wiolka007 03.12.07, 22:14 Siostra jest w 7 tyg. ciąży. Proszę napiszcie mi jaki jest dobry lekarz w okolicach Luton, jaki szpital polecacie.. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xyz.123 Re: Dobry lekarz - Luton 04.12.07, 09:19 cześć ja rodziłam pół roku temu w L&D Hospital i byłam baaaaaaaaardzooo zadowolona. Jeśli chodzi o lekarza to na konsultacje twoja siostra będzie chodziła do swojego rodzinnego w swojej GP, ciąże prowadzić jej będzie midwife również z jej GP. Przedewszystkim niech idzie do przychodni i tam jej wszystko powiedzą, wytłumaczą. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz postaram się pomóc. Pozdrawiam i życze dużo zdrowia dla siostry. Odpowiedz Link Zgłoś
wiolka007 Re: Dobry lekarz - Luton 04.12.07, 11:51 Ja już więcej pytań co prawda nie mam, ale dzisiaj zadzwonie do siostry i polece jej ten szpital.. Może ona będzie potrzebowała jakieś dodatkowe informacje.. Bardzo dziękuję za odpowiedz.. Pozdrawiam i buziaczki dla maluszka! Odpowiedz Link Zgłoś
xyz.123 Re: Dobry lekarz - Luton 04.12.07, 16:05 jak cos to pisz dosyc często zaglądam na to forum więc postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś