30.09.05, 13:53
Panie doktorze, moja 2 letnia córeczka bardzo często ma czkawkę. Jak dostanie czkawkę wieczorem to już rano następnego dnia znowu sie pojawia.
Czy to prawda ze czkawka moze mieć jakiś związek z jelitkami??
Prosze o radę
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • piotr-albrecht Re: Czkawka 02.10.05, 20:41
      Czkwke okresla sie głównie mianem dolegliwości towarzyskiej a z rzeczywistymi
      chorobami związek ma niezwykle rzadko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka