kasiateresa 12.07.08, 16:21 z czarnych jagód na zimę? Poradzcie proszę. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiolunia79 Re: Co zrobić 12.07.08, 16:35 *wysuszyć-dobre na sprawy żołądkowe *sok *zamrozić Odpowiedz Link
b-b1 Re: Co zrobić 13.07.08, 09:45 Dzemy!!!! Kazdego roku robię dżemy z jagód i w jakiejkolwiek ilości robię-wszystkie "schodza". Częśc mroże do pierogów. Odpowiedz Link
irenazu Re: Co zrobić 13.07.08, 09:52 Moja mama wekowała same jagody w słojach.Po otwarciu były jak świeże. Po prostu suche jagody do wyparzonego i suchego słoja,zakręcić i wekować przez ok.20 min. we wrzącej wodzie. Odpowiedz Link
exotique Re: Co zrobić 13.07.08, 09:53 DZEM- moze byc z samych jagod, albo z dodatkiem jezyn i borowek. No i luzem pomrozic- do deserownp. Pierogi? Odpowiedz Link