Dodaj do ulubionych

chce isc do apteki...

IP: *.kielnet.net 10.11.06, 08:57
zapytac czy maja gripex na noc, ale wrzucilam to w google i okazalo sie ze
raczej nie maja:( wiec napiszcze prosze jak powiedziec: szukam srodka na
grype ktory ulatwia zasypianie? dziekuje za pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: Koala Re: chce isc do apteki... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.11.06, 09:13
      Wikmedinait -tak sie to wymawia i jest bardzo popularne, nie dla ludziu z
      nadcisnieniem ;-)
      • Gość: chora Au Pair Re: chce isc do apteki... IP: *.kielnet.net 10.11.06, 09:17
        dzieki, rozumiem ze podales mi wersje fonetyczna:) a jak sie to pisze w
        oryginale? i ile kosztuje? pozdr
        • Gość: Koala Re: chce isc do apteki... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.11.06, 09:36
          www.apotheke.de/shop/suche_artikel.php?site=Sonderangebote&pid=apotheke&sid=0d60679d4996086d8c61f79a4978e922&s=1&suche=wik+medinite&IMAGE.x=0&IMAGE.y=0

          WICK MediNait
          Erkältungssaft für die Nacht. 7,37€ ale to online, w aptece moze byc drozsze
        • tiggerific Re: chce isc do apteki... 10.11.06, 11:04
          albo to:
          tiny.pl/rpzx
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka