20.07.08, 22:17
witam dzisiaj dostalam goraczke ponad 38 stopni i wzielamapap po
jakim czasie moge znowu karmic piersia?
Obserwuj wątek
    • kaeira Re: goraczka 20.07.08, 22:24
      Od razu.
      APAP -czyli paracetamol - jest lekiem dozwolonym przy karmieniu. Nie musisz
      robić żadnej przerwy w karmieniu przy jego braniu. To samo dotyczy ibuprofenu
      (np. Ibuprom).

      PS. z gorączką, nawet bardzo wysoką, też można spokojnie karmić.
      • sylwu-s3066 Re: goraczka 20.07.08, 22:56
        DZIEKI a co do tej goraczki to tak doradzala polozna zeby powyzej 38
        stopni nie karmic
        • basiak36 Re: goraczka 20.07.08, 23:04
          To oczywiscie nieprawda, karmic jak najbardziej mozna przy goraczce.

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=77676421&v=2&s=0
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=59022619&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka