Dodaj do ulubionych

Kolczyk w wardze?

11.03.12, 18:16
Chciałabym się dowiedzieć co o nim myślicie.Czy niepotrzebnie oszpeca dziewczynę czy wręcz przeciwnie?
Obserwuj wątek
    • stokrotka002 Re: Kolczyk w wardze? 12.03.12, 17:41
      Mi się nie podoba, jak dla mnie to brzydko wygląda. No ale są różne gusta
    • pauluskaaa Re: Kolczyk w wardze? 22.03.12, 21:49
      A mi się bardzo podoba.Chociaż to zależy też jaki. smile Ja sobie planuję zrobić za niedługo,ale taki : img444.imageshack.us/img444/3092/6826457zs5.jpg
    • elisss92 Re: Kolczyk w wardze? 22.03.12, 21:50
      Mam od prawie 2 lat. To akurat indywidualna sprawa, mi się podobał to zrobiłam smile Ale uważam, że nie każdemu to pasuje wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka