Dodaj do ulubionych

Co zrobić

12.07.08, 16:21
z czarnych jagód na zimę? Poradzcie proszę.
Obserwuj wątek
    • wiolunia79 Re: Co zrobić 12.07.08, 16:35
      *wysuszyć-dobre na sprawy żołądkowe
      *sok
      *zamrozić
      • b-b1 Re: Co zrobić 13.07.08, 09:45
        Dzemy!!!!
        Kazdego roku robię dżemy z jagód i w jakiejkolwiek ilości robię-wszystkie
        "schodza". Częśc mroże do pierogów.
        • irenazu Re: Co zrobić 13.07.08, 09:52
          Moja mama wekowała same jagody w słojach.Po otwarciu były jak świeże. Po prostu
          suche jagody do wyparzonego i suchego słoja,zakręcić i wekować przez ok.20 min.
          we wrzącej wodzie.
    • exotique Re: Co zrobić 13.07.08, 09:53
      DZEM- moze byc z samych jagod, albo z dodatkiem jezyn i borowek.
      No i luzem pomrozic- do deserownp. Pierogi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka