kapi 11.03.12, 18:16 Chciałabym się dowiedzieć co o nim myślicie.Czy niepotrzebnie oszpeca dziewczynę czy wręcz przeciwnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stokrotka002 Re: Kolczyk w wardze? 12.03.12, 17:41 Mi się nie podoba, jak dla mnie to brzydko wygląda. No ale są różne gusta Odpowiedz Link Zgłoś
pauluskaaa Re: Kolczyk w wardze? 22.03.12, 21:49 A mi się bardzo podoba.Chociaż to zależy też jaki. Ja sobie planuję zrobić za niedługo,ale taki : img444.imageshack.us/img444/3092/6826457zs5.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
elisss92 Re: Kolczyk w wardze? 22.03.12, 21:50 Mam od prawie 2 lat. To akurat indywidualna sprawa, mi się podobał to zrobiłam Ale uważam, że nie każdemu to pasuje Odpowiedz Link Zgłoś