Dodaj do ulubionych

jaki to kolor Didymosa ?

11.10.07, 11:13
cgi.ebay.de/Tragetuch-Babytragetuch-incl-DIDYMOS-Anleitung-340-cm_W0QQitemZ320153377688QQihZ011QQcategoryZ77128QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
nie moge znalezc w necie - moze ktos z was orientuje sie jak nazywa sie ten
kolor i w jakich latach byl produkowany ?
Obserwuj wątek
    • petisu Re: jaki to kolor Didymosa ? 11.10.07, 11:23
      W galeri na stronie Didymosa jest podobna chusta. Wyślij im zdjęcie
      z zapytaniem, powinni odpowiedziec. :)
    • donkaczka Re: jaki to kolor Didymosa ? 11.10.07, 11:43
      to nie didymos
      chusta to pola, szwajcarska, dolaczona jest instrukcja od didymosa tylko ;)
      • ewold donkaczka 11.10.07, 12:28
        dzieki Donkaczka jestes niezastapiona :)

        ja w ogole nie znam niemieckiego ;) ale za to kolorek mi sie spodobal dlatego
        bylam zainteresowana :)

        A co to za chusty ? jak sie sprawuja ? wiesz moze ?
        • chustomania_marcin Re: donkaczka 11.10.07, 15:18

          Chusty Pola sa produkowane przez szwajcarska firme ZEWI. Ich oferta to 5
          dlugosci w 6 kolorach. Oferowane dlugosci to 3,00 - 3,40 - 4,00 - 4,50 - 5,00m.
          Material jest technicznie porownywalny do Hoppow i Didymosa (moze ciut grubszy).
          Jedyny minus tej chusty to brak oznakowania srodka chusty. Plusy to "Oeko-Tex
          100" oraz mozliwosc prania w 60°C.



          p.s

          Nie martw sie sa juz niedaleko PL ;))))


          Marcin
          • ewold Re: donkaczka 11.10.07, 16:46
            Ha, ja mam rodzine w Szwajcarii wiec dlatego tak sie zainteresowalam ;)

            czyzbyscie przymierzali sie i do tych chust ? :))

            Zaraz poszukam w necie jakie maja kolorki bo ten z linku podoba mi sie baaardzo :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka