Dodaj do ulubionych

Czip lejber

22.02.08, 23:30
Do wzięcia w USA:

"... the company is not ruling out shifting final assembly of the
aircraft to a US site, as part of an attempt to offset the strength
of the Canadian dollar in relation to the US dollar, ..."

money.cnn.com/news/newsfeeds/articles/newstex/AFX-0013-23221028.htm
Obserwuj wątek
    • polski_francuz A ja 23.02.08, 08:20
      myslalem, ze zrobia to w Polsce. Przeciez zlotowka jeszcze ciagle slabsza od $ a
      ludzie o wiele bardziej pracowici...

      PF
      • dritte_dame Re: A ja 23.02.08, 12:40
        polski_francuz napisał:

        > Przeciez zlotowka jeszcze ciagle slabsza od $

        Masz nieaktualne informacje.
        Złotówka w ciągu ostatnich czterech lat jest mocniejsza od USD, EUR,
        GBP oraz od wszystkich innych europejskich walut spoza strefy euro.
        (Mocniejsza waluta to taka, której kurs ciągle relatywnie wzrasta.)

        Użyj poniższego kalkulatora żeby sprawdzić:

        www.bankofcanada.ca/en/rates/exchform.html
        • polski_francuz Re: A ja 23.02.08, 17:20
          Dzieki za info. Od dzisiaj moje zachowanie wobec tych, ktorzy sie urodzili w strefie USD, GBP i EUR zacznie cechowac duma i poczucie sily ze zlotowki...

          Nie sadzisz, ze po regulacjach rynku US a wiec:

          .odpisu pozyczek durnych amerykanskich bankow (subprimes);
          .zmiana prezydenta;
          .poprawie bilansu handlu zagranicznego i zadluzenia budzetu...

          dolar nie podrosnie?

          PF
    • picard2 Re: Czip lejber 23.02.08, 12:02
      dritte_dame napisała:

      > Do wzięcia w USA:
      >
      > "... the company is not ruling out shifting final assembly of the
      > aircraft to a US site, as part of an attempt to offset the strength
      > of the Canadian dollar in relation to the US dollar, ..."
      >
      pisałem w związku z tym a propos Airbus.Niemcy i Francja zaczynają
      się budzić i starają sie przenieść cześć produkcji poza zonę euro.
      Na przykład A320 jest budowany w kilku krajach w tym w Chinach.
      Teraz ekonomiści zastanawiają sie czy system Boeinga budujemy w
      kilkunastu fabrykach składamy w USA jest słuszny.Na przykład
      Dreamliner (B787) ma większe opóźnienie w dostawach niż A380 z tych
      samych powodów niemożliwość kontroli dużej ilości miejsc produkcji.
      należy się zastanowić nad moralnością przerzucania produkcji tam gdzie siła
      robocza jest tania i ustalić kiedy USA przestana żyć za
      pieniądze innych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka