diin 09.07.07, 10:05 Mój były dostał, (jak co roku) premię w pracy… jakieś kilka tysięcy. Wiec się szarpnął i kupił małemu klocki ze stacji benzynowej za 30 zł… no nic, ale poczekamy jeszcze, może się na coś dla syna jednak szarpnie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grzanka23 Re: gest taty 09.07.07, 11:04 I tak dobrze,ze za 30 zl.Nasz tatus jak nie zapomni to kupuje gumowe lizaczki i czekolade milki.Niewazne czy to urodziny czy imieniny.Zabawek nie kupuje. Odpowiedz Link Zgłoś
ell202 Re: gest taty 09.07.07, 11:51 )))) najtansze kredki, ktorymi nie da sie rysowac ...a i powiedzial,ze odmaluje dla malego swoj rowerek z dziecinstwa (po starszym bracie mial,wiec to juz naprawde antyk z lat 70tych) Odpowiedz Link Zgłoś
majka_martyna Re: gest taty 09.07.07, 13:07 bywa w róznych krajach( praca) jeszcze synkowi nawet samochodzika nie przywiózl,nawet na urodziny;// gest??? poprosiłam go aby kupił koszyk na wozek w ramach alimentów ale nie chcial za to kasy Odpowiedz Link Zgłoś
savemyself Re: gest taty 09.07.07, 15:26 może to zaraźliwe -moj też sie szarpną w ten weekend na prezenty! po raz pierwszy od roku!!! raczej z dolnej połki, ale dziewczynki bardzo sie ucieszyly! w koncu nie co dzien dostają prezenty od taty a swoją drogą to ciekawe kiedy znowu zrobi taki gest... Odpowiedz Link Zgłoś
mama_ameleczki Re: gest taty 09.07.07, 18:17 ale przynajmniej cos. przynajmniej pamietali Odpowiedz Link Zgłoś
womenia Re: gest taty 09.07.07, 18:57 Tata mojego synka nie ma zasobnego portfela. Kupuje zabawki za 300zł. Potem je same ziemniaki, chleb i jabłka. Przykażdym spotkaniu z synkiem powtarza i przypomina Małemu, że to od taty dostał taką zabawkę i "tatuś wszystko mu kupi". Mój ukochany 5 latek powoli jest zmanierowany. Powtarza wkoło, że będzie miał wszystkie zabawki,bo tata bardzo go kocha! Boję się czy nie doprowadzi to do czegoś złego.!? Odpowiedz Link Zgłoś
ell202 Re: gest taty 09.07.07, 19:59 Mi sie zdaje,ze zupelnie przypadkiem nabyli byleco-taka sciema,ze COS daje wielki tatus terefere... Powiedzial,ze odmaluje ten rowerek,ale to mistrz obiecanek,mocny w gebie. Odpowiedz Link Zgłoś
cyganka0 Re: gest taty 09.07.07, 20:09 MOj eks do rozprawy kupowal. Teraz jest w irlandii i pracuje w zawodzie jako inzynier (smieszne bo tylko skonczyl liceum wiec ciekawe od kiedy to jego zawod). Rzekomo zarabia 3000 euro i ma auto firmowei od tego czasu ani cukierka. A mnialo sie malemu poprawic jak tatusiowi si epoprawi- tak mnie przekonywal, zeby nie skladala o alimenty. Odpowiedz Link Zgłoś
galateja Re: gest taty 09.07.07, 20:54 Tatus mojego synka jest Anglii. Za tydzien mamy rozprawe rozwodowa i tatus przypomnial sobie o dziecku. Na tygodniu przyslal paczke kurierem (przez dwa lata nigdy nie korzystal z kurierow - ewidenty przyklad na to ze zrobil to dla potwierdzenia nadania paczki) a w sobote dzwonil do synka. Od ponad miesiaca nic a tu nagle taka zmiana frontu. Mnie to wkurza ale nie o mnie tu chodzi. Synek cieszyl sie niezmiernie z paczki (wieczorem wszystko spakowal do duzej torby i przytargal ja pod swoje lozeczko. Az mnie za serce zlapalo. Najgorsze to ze po rozprawie tatko raczej paczki nie przysle wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
megan26 Re: gest taty 10.07.07, 09:48 a mój to ma taki gest że.... otórz oddał mi wszystkie zaległe pieniądze ale to tylko dlatego że wniósł do sądu o obnizenie alimentów z 450 zł do 100 zł!!!!!!!!! hahahahahahah i dlatego oddał tą kase by w sądzie nie miał problemów ale i tak bedzie je miał, natomiast jeżeli chodzi o prezenty dla małej to ostatnio miał taki gest że zabrał ja na lody gdy ja byłam w pracy i ze te lody płaciła moja siostra bo mała nie chciala iśc bez cioci hahahahah normalnie jego gety dobroci powalaja na kolana Odpowiedz Link Zgłoś