby w laziecne, bosskie ! łaa az mam ochote obejrzec jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
anahi_loveyou Re: Lustra 17.03.11, 18:14 oglądałam oba i stwierdzam,że bardzo fajny horror . Odpowiedz Link Zgłoś