Dodaj do ulubionych

Zydowskie jedzenie jest lepsze niz bulgarskie.

IP: *.look.ca 29.03.02, 21:45
Obserwuj wątek
    • Gość: Fredzio Re: Zydowskie jedzenie jest lepsze niz bulgarskie. IP: *.tnt4.s2.uunet.de 29.03.02, 22:08
      Jakie Zydowska Kuchnia ma 12o Smak z 120 Krajow i jeden z nich Bulgaria
      to co piepszysz Towarisz ?
    • Gość: . Re: Zydowskie jedzenie jest lepsze niz bulgarskie. IP: *.sympatico.ca 10.04.02, 15:55
      • Gość: Kucharz Re: Zydowskie jedzenie jest lepsze niz bulgarskie. IP: 168.103.126.* 10.04.02, 15:58
        Zydowskie jedzenie nalerzy do najgorszych. Naprawde niesmaczne i niezdrowe.
        Smaczna kuchnia to turecka, arabska, perska, hinduska i wiele innych. Zydowskie
        jedzenie smakuje prawie tak jak wschodnio europejskie - zle.
        • Gość: Israel Do Kucharza IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 16:15
          Czy potrafisz wymienić ściśle żydowskie jedzenie? Moim zdaniem całą kuchnię wschodnią należy
          traktować łącznie. Izraelczycy jedzą przecież to samo, co Arabowie: chlebki pita, hummus, tahinę,
          super słodkie ciasteczka. Moim zdaniem żydowskie potrawy to jedynie gęsi pipek, wątróbka i karp po
          żydowsku, chałka, czulent, pascha ... i nie potrafię wymienić innych typowo żydowskich potraw. Może
          Ty, jako kucharz, wiesz więcej.
          • Gość: Kucharz Re: Od Kucharza IP: 168.103.126.* 10.04.02, 16:34
            Kuchnia Izraelska moze miec wiecej nalecialoscci smakow bliskiego wschodu, nie
            jest to typowa kuchnia zydowska, ktora jest pochodzenia polskiego, -
            wschodnioeuropejskiego.
            Masz racje to sa potrawy zydowskie. Wiem tylko ze kiedy ide do zydowskiej
            restauracji to poprostu nic mi tam nie smakuje, pieczywa na tluszczu kurzym, i
            przesada z mieszaniem miesa i mlecznych produktow. Popatrz sie ze zydzi
            wygladaja niezdrowo, pomijajac choroby genetyczne. A karp nalezy do moich
            najmniej smacznych ryb - te osci i smak blota. Nowa kuchnia zydowska ktora
            przyjmuje duzo potraw z innych krajow jest zdrowa i smaczna , ale tak naprawde
            nie jest juz zydowska.
            Podobnie kuchnia polska wymieniana w encyklopedi Britanica jako jedna z 5
            glownych kuchni swiata(?) byla nieszmaczan w okresie komunizmu. Teraz jest
            coraz bardziej wyrafinowana i tym leprz im wiecej urzywamy jarzyn i ziol.
            Nietylko schaboszczak, kabanos, grzybki w occie, salceson, nozki w galarecie i
            okropne flaczki.
            • Gość: Pytanek Pytanko IP: *.net-linx.com 10.04.02, 18:40
              Gość portalu: Kucharz napisał(a):

              > Kuchnia Izraelska moze miec wiecej nalecialoscci smakow bliskiego wschodu, nie
              > jest to typowa kuchnia zydowska, ktora jest pochodzenia polskiego, -
              > wschodnioeuropejskiego.
              > Masz racje to sa potrawy zydowskie. Wiem tylko ze kiedy ide do zydowskiej
              > restauracji to poprostu nic mi tam nie smakuje, pieczywa na tluszczu kurzym, i
              > przesada z mieszaniem miesa i mlecznych produktow. Popatrz sie ze zydzi
              > wygladaja niezdrowo, pomijajac choroby genetyczne. A karp nalezy do moich
              > najmniej smacznych ryb - te osci i smak blota. Nowa kuchnia zydowska ktora
              > przyjmuje duzo potraw z innych krajow jest zdrowa i smaczna , ale tak naprawde
              > nie jest juz zydowska.
              > Podobnie kuchnia polska wymieniana w encyklopedi Britanica jako jedna z 5
              > glownych kuchni swiata(?) byla nieszmaczan w okresie komunizmu. Teraz jest
              > coraz bardziej wyrafinowana i tym leprz im wiecej urzywamy jarzyn i ziol.
              > Nietylko schaboszczak, kabanos, grzybki w occie, salceson, nozki w galarecie i
              > okropne flaczki.

              "Encyclopedia Britanica" mowisz? A pod jakim haslem?
    • Gość: Rybka Re: Węgierski jedzenie jest lepsze niz zydowskie. IP: *.acn.pl / 10.131.129.* 10.04.02, 19:29
      Gość portalu: ruski napisał(a):


      • Gość: kucharz Re: Węgierski jedzenie jest lepsze niz zydowskie. IP: 168.103.126.* 10.04.02, 20:30
        well, bracie, najleprza jest meksykanska!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka