aaacapulco
13.10.07, 18:38
baaaardzo dziękujemy za wspaniałe popołudnie.
to niesamowite jak bardzo nasze chustomaluchy rosną- co spotkanie są coraz
większe i mądrzejsze :-)
i wielkie dzięki dla autorów szarlotek- pyyyyyyyycha,może następnym razem
umówimy się na konkurs ciastowy (nie mylić z chustowym :-)- na najepszy
sernik, makowiec, i.t.d...a w drodze powrotnej zaczepił mnie pan w wieku późno
średnim i powiedział: "paaani, ja to ze wschoooodu jestem, z kreeeesów. u nas
tylko tak się dzieci nosiło a pani patrzy jaki przystojny wyrosłem, chusta to
MAJSTERSZTYK" :-)