13.04.21, 22:58
ZChN
Przymierze Prawicy
PiS
Polska Plus
PO
PSL

Zgadnij - kto to taki... Czy jest ktoś "mobilniejszy" politycznie?
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Kameleon 14.04.21, 08:40
      Najbardziej urzekło mnie to "vice przewodniczenie" Polsko-Taiwańskiemu Zespołowi Parlamentarnemu.
      Ale chcąc pana JFL określić jednym słowem napiszę prosto - katotalib.
          • ave.duce Re: Kameleon 14.04.21, 22:22
            Interesujący jest powód jego odejścia z "Polska jest najważniejsza"

"Poseł JFL poinformował, że opuszcza klub i formację PJN. - Będę posłem niezależnym – zaznaczył. Swą decyzję polityk argumentuje tym, że zabrakło wyraźnej deklaracji PJN, że nie będzie współpracował z PiS. - Kurs na PiS jest konsekwentnie realizowany, ja go realizować nie chcę. W związku z tym odchodzę - wyjaśnił."

9.06.2011
      • inna57 Re: Jeżeli 16.04.21, 20:37
        Rokitę z Rokiciną? No Nelly dawno nie widzieliśmy. No i czy Niemcy przestali go już bić? A co jeśli zostałby do Niemiec jako potencjalny RPO zaproszony? Sprawa chyba nie jest całkiem czysta.

Gowin ma kręgosłup nie z gumy tylko z gówna.
      • trusiaa Re: Jeżeli 17.04.21, 19:54
        W aproposie do Gowina. Rzecz w tym, że rozciągliwy ten żartowniś za "przyjazny rozdział państwa od kościoła" uważa chyba sytuację, gdy państwo nadal finansuje KK i w żadnym wypadku nie wtrąca się do kwestii ukrywania pedofilii, a w zamian KK łagodnie, ale stanowczo napomina swoje owce, zaś rząd prowadza na dłuższej smyczy.

A nam chodzi o:

https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2021/03/przyjazny-rodzial-kosciola-od_2021-03-08_02-40-09.jpg

P.S. To samo głosił dziesięć lat temu, gdy był w PO.
    • ave.duce Re: Kameleon 04.05.21, 11:19
      ...Ostatecznie jednak Libicki zadeklarował, że nie zagłosuje za kandydaturą posła PiS. - Wstrzymam się
      od głosu nad kandydaturą pana posła Wróblewskiego....

Oby przynajmniej w następnych wyborach seweryn wstrzymał się od głosu nad kandydaturą pana Libickiego...
      • trusiaa Re: Kameleon 04.05.21, 15:45
        Okropny facet: nie dość, że kameleon, to ma prawicowe poglądy, mówi o sobie w trzeciej osobie, i jeszcze kryguje się jak panienka na wydaniu - oj, no nie wiem, nie wiem, to może jeszcze się zastanowię, bo chciałabym i boję się, a może powiem tak, a może nie - zwraca na siebie uwagę, po to tylko, żeby mieć trochę frajdy z robienia bałaganu. Śliski typ.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka