pimpus76
22.12.10, 22:41
moj pimpus byl wczoraj u fryzjera.ladnie jest obciety itd... .teraz dopiero zauwarzylam ze ma duza plamke na jajku(taka dosyc ciemna)na brzuszku ma kilka jasnych wiem ze to normalne.czy spotkaliscie sie z takim czyms?i teraz musze go pilnowac zeby nie gwalcil misia ,bo chyba za krotko mu wycieli wloski.bo ma podraznienie.na szczescie nie drapie sie.przemywam mu to przegotowana woda.mam nadzieje ze te plamy (i te duze )to normalka.bo jestem strasznie przewrazliwiona na punkcie zdrowia mojego pimpusia.