Dodaj do ulubionych

Puls Raszyna

14.12.06, 18:56
Puls Raszyna zaprasza na swoją stronę internetową: www.pulsraszyna.waw.pl.
Możliwość komentowania tekstów, archiwum, więcej zdjęć niż w wydaniu
papierowym, sondy, moderowane forum... A w planach jeszcze więcej, między
innymi raszyńskie złote strony, czyli katalog darmowych ogłoszeń sklepów,
zakładów usługowych itd z podziałem na branże.
Obserwuj wątek
                              • raszyniak2 Re: Puls Raszyna 08.03.07, 22:54
                                Pani Jolu nie pisza skrótowo,ale mają słabych informatorów,którzy "naginają "
                                sprawy ,aby dyskwalifikować innych.Weźmy np artykuł o Trójkach giertychowskich:
                                1)W skład komisji wchodził nie policjant z Raszyna ,ale z Pruszkowa
                                2)Trójki giertychwskie podejmują problem bezpieczeństwa w szkole,a nie kwestie
                                edukacyjne.Tak więc komentarz pani Guzek nie odnosi się do raportu.Ponieważ
                                wynik spotkań z młodzieżą ,pracownikami i rodzicami wypadł pozytywnie ,próbuje
                                się odwrócić uwagę od sedna sprawy.Wynik spotkań:gimnazjum jest szkołą
                                bezpieczną.Z raportem będą zapoznani rodzice,dlaczego nie zapozna się z nim
                                pani Guzek?Czy dlatego,że stało się nie po jej mysli?
                                  • jolka_g Re: Puls Raszyna 08.03.07, 23:07
                                    ja wiem,że młodzież w gim. czuje sie bezpieczna,że nie ma przemocy, że nasze
                                    dzieciaki wiele spraw "załatwiają" sami .moja córka chodzi do tego gimnazjum
                                • red.pdb Re: Puls Raszyna 09.03.07, 01:40
                                  > Pani Jolu nie pisza skrótowo,ale mają słabych informatorów,którzy "naginają "
                                  > sprawy ,aby dyskwalifikować innych.Weźmy np artykuł o Trójkach giertychowskich:
                                  > 1)W skład komisji wchodził nie policjant z Raszyna ,ale z Pruszkowa

Kto nagiął fakty i od jakiej sprawy próbował odwrócić naszą uwagę sprzedając nam
                                  mylną informację, że policjant nie był z Raszyna, ale z Pruszkowa? Bardzo jestem
                                  ciekaw.
                    • halibutt Re: Puls Raszyna 09.03.07, 02:19
                      adatoniewypada5 napisała:
                      > A ja czytam w stopce redaktor naczelny.Może mamy inne stopki?Ja czytam na
                      > www.pulsraszyna.waw.pl

To dość prosta sprawa. Zgodnie z prawem w wydaniu papierowym publikuje się
                      nazwisko red-nacza i nazwę (lub nazwisko) wydawcy. W przypadku strony
                      internetowej nie jest to ani wymagane prawem, ani specjalnie istotne.

> Jak myślisz Jolka ,coś ukrywają?

Jak widać choćby z tego forum kontakt z nami nie jest utrudniony a na wszelkie
                      pytania odpowiadamy, więc chyba jednak nie. No ale zawsze można insynuować
                      jakieś niejasne machinacje, tylko po co?

> No właśnie pytam o tą niespójność-dziennikarze,którzy mają być rzetelni są tacy
                      > nierzetelni.

Byłbym wdzięczny za konkrety (zawsze publikujemy sprostowania jeśli niechcący
                      popełnimy pomyłkę).

• halibutt Re: Puls Raszyna 27.03.07, 04:08
        Przykro mi, nie wiem czyj to pomysł. Wiem kto mi o tym opowiedział - i tę
        informację podałem w tekście. A kto to sfinansuje - proponuję turniej
        zgaduj-zgadula. Trzy strzały.
        • ziggyksiazek Re: Puls Raszyna 27.03.07, 08:47
          Halibutt, jako zacnemu dziennikarzowi, nie przyszło ci do głowy zapytać:
          - dlaczego zbiornik retencyjny na Wypędach, czyli idąc z biegiem strugi na
          końcu gminy? i chyba jeszcze jakiś kanał żeglugowy trzeba będzie wykonać
          - kiedy Raszynka ostatni raz wylała czyniąc szkody mieszkańcom
          - kto ma w tym 'interes' czyli grunty nad rzeczką
          - kto wpadł na pomysł zbiornika 1ha x 1m jeśli na terenie gminy posiadamy już
          znacznie większy (w tym kilka zupełnie suchych)

TOCHIBA nie trzymasz ręki na pulsie
          • halibutt Re: Puls Raszyna 27.03.07, 14:53
            Dziękuję za komplement smile A co do reszty - przyszło mi do głowy, ale odpowiedzi
            uznałem za mało "niusiarskie". Odpowiednio:
            - bo tam jest miejsce, ale raczej i tak IMUZ przejdzie
            - o ile dobrze pamiętam monografię H. Kaszubu - w latach sześćdziesiątych. Co
            jednak nie zmienia faktu, że rzeczywiście rzeki potrafią wylewać. Odra na serio
            ostatni raz wylała w 1905. Potem była spokojną, skanalizowaną rzeczułką aż do
            niespodzianki w 1997. Moim skromnym zdaniem koszty utrzymania i budowy
            zbiorników, jazów i wałów są i tak niższe niż koszty odbudowy. Zwłaszcza że tę
            ostatnią muszą ponosić mieszkańcy z własnych kieszeni, a nie z podatków.
            - Zapewne wiele podmiotów. IMUZ, ministerstwo, Agencja, osoby prywatne... Ktoś
            konkretny Pana interesuje?
            - to nie jest pomysł zbiornika 1 ha x 1 m, o ile dobrze zrozumiałem było to
            jedynie obrazowe przedstawienie jego pojemności. Równie dobrze można zbudować
            studnię o promieniu metra i odpowiedniej głębokości wink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka