Dodaj do ulubionych

Hojny ZWIK

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.03, 07:36
ZWIK dawał pieniędze na imprezy rozrywkowe, hospicja ,domy rekolekcyjne,
seminarium ,szafki dla Policji.
Obserwuj wątek
    • Gość: tytuska Re: Hojny ZWIK IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.03, 13:26
      i na wiele innych zachcianek Dyrektora Ryszarda Wójcika i Pawła
      Zielińskiego.Super duet rządzi ponad 3 lata ZWIKIEM.Jurczyk już dawno powinien
      ich przegnać naco on czeka ?
    • Gość: ja Re: Hojny ZWIK IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 12:45
      na odbudowanie World Trade Center też na pewno da. Co nie cioto jedna?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka