Dodaj do ulubionych

Glupie czerwone:(

IP: *.planetab3.net / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 17:56
Czesc dziewczyny !! Chcialabym Waszapytac czy znacie jakis sposb na
zaczerwienione piety. Jakies miesiace temu po zakupie nowych butow i jednym
dniu w nich spedzonych starla mi sei skora nna pietkach, krwawila i w ogole
koszmar:( odstawilam je na 2 tygodnie az sie wszystko zagoilo i oddalam do
rozbicia te buciska..A teraz slonko nowe klapeczki, czas odslonic stopy. A te
piety wygladaja strasznie!!! SA czerwone a jak sie zrobi zimno to przybieraja
kolor siny..ble dbam bardzo o siebie, uzywam roznych kosmetykow do
pielegnacji stop ake nie mam pojecia co pomoze na te piety:( Pomozcie
Obserwuj wątek
    • Gość: druga Re: Glupie czerwone:( IP: *.retsat1.com.pl 22.06.04, 19:29
      Wiem co czujesz. Mam ten sam problem. Albo są czerwone albo sine. Niestety też
      nie wiem co z tym zrobić. Może ktoś nam coś poradzi.
      • Gość: kamka Re: Glupie czerwone:( IP: *.chello.pl 22.06.04, 22:26
        jak chodzicie w butach to raczej piet nie widac, eh? :P
        • Gość: Pietka2 Re: Glupie czerwone:( IP: *.planetab3.net / *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.04, 09:46
          wiesz Kamka chodzilo o to ze jest lato i teraz czas zalozyc ladne klapeczki czy
          andalki..a nie uwazasz ze kobieta owinna miec ladne zadbane stopy wlacznie z
          pietamiu nawet jak ich czesto nie widac:)?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka