Dodaj do ulubionych

Dobry lekarz - Luton

03.12.07, 22:14
Siostra jest w 7 tyg. ciąży. Proszę napiszcie mi jaki jest dobry
lekarz w okolicach Luton, jaki szpital polecacie.. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • xyz.123 Re: Dobry lekarz - Luton 04.12.07, 09:19
      cześć ja rodziłam pół roku temu w L&D Hospital i byłam
      baaaaaaaaardzooo zadowolona.
      Jeśli chodzi o lekarza to na konsultacje twoja siostra będzie
      chodziła do swojego rodzinnego w swojej GP, ciąże prowadzić jej
      będzie midwife również z jej GP.
      Przedewszystkim niech idzie do przychodni i tam jej wszystko
      powiedzą, wytłumaczą.
      Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz postaram się pomóc.
      Pozdrawiam i życze dużo zdrowia dla siostry.
      • wiolka007 Re: Dobry lekarz - Luton 04.12.07, 11:51
        Ja już więcej pytań co prawda nie mam, ale dzisiaj zadzwonie do
        siostry i polece jej ten szpital.. Może ona będzie potrzebowała
        jakieś dodatkowe informacje.. Bardzo dziękuję za odpowiedz..
        Pozdrawiam i buziaczki dla maluszka!
        • xyz.123 Re: Dobry lekarz - Luton 04.12.07, 16:05
          jak cos to pisz dosyc często zaglądam na to forum więc postaram się
          odpowiedzieć jak najszybciej.
          pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka