Dodaj do ulubionych

defilada 2

21.08.07, 09:59
"Około stu pojazdów i tysiąca żołnierzy przedefilowało warszawskimi Alejami Ujazdowskimi z okazji święta Wojska Polskiego. Nad trasą defiladą przelatywały samoloty i śmigłowce. Paradzie przyglądały się tysiące widzów, zapełniających trasę i boczne uliczki.
Uroczystości rozpoczęły się od przeglądu oddziałów, dokonanego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jadącego w odkrytym samochodzie terenowym. Prezydent przed Belwederem odbierał również defiladę."


dlatego tez szczesliwy jestem i dumny...ze dane mi jest tutaj zlozyc umilowanemu Wodzowi i calemu ludowi walczacemu o prawde i sprawiedliwosc zyczenia wszelkiej pomyslnosci, swietlanej przyszlosci, ktorej opoką i gwarantem jest On sam. Jego zdeterminowany, stanowczy opór stawiany rosyjskiemu i niemieckiemu imperializmowi zasluguje na najwyzszy szacunek. Niech umacnia sie potega IV Rzeczypospolitej i jej nieskrepowany rozwoj, a przede wszystkim postawa umilowanego Wodza niech stanowi przestroge dla wszelkich imperialistycznych knowan, których jedynym podstepnym i cynicznym celem jest zniszczenie owoców sprawiedliwego ładu spolecznego - oraz demokratycznych osiagniec i zdobyczy naszej umilowanej Ojczyzny.
Obserwuj wątek
    • map4 Re: defilada 2 21.08.07, 10:59
      ziu.tek napisał:

      > Uroczystości rozpoczęły się od przeglądu oddziałów, dokonanego przez prezydenta
      > Lecha Kaczyńskiego, jadącego w odkrytym samochodzie terenowym.

      Łeeeeee, ale kicha.

      Prawdziwy wódz prawdziwej armii dokonuje przeglądu wojsk jadąc na koniu, z
      odkrytą szablą w dłoni (jeśli ma doświadczenie frontowe lub chociaż szkołę
      oficerską za sobą) albo ewentualnie z buławą, jeśli jest tylko politykiem.

      Co to za armia, co to za wódz, który ślini się do czołgów stojąc w samochodzie ?
      • pitole.trolle Re: defilada 2 21.08.07, 14:58
        Na cześć jego kurduplowatości - hip, hip chuja!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka