caldwell
17.09.06, 17:38
Przeczytałam o Jaśkowym Dworze, że pięknie i artystycznie..., pojechałam:
ładnie dość, główna i jedyna :( atrakcja w postaci dworu to część prywatna
własciciela i wstęp wzbroniony, na piękne widoki to ja sobie w tamtych
okolicach mogę popatrzeć bez płacenia 20 zł/doba za zgniłe łóżko w
zagrzybiałym 10 osobowym pokoju ze zdartym PRL-owskim linoleum
w "pawilonie" z kartonu, całość szumnie zwana klasą turystyczną...
Kto im dał pozwolenie na wynajmowanie takiego czegoś co nie spełnia
standardów, jest śmierdzące i z zeszłej epoki, zawiodam się, bo to prywata
jakiegoś "przedsiębiorczego" (przepraszam za porównanie uczciwych
Przedsiebiorców) Pana...., który tylko PR ma niezły, żal....:((( WSTYD Panie
Właścicielu...