Dodaj do ulubionych

po spotkaniu w OKU

13.10.07, 18:38
baaaardzo dziękujemy za wspaniałe popołudnie.
to niesamowite jak bardzo nasze chustomaluchy rosną- co spotkanie są coraz
większe i mądrzejsze :-)
i wielkie dzięki dla autorów szarlotek- pyyyyyyyycha,może następnym razem
umówimy się na konkurs ciastowy (nie mylić z chustowym :-)- na najepszy
sernik, makowiec, i.t.d...a w drodze powrotnej zaczepił mnie pan w wieku późno
średnim i powiedział: "paaani, ja to ze wschoooodu jestem, z kreeeesów. u nas
tylko tak się dzieci nosiło a pani patrzy jaki przystojny wyrosłem, chusta to
MAJSTERSZTYK" :-)
Obserwuj wątek
    • kakot Re: po spotkaniu w OKU 13.10.07, 18:57
      hyyy...
      dopiero głęboką zimą będę w W-wie tak, żeby na spokojnie w sobotę móc gdzieś wyskoczyć... Uprzejmie proszę podtrzymywać tradycję do tego czasu!
      • agamamaani Re: po spotkaniu w OKU 13.10.07, 19:16
        tradycję mamy aż do kwietnia zakontraktowaną :) aby Trzecko czyjeśmogłl jeszcze
        być ;)
        a jak dobrze pójdzie to cały rok możemy :D

        było super.. głośno, pysznie ( chcę przepis na tą szarlotkę - nie tą co miała
        pianę z jajek na wierzchu ( bo tej niestety nie mogłam spróbować :( a kusiła.. )
        jak dzieci pójdą spać to powklejam zdjęcia do galerii :)
        następne spotkanie bardziej utematycznimy (kto będzie mógł będzie wiązał
        plecaczki.. oprócz tego ciasta mile widziane

        Bartku, Pani Dyrektor - DZIęKUJEMY :) zapraszamy na następny raz na wiązanie
        dzieci na plecach.. oj będzie się działo :)

        przypominam 3 listopada o 11.

        w tzw. międzyczasie możemy sie na kawie np. w Lolku spotkać :)
        buziaki i dziekuje :)
        chusty rulez.

        ps. pan szatniarz był zachwycony :p
    • agamamaani zdjęcia 13.10.07, 19:34
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,621,67248668,70459833.html
      niestety ze mnie d.. a nie fotograf :( cześć wyszła kompletnie nie ostra może
      ktoś kto miał lepszy aparat się pochawli zdjęciami :)
      Solidna, MArta_nie_Martka to uśmiech do Waszych mężów :D
    • visenna2 Re: po spotkaniu w OKU 13.10.07, 20:10
      Bardzo dziękuję za spotkanie:) Miło Was było zobaczyć:)
    • 377sil Dziękujemy! 13.10.07, 20:24
      Dołączam swój głos do ogółu. Cieszę się, że mogłam Was poznać,
      Dziewczyny,a za mozliwość pomacania i wypróbowania różnych wiązanek
      też dzięki. Agamamaani, jak będziesz miała chwilkę, odbierz priva.
      • mamalina proszę (na priw?) przepis na szarlotkę 13.10.07, 21:01
        Dziś był urodzaj szarlotkowy – tę Mamy Ruszki wzięłam częściowo do domu i tu
        się cieszyła wielkim wzięciem. A tę Silową pożarliśmy na miejscu, widać jabłka
        na miodzie są na tę porę wskazane. No i bylo też dopychanie, po hobbiciemu, po
        kątach żołądka ciasteczkami w czekoladzie, ciastem drożdżowym, makowcem, Bóg wie
        czym…
        Gdzieś tam w tle jakieś chusty – tak, były…
        Porównanie Lillibulle, Nati, Lany, Hoppa, Didka… chyba nic nie pominęłam. Lana
        wyraźnie twardsza, pomiędzy resztą różnice minimalne. A ile ciekawych kolorów!
        Fajne Kozy i samoróba miętkowa - ach!!!
        No a basen z piłeczkami – same rozumiecie, hit nad hity :D

        Do zobaczenia w początku listopada!
      • lizzy9 Re: Dziękujemy! 13.10.07, 21:04
        My tez dziekujemy za spotkanie, bylo super, te dwie godzinki tak
        szybko przelecialy, a ciasta to bomba. Mamalina, dzieki za pomoc w
        wiazaniu plecaczka.
        • ekomama Re: Dziękujemy! 13.10.07, 21:19
          Dzięki również za to grono mam, tatusiów i dzieciaczków!

          Następnym razem dotrę mam nadzieję z moim Jo, bo w tych piłkach to się ubawi że hej.
    • zuza112 Re: po spotkaniu w OKU 13.10.07, 21:31
      oj fajnie było, fajnie... Dużo nas, dzieciaki miały niezłą zabawę w
      basenie z piłeczkami i naprawdę dało się pogadać... zwłaszcza w
      pomieszczeniu kuchennym, gdzie było wyjątkowo słodko! Ciasta
      pyyyszne, atmosfera - również. Jak zawsze w gronie mam i tatusiów
      chustowych. Fajnie było poznać nowe osoby i spotkać stałe
      bywalczynie chustospędów. No i popodziwiać nowe nabytki, rozbudzić
      apetyty albo chociaż trochę pozazdrościć. Dzięki Agomamoani za
      zorganizowanie tak miłego miejsca spotkań, wszak zima zbliża się
      wielkimi krokami,a w OKU tak sympatycznie i cieplutko...
      • inga300 Re: po spotkaniu w OKU 13.10.07, 22:15
        Było suuuper, kolorowo, pysznie i wesoło :)))
        Bardzo się ciesze że mam już z kim podróżować z dalekiego Milanówka :)
        Dzięki, pozdrawiam i do zobaczenia w listopadzie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka