IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 16:31
Wstyd sie przyznac ze podnieca mnie network TV. Ale co mi tam, to chyba nie
gorsze od malego sprzeta. Wiec emocjonuje sie wyscigiem do okola swiata na
CBS. Krew mnie zalewala, jak grupa ostatnio zamiast do Miami poleciala do MX
city. Whad-up-wit-dad! Sa jacys fani?!


Moja ulubiona druzyna:
Britny and The Rock AKA JV & J.
www.cbs.com/primetime/amazing_race3/teams/bios/john.shtml
Obserwuj wątek
    • lolo27 Re: CBS rulz. 19.10.02, 16:37
      Gość portalu: --Michal napisał(a):

      > Wstyd sie przyznac ze podnieca mnie network TV. Ale co mi tam, to chyba nie
      > gorsze od malego sprzeta.
      ________________________________________
      <>Chociaz jeden szczery...
      • Gość: --Michal Pewnie! Ale to juz deklarowalem wielokrotnie! IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 16:48
        Nawet byli tacy co mierzyli.
    • jot-23 Re: CBS rulz. 19.10.02, 16:41
      Gość portalu: --Michal napisał(a):

      >> Moja ulubiona druzyna:
      > Britny and The Rock AKA JV & J.

      pierwszy raz slysze...ale Ken i Gerard sprawiaja simpaticzne wrazenie!
      • Gość: --Michal Ci to raczej czarne charaktery. IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 16:51
        Tak jak:

        Derek & Drew AKA twins/models:
        www.cbs.com/primetime/amazing_race3/teams/bios/derek.shtml
    • Gość: WC Re: CBS rulz. IP: *.sympatico.ca 19.10.02, 16:44
      Przyznam szczerze, ze ja jednak wole kronike zabojstw ... co wieczor cos
      nowego!
      • Gość: --Michal Tez lubie! IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 16:54
        Tylko mi zona nie pozwala patrzec. Tak jak COPS!
        • znikad Re: Tez lubie! 19.10.02, 17:05
          Mnie tam wciaz szkoda dwoch babc z zeszlej serii - one
          byly najbardziej cool ze wszystkich uczestnikow. Teraz to
          mi jakos wszystko jedno kto wygra chociaz ostatnie
          poligony byly oryginalne nawet jak na reality TV.
          Wogole to telewizja coraz rzadziej mnie czymkolwiek
          zaskakuje, wole sie napic albo poszukac najlepszego
          przyjaciela czlowieka.
          • Gość: Deprecha Re: Tez lubie! IP: *.sympatico.ca 19.10.02, 17:12
            znikad napisała:

            > Mnie tam wciaz szkoda dwoch babc z zeszlej serii - one
            > byly najbardziej cool ze wszystkich uczestnikow. Teraz to
            > mi jakos wszystko jedno kto wygra chociaz ostatnie
            > poligony byly oryginalne nawet jak na reality TV.
            > Wogole to telewizja coraz rzadziej mnie czymkolwiek
            > zaskakuje, wole sie napic albo poszukac najlepszego
            > przyjaciela czlowieka.

            Deprecha?
          • jot-23 Re: Tez lubie! 19.10.02, 17:14
            znikad napisała:


            poszukac najlepszego
            > przyjaciela czlowieka.


            ouch! a jezeli to powiedziec po polsku a nie po czesku?
            • znikad Re: Tez lubie! 19.10.02, 17:17
              jot-23 napisał:

              > znikad napisała:
              >
              > poszukac najlepszego
              > > przyjaciela czlowieka.
              >
              >
              > ouch! a jezeli to powiedziec po polsku a nie po

              czesku?

              Sam sobie odpowiedz Kloss na proste pytanie"kto jest
              najlepszym przyjacielem czlowieka?".
              Prawidlowa odpowiedz ma 7 liter. 7 to lucky number, nie?
            • Gość: Sibylle Re: Tez lubie! IP: *.dip.t-dialin.net 19.10.02, 17:22
              > znikad napisała:
              >
              >
              > poszukac najlepszego
              > > przyjaciela czlowieka.

              czyli

              poszukac ... psa /ponoc najlepszy przyjaciel czlowieka/ ???.

            • Gość: --Michal Ja wiem! ja wiem! Psze Pana! IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 17:23
              Janek tempa palo! To jest oczywiste. Ten jego pies [najlepszy przyjaciel] sie
              chowa a znikacz go szuka. Taka zabawa. Jakby Ci to na przykladzie? Juz wiem: To
              jak ty swojego towara przbierzesz za czir-liderke i dajesz jej klapsy bo
              byla "niegrzeczna"!
              Mama racje?
              • znikad Re: Ja wiem! ja wiem! Psze Pana! 19.10.02, 17:29
                Gość portalu: --Michal napisał(a):

                > Janek tempa palo! To jest oczywiste. Ten jego pies
                [najlepszy przyjaciel] sie
                > chowa a znikacz go szuka. Taka zabawa. Jakby Ci to na
                przykladzie? Juz wiem: To
                >
                > jak ty swojego towara przbierzesz za czir-liderke i
                dajesz jej klapsy bo
                > byla "niegrzeczna"!
                > Mama racje?

                Co Ty Michal - jak TV ogladasz to mozesz czasem zobaczyc
                jak ludzie drecza zwierzeta. Za to sie idzie do
                wiezienia! Mnie nie stac na prawnika, mnie co najwyzej
                stac na produkt firmy TROJAN i cieply usmiech dla
                najlepszego przyjaciela czlowieka - przypominam number 7
                - lucky number wink
                • Gość: --Michal elefant? IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 17:32
                  Na siedem to chyba elefant? Ale "na chuj" Ci te GUMY big_grin LMAO.
            • Gość: Deprecha Re: Tez lubie! IP: *.sympatico.ca 19.10.02, 17:38
              jot-23 napisał:

              > znikad napisała:
              >
              >
              > poszukac najlepszego
              > > przyjaciela czlowieka.
              >
              >
              > ouch! a jezeli to powiedziec po polsku a nie po czesku?

              to Renia Grabowska zw. raczka
          • Gość: --Michal Babcie to tlo! IP: *.client.attbi.com 19.10.02, 17:36
            znikad napisała:

            > Mnie tam wciaz szkoda dwoch babc z zeszlej serii - one
            > byly najbardziej cool ze wszystkich uczestnikow. Teraz to
            > mi jakos wszystko jedno kto wygra chociaz ostatnie
            > poligony byly oryginalne nawet jak na reality TV.
            > Wogole to telewizja coraz rzadziej mnie czymkolwiek
            > zaskakuje, wole sie napic albo poszukac najlepszego
            > przyjaciela czlowieka.

            Zniakacz bracie co TY? CZA CZA CZAS!
            (www.cbs.com/primetime/amazing_race2/teams/bios/oswald.shtml)!

            Albo ten lysy z tym w czapce - piszarze wannbe czy cos.

            www.cbs.com/primetime/amazing_race2/teams/bios/gary.shtml
            Babcie to bylo TLO!
            • znikad TV 19.10.02, 18:32
              Ja to teraz chce zobaczyc ten jakis comedy show "iles tam
              rules about dating my teenage daughter" czy cos takiego.
              Chyba w czwartki, jeszcze nie wyczailem dokladnie.
              Potrzebuje pomocy rodzicielskiej w kazdym wydaniu - total
              desperation!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka