Dodaj do ulubionych

Chemia VIP

07.09.08, 16:43
Witam wszystkich,
czy ktoś z Was słyszał o mozliwości korzystania z "lepszej" chemii
na którą trzeba się zapisywać w NFZ? Jeśli ktoś wie coś na ten
temat to prosze o informację. Jestem w stanie zapłacić nawet za 1
dawkę aby tylko to przyniosło choć nutę nadziei.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka