30.12.06, 21:54
Witam
Nazywam się Kacper Shikeli i poszukuję aktorów i statystów do animowanego
filmu. Poszukuję osób w każdym wieku.
Zdjęcia próbne odbędą się 16.01.2007 i 23.01.2007 w Łodzi w legendarnym
studiu SE-MA-FOR na które serdecznie zapraszam. Zainteresowane osoby proszę o
przesłanie danych na mój adres na kacpershikeli@gmail.com lub
kacpershikeli@wp.pl

więcej o filmie na:
www.se-ma-for.com/przygotowanie/Abstrakcja/index.htm
Obserwuj wątek
    • Gość: wiola Re: Animacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.07, 22:51
      czy ktoś z was przesłał dane? bo ja tak i od dwóch tygodni nie mam żadnej
      odpowiedzi. Kwalifikacja na podst.danych? Droki Autorze postu.... o co chodzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka