sylwu-s3066 20.07.08, 22:17 witam dzisiaj dostalam goraczke ponad 38 stopni i wzielamapap po jakim czasie moge znowu karmic piersia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaeira Re: goraczka 20.07.08, 22:24 Od razu. APAP -czyli paracetamol - jest lekiem dozwolonym przy karmieniu. Nie musisz robić żadnej przerwy w karmieniu przy jego braniu. To samo dotyczy ibuprofenu (np. Ibuprom). PS. z gorączką, nawet bardzo wysoką, też można spokojnie karmić. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwu-s3066 Re: goraczka 20.07.08, 22:56 DZIEKI a co do tej goraczki to tak doradzala polozna zeby powyzej 38 stopni nie karmic Odpowiedz Link Zgłoś
basiak36 Re: goraczka 20.07.08, 23:04 To oczywiscie nieprawda, karmic jak najbardziej mozna przy goraczce. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=77676421&v=2&s=0 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=59022619&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś