Dodaj do ulubionych

DZIECI AZJI

07.01.05, 05:23
Moze watek troche nie na miejscu (Panie Moderatorki), ale chcialam oderwac
Was na moment drogie mamy od naszych codziennych, "blahych" problemow i
namowic do chwili ciszy; dla tych wszystkich dzieci, ktore stracily rodzicow
i dla tych wszystkich rodzicow, ktorym okrutna tragedia odebrala
najcenniejsze skarby.
Wczoraj ogladalam reportarz o ojcu, ktoremu woda wyrwala z rak 9- miesieczne
dziecko.
Nie da sie slowami opisac cierpienia jakie towarzyszy tym biednym ludziom.
Ja im bardzo wspolczuje, ale tulac moje malenstwo dziekuje Bogu, ze nie musze
byc jedna z nich.
Obserwuj wątek
    • basias82 Re: DZIECI AZJI 07.01.05, 11:27
      (")(")(")(")(")(")(")
    • anetakd Re: DZIECI AZJI 07.01.05, 22:08
      Dobrze, że to napisałaś. Ostatnio ciągle zamartwiałam się jakimiś drobnostkami
      i dopiero ogladając w tv zdjęcia tej tragedii uświadomiłam sobie, że nie
      doceniam swojego szczęśliwego życia. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co
      przeżywają tamci ludzie... Człowiek naprawdę powinien cieszyć się każdą chwilą
      swojego życia.
      • polducha Re: DZIECI AZJI 08.01.05, 03:44
        Ja tez uwazam, ze jest to wazny temat do poruszenia...
        (*) (*) (*)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka