szarotka11
31.10.09, 16:44
Jak w temacie. Ugotowałam pierwszy raz bigos tylko z kwaśnej kapusty - bo
wyczytałam na forum, że taki właśnie jest prawdziwy. Wyszedł mi kwaśny (ale
jaki niby miał wyjść). Rodzina nie chce jeść, a mam tego wielki gar- jak na
wesele. Władowałam juz słoik powideł, ale dalej jest kwaśny. Czy jest już
stracony????