Hej

nie wiem czy był już taki wątek,jak tak,to sorry:d
Co w Tomie kochacie najbardziej? Dlaczego go lubicie?

Ja osobiście uważam,że jest bardzo słodki:d Te jego niebieskie oczy i ta rozczochrana blond czupryna



Poza tym on nie gwiazdorzy tak jak inni

Ja go uwielbiam<3
Jak chcecie to możecie sprawdzać nowości o nim na stronie [url=http://
feltbeats.com/]Tekst linka[/url]